Şimdi Ara

Laptopumdaki İnternet Sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, laptopumda bir aydır oyunlarda arada bir ping girme olayı olmaya başladı (yan yana oynadığım ev arkadaşımda böyle birşey yok ve ben bilgisayarımın wifi'ını açıp kapadığımda onda da minik gidip gelme oluyordu gariptir ki, internet ise 30 mbps)

Dün de uydunet'li başka bir eve taşındım, internetim acayip yavaş, diğer bilgisayarlarda 3 mbps internet var bende de ölçümde önce 1-2 lerde geziyor sonra en sonda 0.10'a kadar düşüyor, ve test acayip uzun sürüyor, pingim ise çok düşük çıkıyor. Arada bir internetim gidiyor bilgisayarın, sadece bulunduğum sayfalarda gitmiyor. Ağdan ayrıldığımda sağ altta görev çubuğunda bulunan WiFi logosu etrafta çeken ağların olduğunu gösteren sarı ışık yerine wireless üstünde ünlem veriyor mesela, ethernet kablosu taktığımda algılamıyor (onun driver'ı yüklü olmadığından diyebiliriz). Wifi driver'ını silip yükledim ama birşeyler değişmedi, sorun bilgisayarımdan kaynaklı. Ne yapabilirim?, Aygıt yöneticisinde bu kadar çok ünlemli bölüm olmasının anlamı nedir? Ne yapabilirim? Çok teşekkür ederim ciddi bir konum idi

Modelimle ilgili bir sıkıntı var mı bildiğiniz bu konuda?
    Bilgisayar Modeli : Dell Inspiron 5110

Bağlı internetten ayrıl dediğimde;
    Bunu demesi yerine

Bunu gösteriyor ünlemli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lavabo Pompası -- 21 Ocak 2015; 1:32:49 >

• Up up up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • önerileri bekliyrem hala
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.