Şimdi Ara

Lenovo U330 Kullanicilari Kulubu (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
264
Cevap
0
Favori
32.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kendi sorularımı cevaplamaya devam ediyorum :)
    win 7 de gorsel efektlerden animations diye baslayan uc secenek kapatıldıgı zaman tum yavaslama ortadan kalkıyor.
    vista da surekli olarak 1 GB civarında ram kullanımı varken win 7 de bu 500 mb civarında,
    hard disk calismasi gozle gorulur sekilde azaldi ve islemler inanılmaz hızlı..
    ilk izlenimlerim super.. herkese tavsiye ederim..
  • selamlar,

Badking e sonuna kadar katılyorum.Buluttan nem kapan arkadaslara diyorum ki ; bosverin bunları , fujitsu yada WD ne farkeder. Mutlu olun..
  • win 7 kullanırken ati ekran kartını kullanın ozmn pencereler arası geçişte kasma olmaz..aslında normal intel ekran kartı ilede olmaması lazım belkide sürücü problemidir?

bide herkes harddiskin gacur gucur ettiğini söylüyor..bilmem bilirmisiniz ama Vista, standart kurulum ile birlikte sürekli olarak diskiniz üzerindeki tüm dosyaların yerini indeksler..buda hardiskin devamlı çalışması tıkırtı yapması ve ısınmasına neden olur..ayrıca performansada olumsuz yönde etki eder..

İndeksleme servisini kapatmak için,

Denetim Masası içersinden Performans Bilgisi ve Araçları buradan da İndeksleme Seçeneklerini Ayarla bölümüne gelip, ayarları isteğinize göre yapılandırın.ben hepsini kapattım çıt yok...(masaüstü bilgisayarımda tabi) ama eminim laptoptada kesilecektir..

bende laptop alıcamda incelerken yazılanları okudum..tıkır tıkır sesten şikayet edince herkes aklıma hemen bu geldi..belki bundan olabilir..belkide düzelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wosswoss -- 30 Mayıs 2009; 1:32:47 >

• Ben de bu cihazi almayı düşünüyorum,
    acaba ram'i direk 4 gb yükseltsem mi???
  • ben bimeksten 1500 e aldım
    verilen hediye çekiyle 4 gb rami yükselltim
    su ana kadar fazla kurcalayamadım çünkü eşimde alet balayımızda iiyicene suyunu çıkarıcam.
  • Ekran kartında sorun yaşayan arkadaşlar. Eğer ATİ yi kullanmak istiyorsanız bilgisayar açılırken F2 ile BİOSa girin. Orda grafik kartının karşısındaki seçeneği Discard.... ya çevirin.. ve kaydedip sistemi açın. Vista ATİ ekran kartınızı sistem açılır açılmaz otomatik olarak yükleyecek ve size sistemi yeniden başlatmanızı isteyecektir. Onaylayın ve sistem yeniden açıldığında ATİ ekran kartınız sorunsuz olarak yüklenmiş şekilde karşınıza çıkacaktır. Kolay gelsin.
  • Merhaba arkadaşlar,

Bende uzun araştırmalarım sonucu u330 modelini bugun bimeksteki indirim ile 1412 tl / 6 ya almış bulunmaktayım :) fujitsu diskli olmasına ragmen 7 saatir hiç bir sesini duymadım aletin çokda memnunum şimdi kendisi gibi karizma olan 13.3 için çanta ve nano alıcılı bir mouse bakıyorum :) benim gibi bir öğrenci için gerekli olan herşeyi var aletn :) dogru secim yaptıgımı dusunuyorum bir kac ay sonra 4 gb a gecicem bende :)
  • Merhaba Arkadaşlar ;

Ne güzel Bakın Hdd konuşmaları bitmiş onun yerine Aleti nasıl daha iyi kullanılabilir konusmaları gelmiş Win 7 kuranlar var sanırım ben tam randımanlı olmaz diye kurmadım aynı şekilde Xp yide bu yüzden tercih etmedim DDR3 ramin hakkını versin işletim sistemi :)

