Şimdi Ara

laptop ekran kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben bişey sorucam laptoplar için harici bi ekran kartı bilen varmı?yani usb veya pcmcia girşlerine filan takılabilen bişey..biraz mantıksız geliyo ama bilen varsa bana bilgi verebilirmi?ekran kartı paylaşımlı da ramı çok kullanıyo

• YENI NESIL LAPTOPLARDA BU MUMKUN DİYE BİLİYORUM PCI-E YUVASI KULLANAN BU LAPTOPLARA NVIDIA GO SERİSİ VE ATININ MOBILITY SERİSİ KARTLARI DEĞİŞŞTİRİLEREK TAKILABİLİYOR DİYE BİLİYORUM

İKİNCİSİ BİR EKRAN KARTINI USB DEN BAĞLAMAYI BAŞARSAN BİLE SONUCU ÇOK VAHİM OLUR ÇÜNKİ USB 2.0 VERİ AKTARMA HIZI PCI-E DEN 15 KAT DAHA YAVAŞ Kİ BU ÇOK BUYUK BİR DARBOGAZ DEMEK BELKİ İLERİDE USB 10.0 FALAN ÇOKARSA BU OLABİLİR
  • go ve mobility serisi tüm ekran kartlarının anakartla tümleşik olduğunu biliyorum.
  • evet ekran kartı onboard yani onu değiştirme gibi bi şansım yok ve de yerine takılabilecek bi slot da yok dışardan bağlanan bişey varmı onu öğrenmek istiyorum başka bi fikri olan vara ve paylaşırsa sevinirim....
  • Ekran kartı onboard olsa da başka bir kart takabilirsin. 9600, X600 veya x700 modelleri olabilir. Bunlar tabi anakart üzerinde harici pcie portu ve kasada yeterli boş alan varsa mümkündür. Toplama laptop(monster) yapan yerlere bir danış derim.
    Benim laptopta intel 950 ekran kartı onboard ve geforce 7400 go harici ekran kartları bulunmakta. BenQ R55(Satan bir magazada, klavyenin sol tarafındaki yazıyı okursanız görürsünüz) Yanlış anlamış da olabilirim. Ama sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SavageWarrior -- 2 Aralık 2006; 19:21:42 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.