Şimdi Ara

Lastik önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar kardeşime kullanmayı öğrenmesi için bir araç aldık hatchback bir araç hafif de. 175 65 14 ölçülerinde lastik önerisinde bulunabilir misiniz? Michelin alamam ama işimi görecek f/p bir ürün arıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bridgestone lastikleri 6 sene kullandım ve yeni aracımda da kullanıyorum. Şehir içinde kaldırıma çıkınca, Türkiye şartlar malum çukurlardan sert geçince asla yanaktan yarılmadi ve balon yapmadı. Sağlamdır. Ancak şöyle bir olumsuz yanı var deli gibi ses yapıyor. Islak zeminde frenlemesi de fena değil. ( bridgestone turanza) acemilik atmak için alınabilir diye düşünüyorum.
    Konfor isterseniz de hankook prime3 veya 4 lastik öneririm gayet güzeldir. Frenlemesini de beğeniyorum.
    Goodyear lastik de kullanıyorum şuan halihazırda. İçten Kopma yapabiliyor. Yol tutuşu güzel. Yumuşak olduğu için sessiz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Eyvallah hocam. Benim de şuan kullandığım aracın üstünde bridgestone turanza var. Sıcakta çok memnun kalmadım kaydırıyor gibi hissediyorum ama bilemedim açıkçası. Pirelli cincutarro ve goodyear efficentgrip modellerinden memnun kaldım ama çok tuzlu. Orta bantta hankooklar var benim de gönlüm onlardan yana, bridgestone bakayım ne kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim en iyisi Lassa dır hem dayanıklı hem de kaliteli hiç yarı yolda bırakmaz bence Lassa al

• daskadir D kullanıcısına yanıt
    Bridgestone olmazsa Lassa da olabilir. Aynı fabrikada aynı banttan çıkıyorlar. Farklılıklar illaki vardır ama Lassa da kullandım o biraz daha gürültülü çalışıyor ancak o da sağlamdır.
    Petlas önermiyorum ama 1 sene sonra çok farklı karakterde bir lastik oluyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.