Şimdi Ara

lütfen yardım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3230 kullanıyorum.gelen mesajları hafıza kartına atmak için msv drivee yükledim telefona. ama çalışmıyo program.birkaç tane msv drivee denedim hiçbiri de olmadı .kafayı yicemformat attım telefona yine düzelmedi.ne yapmam lazım.lütfen yardım edin

• benim bildiim 3230 da msjları hafıza kartına ayarladan kaydedebiliyosun.
    ama bole bişi yaptıysan yannıs biliomusum.
    msedrive a gelince o programı yukle bi kere ac beyaz bi ekran gelip tekrr kaybolacaktr (sanki hiç bişi olmammıs gbi)
    ama bndn sora msjların hafıza kartına yuklencktr.
    yani yaptıın doru ama denememişsin sadce
  • ARKADAŞ BU PROGRAMIN YENİ VERSİYONUWWW.TURKREMİX.DE COM DA VAR BENCE ONU Bİ YÜKLE BAKALIMM

• quote:

Orjinalden alıntı: storm660

benim bildiim 3230 da msjları hafıza kartına ayarladan kaydedebiliyosun.
    ama bole bişi yaptıysan yannıs biliomusum.
    msedrive a gelince o programı yukle bi kere ac beyaz bi ekran gelip tekrr kaybolacaktr (sanki hiç bişi olmammıs gbi)
    ama bndn sora msjların hafıza kartına yuklencktr.
    yani yaptıın doru ama denememişsin sadce

beyaz bi ekran gelmedi hiç.hata veriyo açılamıyo diye başka bi yol var mı acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: musti_2142

ARKADAŞ BU PROGRAMIN YENİ VERSİYONUWWW.TURKREMİX.DE COM DA VAR BENCE ONU Bİ YÜKLE BAKALIMM

verdiğin site açılmıyor. tam anlayamadım siteyiwww.turkremix.com a baktım bişey bulamadım.tekrar verirmisin siteyi?

• Merhaba. ben de bugün bunla ilgili bir soru yazmıştım. bende 3230 kullanıyorum . msvdrive'i telefonuma yükledim ve şu an çalışıyor. fakat daha önce telefon hafızamda olan bütün mesajlar gitti. senin de bilgin olsun mesajlarının yedeğini al istersen :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: frezya_2006

Merhaba. ben de bugün bunla ilgili bir soru yazmıştım. bende 3230 kullanıyorum . msvdrive'i telefonuma yükledim ve şu an çalışıyor. fakat daha önce telefon hafızamda olan bütün mesajlar gitti. senin de bilgin olsun mesajlarının yedeğini al istersen :)

ben de niye çalışmıyo anlamadım nerden yükledin bana link verebilir misin?belki benim yüklediklerimde problem vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ergenn -- 17 Haziran 2006; 9:10:10 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.