Şimdi Ara

Lg g3 delta servis tamir süresini 20 iş gününü geçmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi akşamlar beyler ben ürünümü servise tamire gönderdim 24 25 gün oldu fakat ben tüketici mahkemesine başvurmamıştım.Bugun akşam üzere dilekceyi doldurdum verdim fakat işlemi başlatmadılar.Ürünün yarın bana ulaşacağını söylediler mahkeme açısından benim ürünü teslim almam bi sorun doğururmu ürünü teslim almalımıyım yardımcı olursanız sevinirim

• eraser_6 kullanıcısına yanıt
    iş günü olarak 20 günü geçmesi lazım. pazar günlerini sayma serviste kayıt eildiği günden itibaren hesapla büyük ihtimal 20 iş günü dolmamıştır. thhye verirsen sana bunu söylerler zaten.
  • KayaMk kullanıcısına yanıt
    hocam cumartesini saymazsam bile 20 gün doldu cumartesilerde dahil olursa 24 gün civarı oluyor benim aklıma takılan nokta 20 günün dolmuş olması değilde dilekçeyi bugun akşam üstü doldurdum geç doldurduğum için işlem başlatmadılar ürünü ben yarın teslim alırsam işlem başlamadan sen ürünü teslim almışsın o zmn iade isteyemezsin almaman gerekiyordu gibi bir durum olurmu
    evet kesinlikle olur.
    sence ne yapmalıyım 20 gün geçtiğinden dolayı ben ürünün bedelinin iadesini istiyorum ürünü teslimmi almayım ürün kutusunun içinde faturası mevcut ben faturayı servise gönderdiğim için faturanın onlarda olduğunu belirterek direk evraklarla başvurdum
    o işler biraz karışık. sen yarın thhyi arayıp durumu anlat onlar sana anlatırlar. hep kullanıcıdan yanalar çok güzel yol gösteriyolar.
    o zman ürün bana ulaşmadan dediğin gibi yapıp thhye durumu anlatıp onların dediği şekilde hareket edeyim yardımın için teşekkürler :)
    rica ederim :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.