Biraz sıcaklık testleri yaptım Stabil sıcaklık değerleri Pc nin 44 derece arkadaşlar .. Aletin sevmediğim te yönü Toz olması yada tozlu gözükmesi :O)

Dokunmatik kısayol tuşları inanılmaz güzel. Acer ın bi modeli vardı onu alcaktım sol tarafından media konsolu vardı 6945 mi ne alet çok sağlam gozkuyordu ama konsaolu alanlar hereks şikayetçimidir. Aynı şekilde Hp dv 2 ve 5 serilerinde de dokunmatik konsaol randımanlı değildir maşallah bizimkler güzele benziyor.
    Ayrıca eğer düz ve sert bir zeminde kullanıyorsanız ısınma sorunu gerçekten çok az. Fan sesleri kararında Fiyatlar 1300 lere düşmüşken eğer kapalı kutu bulan varsa alsın derim..Birde ses sisteminden çok memnunum. :O9

Dedim ya gerçekten komplike bir alet bana göre :O) ama yakında yeni serisi gelcek Apple mac book lar gibi ince ve renk tasaraımıda benziyor :O(((

• arkadaslar pc gercekten harika bende lenovo kullnıcısı oldum acer ve toshiba dan sonra lenovo iyi geldi IBM yapmış yine yapacağını herkese tavsiye ederim
  • 13.3" çanta önerisi olan var mı arkadaşlar? teknosada aldıgım caselogic canta cok guzel ama şarj aleti bile zar zor sıgıyor :)
  • 13.3 inch makinalar arasında emsalsiz.
  • nette bulduğum en düşük fiyat bu,bana oldukça uygun geldi ne dersiniz?
    http://www.istanbulbilisim.com.tr/IdeaPad_IdeaPad-U330--59-015548-LENOVO-DUNYASI%2C8408.html?ref=akakce&v=1.97.6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gümüş_süvari -- 1 Haziran 2009; 12:47:03 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: gümüş_süvari

nette bulduğum en düşük fiyat bu,bana oldukça uygun geldi ne dersiniz?
    http://www.istanbulbilisim.com.tr/IdeaPad_IdeaPad-U330--59-015548-LENOVO-DUNYASI%2C8408.html?ref=akakce&v=1.97.6

Ben bugün telefon açtım, stokta yokmuş, stoka da büyük ihitimalle girmez dediler.
    Diğer taraflarda da fiyatı çok yukarda.
    Beklemekten başka çare kalmadı.

• İstanbulBilişim malesef stokta olmayan ürünleri sırf Google aramalarında en üstte yeralmak veya enucuz bulma sitelerinde en başta yeralmak adına böyle absürd fiyatlarla yayınlıyor. Ama stokta bulabilene aşkolsun. Stokta olan ürünler ise diğer sitelerde neyse o.
  • peki şu an U330 u en uygun nerde bulabiliriz? bir aydır fiyatın biraz daha düşmesini bekliyorum,belki önümüzde aylarda fiyat daha da düşer.ama bekle bekle nereye kadar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gümüş_süvari

peki şu an U330 u en uygun nerde bulabiliriz? bir aydır fiyatın biraz daha düşmesini bekliyorum,belki önümüzde aylarda fiyat daha da düşer.ama bekle bekle nereye kadar.

Teknoloji evlenmeye benzer, bekledikçe bir üst modeli çıkar.

Ama yine dediğiniz doğru, bekle bekle nereye kadar. :)
  • su an bimeks de %10 kdv indirimi var bide % 10 hediye ceki verliyolar gayet iyi.
  • %10 KDV İNDİRİMİ HERYERDE VAR.
  • Arkadaşlar; U330 Lenovo 'nın sadece internet.amaçlı kullnmada pil süresi ne kadardır.yani en uzun pil süresi nedir. sağolun
  • ekran isigini orta seviyede kullanirsan 3 saate yakin gidiyor.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.