Şimdi Ara

Lys Kayıtlar Başlıyor...Hala Sonuçlar Açıklanmadı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lys kayıtlar başlıyor hala sonuçlar açıklanmadı bu ne arkadaş, adam belki barajı geçemedi şimdi sonucu bilmeden o kadar para verip 2. sınava kayıt olucak...

• lys kayıtları bitmeden ygs sonuçları açıklanacak. bir sınav yapacaklar ellerine yüzlerine bulaştırdılar.bu ne ya hergün sinirden çatlıyorum.açıklasınlarda ona göre hareket edelim.
  • Sanmam kardeş. Sonuçlar açıklanırsa zaten düz mantık olarak davada iptal olmamışdır demektir. Lys başvuru sürelerini tahminimce uzatacaklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mysticreed111111

Sanmam kardeş. Sonuçlar açıklanırsa zaten düz mantık olarak davada iptal olmamışdır demektir. Lys başvuru sürelerini tahminimce uzatacaklar.
    sonuçları bence en geç pazartesi açıklarlar. davayı bekleyeceklerini sanmıyorum. zaten onlara göre onlar suçsuzlar, neden suçlu gibi davransınlar? dedikleri de sınav süreci aynen devam ediyor, bir şey değişmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: William of Ockham

Bu mesaj silindi.
    sonuçları bırak .. biri çıksa deseki şu vakitte açıklanacak... çok kısa süre içinde değilde biri dese ki
    25 inde saat 10.00 da açıklayacaz... sıkıntı burada... yeter artık dedirtiyorlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: William of Ockham

Bu mesaj silindi.
    Lys başvuruları daha ileri bir tarihe alınır.. Yada ÖSYM haftasonu sonuçları açıklayarak bizleri şaşırtır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ezmer

Lys başvuruları daha ileri bir tarihe alınır.. Yada ÖSYM haftasonu sonuçları açıklayarak bizleri şaşırtır...

Alıntıları Göster
    Eğer lys kayıtlarını bir hafta daha ertelerlerse bu işte bir iş vardır demektir
  • quote:

Orijinalden alıntı: FinaL_İmPacT

Eğer lys kayıtlarını bir hafta daha ertelerlerse bu işte bir iş vardır demektir

bu gidişle ertelenmeye aday gözüküyo:S
  • arkadaşlar son haber zaten lys başvurularının ertelenceğin gebedir. 3 gün boyunca inceleme yapıcak polis matbaadan çıkmayıp e bu 3 gün süre zarfında zaten sonuçlarda açıklanamaz 25inde başlıor benim bildiğim lys başvuruları o zmnda ertelncektir. Ama şunu söyliyebilirim Arap Saçı ve gelmiş geçmiş en rezil yönetim ve de sınav oldu.
  • ya sanırım yine bi konuda bi arkadaş ntvmsnbc den bi haber paylaşmıştı en geç 25ine kadar açıklanacaktır diye.
    Polis 3 gün araştırma yapıcak yani 25inde falan biticek herhangi bişi çıkmazsa da hazırda bekletilen sonuç pazartesi açıklanacak bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechN9ne

ya sanırım yine bi konuda bi arkadaş ntvmsnbc den bi haber paylaşmıştı en geç 25ine kadar açıklanacaktır diye.
    Polis 3 gün araştırma yapıcak yani 25inde falan biticek herhangi bişi çıkmazsa da hazırda bekletilen sonuç pazartesi açıklanacak bence
    %90 p.tesi açıklanır yarın açıklanmaz herlade + polis araştırma yapıyor bence p.tesi açıklanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hikmet41

%90 p.tesi açıklanır yarın açıklanmaz herlade + polis araştırma yapıyor bence p.tesi açıklanır.

Alıntıları Göster
    pazar günü basın açıklaması olmazsa pazarteside açıklanmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReoxTR

pazar günü basın açıklaması olmazsa pazarteside açıklanmaz

Alıntıları Göster
    aynen orasıda var hep unutuyoruz arkadaşlar ösym haber verir bence atıyorum yarın derler p.stei salı çarşamba açklanacak diye..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hikmet41

aynen orasıda var hep unutuyoruz arkadaşlar ösym haber verir bence atıyorum yarın derler p.stei salı çarşamba açklanacak diye..

Alıntıları Göster
    bankaya parayı ne zaman yatırıyoruz lys için bilen var mı? üniversitede okuyorum biraz uzak kaldım bu işlere o yüzden soruyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: girerim

bankaya parayı ne zaman yatırıyoruz lys için bilen var mı? üniversitede okuyorum biraz uzak kaldım bu işlere o yüzden soruyorum

Alıntıları Göster
    biri cevap verirse minnettar kalırım teşekkürler
  • quote:

ODTÜ eee de okumaya devam et dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iyi bir insan

quote:

Alıntıları Göster
    sıkıntılı bir durum yoksa (gerçi var ama onlara göre yoksa) tahminim 27 sinde açıklanır.Yada mayıs ilk haftasına sarkar.Pazartesi günü lys başvuru tarihi mayısın ikinci haftasına yani 9 mayıs gibi bir tarihe erteleneceği açıklanır diye tahmin ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: R00T3RR00R

quote:

sınava bi girip çıkalım da daha düşünecek baya zaman olacak:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceko1905.

sıkıntılı bir durum yoksa (gerçi var ama onlara göre yoksa) tahminim 27 sinde açıklanır.Yada mayıs ilk haftasına sarkar.Pazartesi günü lys başvuru tarihi mayısın ikinci haftasına yani 9 mayıs gibi bir tarihe erteleneceği açıklanır diye tahmin ediyorum.

sanırım 25-29 nisan arasıymış başvuru tarihi. p.tesinden yani 25inden önce açıklanma durumu kalmadı sanırım. peki 25inde bankaya gidip para yatırabiliyo muyuz sonuçlar açıklanmadan? hesaplar aktif olur mu?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ceko1905.

sanırım 25-29 nisan arasıymış başvuru tarihi. p.tesinden yani 25inden önce açıklanma durumu kalmadı sanırım. peki 25inde bankaya gidip para yatırabiliyo muyuz sonuçlar açıklanmadan? hesaplar aktif olur mu?

Alıntıları Göster
    evet açıklayamadılar vallahi bravo ösym ye rezil ettiler bunca genci beddua okumak geçiyor içimden ya

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.