Şimdi Ara

LENOVO Moto Z 1299 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
298
Cevap
11
Favori
23.212
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sürekli batarya moduyla kullanmak lazım.
    batarya modu 6,58 mm + telefon 5,19 mm = 11,77 mm. oluyor ki bayağı kalın.
    Ayrıca batarya modu sürekli takılıyken ısınma nasıl olacak bilemiyorum.
  • 6 ay kadar kullandim bu cihazi.

Guzel cihaz kamera filan cok iyi; ama sarj aleti ile geziyordum. Sattim gittim Xiaomi aldim kamera kan agliyor batarya iyi. Hasili hepsinin iyi oldugu 1000-1500 TL civarinda telefon ya yok ya da ben bulamiyorum. Xiaomi'yi de satip Asus'a gecmeyi dusunuyorum ya bakacagiz artik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dedelere hayırlı olsun. Başkasına önermektense bu telefonu kendin al ve stoğu bitir çok bilmiş kardeşim. Kesinlikle stoğu bitir ve bize kalmasın çok iyiyse kendin yanıl.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Modlar için telefonu olabildiğince ince yapmak istemişler bu da bataryaya yansımış. Parasına göre sundukları gerçekten iyi duruyor ama tutup şarjı uzun gitsin diye 300 lira batarya moduna para verirsek de bir anlamı kalmıyor. En çok hoşuma giden telefonu projeksiyona dönüştüren mod oldu. Hakikaten çok yenilikçi bir telefonmuş. 5 saat ekran süresi verseydi bir dakika durmaz alırdım. Ah keşke 3000 mah batarya koysalardı da 2 milim daha kalın olsaydı. Yine de al beni diye dürtüyor.

• Sepete 0.01 tl karşılığında JBL Sounboost ekleyerek Vatan'dan 1399'a alabilmek mümkün. Geçenlerde 1359 liraydı. takip etmek lazım.

http://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-moto-z-xt-1650-black.html
  • Gittigidiyor Teknosa mağazasında şu anda 1250 liraya satılıyor. World karta 75 lira puan da var. Bana 1175 liraya gelecek. Alsam mı çok kararsız kaldım. Yorum alabilir miyim bu fiyata?
  • -dehşet- kullanıcısına yanıt
    Hocam iyi fiyat aslinda,kagit uzerinde de iyi de bataryasi cok uzer bu telefonun.Yeni alinan tellerde en az soyle bi 5 saat ekran suresi olmasi lazim bence.Belirttigin fiyat araliginda xiaomi mi a1 veya redmi 5 plus onerebilirim.

Mi a1 android one programinda oldugu icin kullanim acisindan daha iyi olur,kamerasi da cift kamera.

Redmi 5 plus ise buyuk ekraniyla,ekran kasa oraniyla guzel bir telefon.

• ardaalisahin kullanıcısına yanıt
    Masa başı iş yaptığımı, bataryanın da kendi adaptörü ile 1 saatte dolmasını dikkate alarak pili sorun etmemeye karar verdim. Telefonun kamerasının yetenekleri, üst düzey donanımı, yapı kalitesi beni cezbetti. Öyle oyun oynayan biri de değilim. İşte arada gün içerisinde foruma bakıyorum bir de yolculuk ederken 1 saat elimden düşmüyor. Bu senaryo ile günü çıkartırım diye düşünüyorum. Popüler olan Mi6 ve Note3'e göre kamerası daha iyi sanırım. Yorumunuz için teşekkürler.
  • p70den sonra transfer mi olsak acaba?

mi6 ve note 3 de cift arka kameranin avantajlari oldukca fazla. Gece cekimleri cok guzel degil belki ama gunduz iphone kadar guzel fotograf cekiyor. Tek kameranin onune gecebilecegini dusunmuyorum. Gene de bu telefonu begeniyorum keske batarya biraz fazla olsaydi.

Biraz bakindim sarjini 4-5 saat ekran suresi ile kullananlar da varmis aslinda.

Benim hayran kaldigim sey 5.2mm kalinlik nedir yaaaaaa.Muazzam resmen.

Su teknosa thh karari icin cek yuklerse ben bile alabilirim bu telefondan

Hayirli olsun hocam bu arada,gule gule kullan.

• ardaalisahin kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Giriş yapınca kazananlar kulübüne özel %5 indirimle 1234 liraya almış oldum. 75 lira da puan gelecek. 1160 liraya sanırım daha iyisini alamazdım.
  • danGerfuLL kullanıcısına yanıt
    ustat bende 1000-1500 arası şarji uzun ve fotografı güzel olan telefon arıyorum
    oyun oynamam. ne tavsiye ederşiniz?
  • Mihmander kullanıcısına yanıt
    Bulabilsem kendim alacagim zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mihmander

ustat bende 1000-1500 arası şarji uzun ve fotografı güzel olan telefon arıyorum
    oyun oynamam. ne tavsiye ederşiniz?
    xiaomi mi max 2
    5500 mah batarya , 2 gün giden şarj
  • quote:

Orijinalden alıntı: OsmanlıKafası

Dedelere hayırlı olsun. Başkasına önermektense bu telefonu kendin al ve stoğu bitir çok bilmiş kardeşim. Kesinlikle stoğu bitir ve bize kalmasın çok iyiyse kendin yanıl.
    bir tane faydalı mesajın yok, az biraz beni örnek al
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

xiaomi mi max 2
    5500 mah batarya , 2 gün giden şarj

Alıntıları Göster
    9 aydır mimax2 kullanıyorum .

sarjın 2 günde bitmesi için heralde elimden düşürmemem lazım.

3 hatta 4 günü çıkarıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: hayabusaaa

9 aydır mimax2 kullanıyorum .

sarjın 2 günde bitmesi için heralde elimden düşürmemem lazım.

3 hatta 4 günü çıkarıyor.

Alıntıları Göster
    vay arkadaş, tahmin ettiğimden de iyiymiş, keşke ekranı biraz daha ufak olsa

• kimse yazmamış dh'de böyle bir post eksik kalamaz.

çöp.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.