Şimdi Ara

LG BD390 Blu-ray player (MKV, WiFi, ..) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
0
Favori
12.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • lg bd 370 kullaniyorum, bir cok özelligi ayni,tabiki 390 daha iyi...en hosuma giden özelligi usb üzerinden mkv,dvix vs vs...izleyebilmek ve lan üzerinden youtube,bazen cok kaliteli müzikler oluyor bazende hd videolar...
  • LG harddiskli gelecekmi?
  • tam anlayamadım usb girişi ntfs formatını destekliyor mu eğer destekliyorsa media player olayı biter gibi sanki?
  • tabii ki destekliyor..kılavuzunu koydum özelliklerini koydum bi okuyun çok güzel cihaz
  • o zaman media playerlerin bir espirisi kalmıyor değil mi
    ama tek sorun şuan Türkiye de satışı yok :(
  • Evet aynen öyle Tam dört dörtlük bir cihaz MKV var NTFS var DLNH var BDLive, 7.1, Divx, DivxHD, DTSHDMA, TRUEHD, Birde 802.11n Wifi'de ballı kadayıfı daha ne olsun yok yok. Gelsede bir fiyatını öğrensek.
  • LG üst düzey blueraylerini ülkemize getirmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: samsungx

LG üst düzey blueraylerini ülkemize getirmiyor.

Kesinlikle katılıyorum
  • Yaw siz isteyin bir getirmezse ondan sonra getirmesin ! Talep olacağını bilse niye getirmesin adamlar, hayret bir şey !
  • Bende uzunca bir süredir bu cihazın peşindeyim... Sahip olduğu özelliklerle piyasanın en iyi BD playerlarından biri... Umarım uygun bir fiyatla getirirlerde alırız...
  • Şu LG Türkiye merkezine bir mesaj atalım bakalım. Satılacak olursa getirirler diye düşünüyorum.
  • 100 kişi olursa olur
  • merhaba,

Sahibinden.com da bir arkadaş satışa koymuş.Ama garanti durumu ne olur bilinmez. Fiyat 790 TL

http://www.sahibinden.com/lg_bd390_wi-fi_blu-ray_dvd_usb_fat32_ntfs_player-65WQQaXQQ21257357WQQpXQQdisplayitem

sözcük hataları düzeltildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ring -- 24 Şubat 2010; 21:28:08 >
  • fiat çok .
  • Bu cihaz tam benim aradığım gibi bir cihaz.Türkiyeye gelirse ne yapıp edip alırım.Bence de gelmeli.Hayret niye getirmiyorlar acaba!Gelse BD 370 satılmaz diye mi korkuyorlar yoksa!
  • bu cihazın bestbuy'da 550, 570 ve 590 versiyonları var. onlar da aynı şekilde usb'den fat veya ntfs ile her türlü medyayı oynatır mı acaba?
  • bestbuy'da 570 modeli 240 USD civarında...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesutkececi -- 26 Şubat 2010; 17:53:48 >
  • 500 OLSA BENİM PİO 120 satardım
  • Arkadaşlar şu cihazı toplu olarak alsak yurt dışından imkanı olan var mı,
    yada toplu bir hareket yapsak bekleye bekleye yaşlanıyoruz..
  • arkadaşlar ben hong kong'da bir firma buldum şu an mail ile yazışıyorum
    bana verdikleri fiyatlar:

bd390 = 211 usd
    bd590 = 130 usd
    bd570 = 95 usd

Israrla bd390 al diyor satıcı, donanım olarak daha kaliteli olduğunu söylemekte.

risk alıp bd390 sipariş etmeyi düşünüyorum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.