Şimdi Ara

lütfen yardım (6630)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ikinci el bir talafon aldım başta çok güzel çalışıodu ama şimdi arama yapmıyo. yani kapatıp açınca düzeliyo sonra yine aynı oluyo. yes tuşuna basınca son aramalar gözüküyo ama bi daha basınca tepki yok.
    Format falan attım en hardından yine düzelmedi lütfen yardım teşekkürler...

• Yeni versiyon yükletmen lazım, eski versiyonlarda vardı galiba bu sıkıntı.
  • Servis yolu göründü garantisi varsa bu işi beleşe bitirirsin
  • http://www.symbian-freak.com/quides/firmware/firmware.htm

Yukarıdaki linkten kendinde bakabilirsin. 10 haziranda yeni bir firmware çıkmış. Onu yükletince sorunun büyük ihtimalle düzelir...
  • işte bu yüzden mümkün olduğunca 2,el almıyorum.
    alırsamda bildik,tanıdık ve 1,2 aylık falan tercih ediyorum.
  • New firmware for Nokia 6630 smartphone (version number 7.012.063, code name “Comfort”) will be distributed to authorized services from of April 2006. This firmware has some new futures needed to more comfort use our device. Now You can see:
    - New enhanced one-pixel scroll-lines on the right and bottom sides of screen. Old scroll-mark (previously placed on the center of bottom menu) will be replaced to icons means current function of action key (center of joy pad). You can easily find your place in the documents, lists or pictures.
    - Extended list of supported Bluetooth devices, like mouse’s, Joystick’s, printer’s, scanner’s, screwdriver’s, etc. Now you can print on USB printers too!
    - Compatibility with Mobile DirectX, Mobile DirectSound and Mobile Direct3D (version 5.0). New generation of mobile games comes! Enjoy!
    - New sets of 3D menus, fonts, icons.
    - New 3D-sounds melody’s support (use only special Quadra-headphones Nokian NRHi-82H). Enjoy symphony of road!
    - New option to use embedded speakerphone. Now, if speakerphone set to ON and You firmly snuggle to Your ear, speakerphone can be automatically switched to OFF position and vice versa. Use freehand mode without risk of lost your secret’s!
    - Animated gif support. Any place, any time! Animated icons, screensavers, background and other elements of Your mobile desktop.
    - And more, and more, and more…

Attention! Especial spring promotion action for member’s of Club Nokia! If You have Club Nokia member card, you can update you firmware free of charge till April, 31. Any authorized services worldwide must download this new firmware and afford this quid pro quo.

Yukarıda nelerin değiştiği yazılı...

• peki bu versiyon yükletme olayı pahalıya mı patlar bana?
  • ikinci ellerde de bu sıkıntı yasanıyor.yanı garantısı olmayan ıkıncı ellerde.bıse oldugu zaman garantısı olmadıgı ıcın para vererek yaptırmak zorunda kalıyorsun.tabı bu ısı yapacak olana guvenıyorsan yaptırırsın.egerkı servıste yaparsan daha fazla para harcıyorsun...onun ıcın hep sıfır telefon alırım.
  • kardeşim bence yeni versiyonu yüklersen bu sorun düslir ama yine dslmesse en sağlamı servise götür yane böle bilmedigin yerlere hec götürme az fazla para werirsin ama işini garantiye almış olursun
  • Bugün telefoncuya götürdüm sorun sim kartta dedi. Ben şimdi sildim ama deiştir dedi ben de deiştirdim şimdi sorun yok gibi ama yine de emin deilim sanki:(
  • evet yine aynı problemsanırım versiyon yükletmeliyim artık...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.