Şimdi Ara

LG HB-806PH 5.1 3D BLUERAY NASIL?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR BU SİSTEM 719 LİRA SİZCE BU PARAYA DEĞERMİ ÖZELLİKLE 2 UZUN 2 KUCUK OLDUĞU İÇİN VE DİZAYNI HOŞUMA GİTTİĞİ İÇİN ALIYORUM
    DİNLEYEBİLEN KİMSE VARMI BU SİSTEMİ

• harbiden ya bu ürünü kullanan arkadaş yokmu ki?
  • ben aldım arkadaşlar.ps3 hd digiturk ve bluray bağladım.uydular cok ağır degıl ama guclu.playerı herseyı oynatıyo.optik coklayıcı ıle kablo degıstırmeden 3 luyu baglayabılırsınız.dıgıturke bagladıgımda front ve centerdan ses gelıyo 3.1 gibi.ekolayzır arayı var.net baglayamadım kablo olmadıgı ıcın.sımdılık bukadar yazmaya devam edıcem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nikiforov911

ben aldım arkadaşlar.ps3 hd digiturk ve bluray bağladım.uydular cok ağır degıl ama guclu.playerı herseyı oynatıyo.optik coklayıcı ıle kablo degıstırmeden 3 luyu baglayabılırsınız.dıgıturke bagladıgımda front ve centerdan ses gelıyo 3.1 gibi.ekolayzır arayı var.net baglayamadım kablo olmadıgı ıcın.sımdılık bukadar yazmaya devam edıcem.

sağol kardeşim devamını bekleriz
  • optik girişi vardır o halde??
  • Evet optik girişi var bende bu ürünü yeni satın aldım, lg lw5500 smart tv ye bağladım. Evde sinema sistemi istiyordum uzun zamandır sonunda kavuşabildim:)
  • sub'un cm olarak ölçülerini verebilir misiniz?
    birde oynatıcısına harici harddiskten 1080p mkv, half-sbs mkv, dts sesi olan bir mkv, avi, flv, mp3, flac vs. filan bağlayıp oynatsanız hangilerini oynatıyor hangilerini oynatmıyor bilgi verseniz.
    çünkü frontlar ve center küçük, arka hoparlörler kule şeklinde tam istediğim gibi. almayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berden

sub'un cm olarak ölçülerini verebilir misiniz?
    birde oynatıcısına harici harddiskten 1080p mkv, half-sbs mkv, dts sesi olan bir mkv, avi, flv, mp3, flac vs. filan bağlayıp oynatsanız hangilerini oynatıyor hangilerini oynatmıyor bilgi verseniz.
    çünkü frontlar ve center küçük, arka hoparlörler kule şeklinde tam istediğim gibi. almayı düşünüyorum.

Cihaz 720p 1080 p mkv filmleri. 3 d halfsbs mkv filmleri. mp4 avi vmv oynatir. hdd den usb den
    mkv oynatir 4tb usb den hdd dedtekler
    daha detayli bilgiyi lg turkiye web sayfasinda cihaz ismi yaz destekte kullanma kilavuzu var herseyi yaziyor bakabilIrsin
  • Bu cihazı kullanan arkadaşlar ses kalitesinden memnunmu acaba?
    format oynatmasında sıkıntı varmı?
  • Cevap?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.