Şimdi Ara

LÖSEMİLİ ARKADAŞIMIZ PARASI OLDUĞU HALDE İLAÇ ALAMIYOR (çözüm sağlandı)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
2
Favori
52.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
517 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LÖSEMİLİ ARKADAŞIMIZ PARASI OLDUĞU HALDE İLAÇ ALAMIYOR (çözüm sağlandı)

Konuyu bilerek buraya açtım. Parası olduğu halde alması gereken ilaca el değiştirdiği için ulaşamıyor. İlk defa bir platformda böyle bir başlık açıyorum. Özellikle "Sağlık bakanlığının can kurtarması için Aref Ghafouri gibi medyatik olmamız mı gerek ?" Kısmı sözün bittiği yer. Burada başlığı öne çıkarırsak ve Ekşi Sözlük'te başlık açılırsa çok iyi olur. Dostumuz para değil fark edilmek istiyor.

Edit: bazı ünlüler instagram'da paylaşıyor hastane sahibi tanıdıkları olan var milletvekillerine mesaj atan var sanırım arkadaşın durumu çözülecek.

LÖSEMİLİ ARKADAŞIMIZ PARASI OLDUĞU HALDE İLAÇ ALAMIYOR (çözüm sağlandı)

Edit 2 : ekşi sözlüğe eklenmiştirhttps://eksisozluk.com/parasi-oldugu-halde-ilac-alamayan-losemi-hastasi--5774160

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi güls and roses -- 3 Eylül 2018; 23:52:40 >

• Öne çıkardım ancak böyle haberler bizim insanımızı pek ilgilendirmiyor.
    Bir kaç gün önce 3 şehitimizle ilgili haber paylaşıldı burda ama iki üç kişi harici kimse ilgilenmedi unutuldu gitti.
    Allah kardeşimize acil şifalar versin.

Boşa dememişler ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar.
    https://forum.donanimhaber.com/batman-ve-hakkari-de-3-asker-sehit-oldu--134759053#134759214
  • Up'layalım lütfen.
  • Aga anlamadığım şey, mesela kargoyla kulaklık, ekran kartı filan getirtilebiliyorlar, niye özel olarak ilaç getirmiyorlar. Parasıyla değil mi?
  • Omisis046 kullanıcısına yanıt
    Biz okulda öğrencilerden, ailelerinden ve öğretmenlerden gelen yardımla bir arkadaşımıza para toplayarak yurtdışından soğuk zincirle lösemi ilacı getirmiştik. Yurtdışından ilaç getirilebiliyor ama gerçekten fiyatlar bir aile tarafından karşılanamayacak kadar fazla. Hele şu anki kurla varın siz hesaplayın ne kadar tutacağını. Ki bu ilacın 1 sene alınacağını düşünün. Anladığım kadarıyla ihtiyacı olan ilaç zaten Türkiye'ye geliyor ama ulaşamıyor. Normal bir aile eski kurla bile ilacı karşılayamıyordu. Şu anki kurla düşünmek bile istemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi güls and roses -- 2 Eylül 2018; 5:15:20 >
  • Yukari ciksin. Bu gibi seyler ancak sosyal medyada gundem olursa cozume kavusuyor. Sevinsem mi uzulsem mi buna bilmiyorum.
  • Arkadaşlar 100 kişi görmüş öne çıkarma sayısı sadece 1.

Bir tuşa basmak bu kadar zor olmamalı.
  • Up geçmiş olsun
  • Geçmiş olsun da böyle ne insanlar vardır memlekette, ama ünlü olmasan tedavi zor tabi...
  • Öne çıkardım ancak böyle haberler bizim insanımızı pek ilgilendirmiyor.
    Bir kaç gün önce 3 şehitimizle ilgili haber paylaşıldı burda ama iki üç kişi harici kimse ilgilenmedi unutuldu gitti.
    Allah kardeşimize acil şifalar versin.

Boşa dememişler ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar.
    https://forum.donanimhaber.com/batman-ve-hakkari-de-3-asker-sehit-oldu--134759053#134759214

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alex59 -- 2 Eylül 2018; 9:3:59 >
  • Doktor raporuyla ilaç getirilmiyor mu gümrükten ben getiriliyor diye biliyordum.
  • alex59 kullanıcısına yanıt
    aga neler unutuldu bu mu unutulmasın ya da unutturulmasın ilgilenilmesin ama şunu bilin hepsinin sorumlusu DIJ GÜJLER başka suçlu aramayın safları sıklaştırın ayrıca 10-12 sene sonra ülkede kanserden tümörden ölen insanlarda patlama yaşanırsa ne gdo ya ne de mısır şurubundan yapılan şekeri sorumlu tutmayın hepsinin sorumlusu DIJJJJ GÜJJJLER daha yazmayım dıj güjler gelir sarar

• Up
  • Up
  • Allah yardımcısı olsun.
    Anlamadığım ilaç Türk Tabipler Birliği'ne geçince ne oldu? Onlar Suriyelilere mi hizmet veriyor? Atladığım bir şey mi var? Gerçekten ilginç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi interwap -- 2 Eylül 2018; 10:49:39 >
  • güls and roses kullanıcısına yanıt
    Top yağmuruna tutulacağım fakat up'layıp ne yapacağız? Sağlık bakanlığındakiler forum dh'de ülke ve dünya gündemi başlığı altındaki konulara mı bakacak? Zaten başvuru felan yapılmış, bize en fazla change org'dan anket açmak düşebilir ama bu saatten sonrada açsan 10000'den fazla imza gelmez. Uplasak sadece kendine like olarak geçecek.
    Edit: Zaten yukarıda direk siyasete dönüştürmüşler. Tabi buraya konu açarsan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gunpower-storm -- 2 Eylül 2018; 11:22:13 >
  • yukarı merve özbey falan da paylaşmış umarım çözüme kavuşur
  • O bir sıradan vatandaş sağlık bakanlığının umrunda bile değil. Aklıma lösemili o kiz geldi cebine harçlık koyan bakan geldi. Öfkem dağ gibi!...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gunpower-storm

Top yağmuruna tutulacağım fakat up'layıp ne yapacağız? Sağlık bakanlığındakiler forum dh'de ülke ve dünya gündemi başlığı altındaki konulara mı bakacak? Zaten başvuru felan yapılmış, bize en fazla change org'dan anket açmak düşebilir ama bu saatten sonrada açsan 10000'den fazla imza gelmez. Uplasak sadece kendine like olarak geçecek.
    Edit: Zaten yukarıda direk siyasete dönüştürmüşler. Tabi buraya konu açarsan...
    Daha önce burada açılan konularla hayatı kurtulan insanlar oldu. Bu kadar cahilsen belli etme.

Sosyal medyanın gücünü öğrenemediysen telefonu elinden atıp en yakındaki mağarada yaşamaya başla.
  • by-ko kullanıcısına yanıt
    Başını okuyup yazacağına ve kişiliği bir cümleden çıkartacağına change org'dan bahsettiğimi görebilirdin. Twitter'da tt'lersek yine çözüme ulaşırız ama olay sadede DH VE EKŞİDE KALIRSA ANCAK BİR İNSTAGRAM POSTU AKILLARDA KALACAK.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gunpower-storm -- 2 Eylül 2018; 12:4:4 >
  • Geçmiş olsun.Acil şifalar.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.