Şimdi Ara

LG BD390 Blu-ray player (MKV, WiFi, ..) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
0
Favori
12.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mesutkececi

arkadaşlar ben hong kong'da bir firma buldum şu an mail ile yazışıyorum
    bana verdikleri fiyatlar:

bd390 = 211 usd
    bd590 = 130 usd
    bd570 = 95 usd

Israrla bd390 al diyor satıcı, donanım olarak daha kaliteli olduğunu söylemekte.

risk alıp bd390 sipariş etmeyi düşünüyorum

fiyat Türkiye şartlarına göre mükemmel
  • fiyat Türkiye şartlarına göre mükemmel Evet tek kelimeyle öyle. Buraya geldimi iki misli olur.
  • nasıl alıcan dostum yapalım bi organizasyon..

quote:

Orijinalden alıntı: mesutkececi

arkadaşlar ben hong kong'da bir firma buldum şu an mail ile yazışıyorum
    bana verdikleri fiyatlar:

bd390 = 211 usd
    bd590 = 130 usd
    bd570 = 95 usd

Israrla bd390 al diyor satıcı, donanım olarak daha kaliteli olduğunu söylemekte.

risk alıp bd390 sipariş etmeyi düşünüyorum
  • açıkçası 1 tane 390 ile birlikte, bir tane de 590 almayı düşünüyorum. İkisini de denedikten sonra birini satmak üzere...
    toplam mal bedelini 100-150 USD göstertip, göndericiyi bir şahıs olarak ve alıcı olarak da kendimi göstererek klasik gift yoluna gideceğim. DHL yada benzeri firmalar yerine klasik PTT tarzı bir gönderi yaptırtacağım, çünkü DHL vb genelde gümrüğe takılıyor.

bundan 1 sene önce bu şekilde Amerika'dan Canon HG-10 kamera almıştım, PTT ile gelmişti 14 günde.
  • Kendi sitesinde neden 1 GB dahili hafızadan bahsetmiyor?
  • Yap da bize de söyle neticeyi bakalım. Fazla mal çekebilirsen belki forumdan alıcı arkadaşlar da olabilir. Selamlar. :)
  • merhaba,

Ben de Honkok sitelerini araştırayım dedim.Uçuk fiyatlar var. Ama sanırım bir .çoğuna güven olmaz. Birisi 98 USD fiyat koymuş.!!
  • Yakında cihaz geliyo nasip kısmetse.. detaylı bir inceleme yapacağım + çok içerikli bir BD/Player LG piyasada artık MKV Formatının çok görülmesi nedeniyle çok güzel ek özellikler eklemiş Thanks LG

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GOGOMEZ -- 7 Mart 2010; 1:24:29 >
  • Hadi hayırlısı bakalım GOGOMEZ senden bu konuda haberlerini bekliyoruz zira bende bu cihazı büyük bir ümitle bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akkaynak

Hadi hayırlısı bakalım GOGOMEZ senden bu konuda haberlerini bekliyoruz zira bende bu cihazı büyük bir ümitle bekliyorum.

Tabiki,sıkı bir inceleme yapıcağım emin ol BD/Player ha hiç gerek yoktu bende ama ,dizaynı çok hoşuma gitti Bir BD/Player olsun dedim zira ps3 sıkıntı olmuyor + ben zaten MKV İçinde almıyorum inannırmısın zaten MKV Lerde hiç bir sıkıntı yok ,40 Mbs aynı karede iki media centerdan sorunsuz o derece,7.1 ses olayı hoşuma gitti ve yurtdışı forumlardan takip ediyorumda cihaz hakkında pek olumsuz yön yok ve sıkça güncellenmiyomuş cihaz yani update olayı böyle ise tadından yenmez.. biraz updateleri sevmeyen birisi olduğum içindir herhal senede 1 uptade yeter bize

• LG de 1.4 desteği varmı?
  • HDMI 1.4 evde kullanımda lüzumsuzdur. Bluray için bir kazanç sağlamaz size zaten. O sadece profesyonel ultra hd benzeri 4 bin küsüra 3 bin küsur profesyonel ve ticari amaçlı dijital sinema sistemleri içindir o kadar.
  • arkadaşlar bd390 tam ihtiyacım olan cihaz eğer birinizin eline geçer ve satmayı fln düşünürseniz burada da belirtin en azından ortalama bi fiyat belirleyelim bakalım kesemize uygun mu.
    saygılar...
  • Arkadaşlar cihaz yola çıktı, geliyor Türkiye ye...
  • gogomez de cihaz geliyor demişti bakalım kiminki önce gelicek.

bu arada mesut kececi de getirticem demişti haber çıkmadı geldi ve incelediyse fikirlerini almamız iyi olur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thai-Fun

gogomez de cihaz geliyor demişti bakalım kiminki önce gelicek.

bu arada mesut kececi de getirticem demişti haber çıkmadı geldi ve incelediyse fikirlerini almamız iyi olur..

Az kaldı Tarık abi bu hafta bekliyorum gelirse çok iyi bir incelemeye hazırım şimdiden DTS HD MA Bu cihazdaki performansını bekliyorum umarım 40Mbps Bıtrate'yoğun olan HD Materyalara en ufak Framate atlaması yaşamam sanmıyorumda ama bakıcağız - Bu cihazın DXVA özelliğini araştırdımda cihaz yorumlamadan veri akışı yapabiliyor ve Nfts,fat hdd görebiliyor-buda bir artı altyazı olayı tamin ettiğimce olmasada olur zati ingilizce var yettiğince bize eli kulağında bir aksilik çıkmasa her an bekliyorum hadi hayırlısı,spot gelmesi can sıkıcı

Bana ses lazım aslında bu tür Yeni nesil BD/Playerlar sesi lag olmadan her daim kesintisiz izleyiciye ulaştırır,bazıları 1.3 HDMI Demiş 1,3 HDMI Sadece 10 Bıt panelde sadece + renk dokusu olarak görürsünüz oda gözle ayırt edilmicek bir özelliktir,onun için kasmayın beyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GOGOMEZ -- 1 Nisan 2010; 12:04:39 >

• GOGOMEZ Kardeş hadi hayırlısı bakalım şimdiden hayırlı olsun bakalım. Gelince her ikinizdende şöyle güzel bir inceleme bekliyoruz artık. Saygılar.
  • Bende LG HTC 530 vardı, böylece yeni bir sisteme gerek kalmayacak alırsam. Hoparlörleri fazlasıyla yeter. Fiyatı ne olur acep?
  • Arkadaşlar benim 390 Türkiye sınırlarına girmiş dün itibarı ile Avrupa yakası Posta işleme merkezinde
    akıbetini bekliyor,

Ya bir görevli şöyle bir bakıp damgalayıp adrese teslim PTT kuryesine verecek,
    yada bu da ne böyle gümrüğe tabi bu ihbar gönderin gelsin alıcısı bi öpelim diycek....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thai-Fun -- 8 Nisan 2010; 11:39:43 >
  • @Thai-Fun Şimdiden hayırlı olsun. UK'denmi getirttin yoksa uzak doğumu? Gelince artık kapsamlı bir inceleme bekleriz. Umarım sorunsuz bir şekilde elinize geçer.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.