Şimdi Ara

M.sarp ın ilk yarıdaki sayılmayan gölü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sayılmayan ılk golun neredeyse 1 dk oncesınden muthıs bı destek müthiş bi ses vardı tv nın sesi birden 2 katına cıktı asisti resmen taraftarlar attı inş hep böyle dewam eder.Bide videosu varsa koyarsanız sevinirim

• BJK taraftarını örnek almaya başladı GS taraftarı son bi kaç maçtır izliyorumda..
  • eski açıkta sayılmayan golü göremedik bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jedi-Knight

BJK taraftarını örnek almaya başladı GS taraftarı son bi kaç maçtır izliyorumda..

Niye la? Yeter Demirören bağırdık diye mi?
  • quote:

BJK taraftarını örnek almaya başladı GS taraftarı son bi kaç maçtır izliyorumda..

YETEEEEER YILDIRIM DEMİRÖREN YETEEEEEER
  • quote:

• buldum en azından ozeti:d
    http://www.youtube.com/watch?v=v1qSUJ1M5RM
  • Yunanlılara nazire yapmak için dün kıçımızı yırttık bağırırken... Normal lig maçlarında bu kadar bağırmıyoruz... Dün özel bir geceydi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

Yunanlılara nazire yapmak için dün kıçımızı yırttık bağırırken... Normal lig maçlarında bu kadar bağırmıyoruz... Dün özel bir geceydi...

eski açıktamıydın bilmiyorum ama eski açıktan başka kimse yırtınmadı gördüğüm kadarıyla
  • quote:

Paşkan osssaaaa paşkan osaaaa gaziantebeeeee paşkan osaaaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abrek Cestav

quote:

Yunanlılara nazire yapmak için dün kıçımızı yırttık bağırırken... Normal lig maçlarında bu kadar bağırmıyoruz... Dün özel bir geceydi...

eski açıktamıydın bilmiyorum ama eski açıktan başka kimse yırtınmadı gördüğüm kadarıyla

kapalı ne oluyor sesin solugun cıkmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abrek Cestav

quote:

Yeni Açık üst sağ taraftaydım... Bu sezon totem yapıyorum bütün maçları orda izliyorum... Normal maçlara oranla dün gece baya bir bağırdık (ben kendimi yırttım resmen)... Ama tabi bahsettiğin şeyin bende farkındayım onun sebebi de UA nin eski açığa geçmesidir.. UA kapalıdayken iki kale arkasına da hükmediyordu... Ama şimdi kapalı ve yeni açık sus pus oturuyor maçlarda... Eski açık stada hakim olan bir tribün olmadığı için UA nın yapacağı fazla birşey yok...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.