Şimdi Ara

[ M@X!MuM ] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6.506
Cevap
2
Favori
72.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam bilal kefil oluyor sana ama diğer arkadaşların güveni için ve seni daha iyi tabımak içim profiini açman gerekiyo burdaki arkadaşlar çok sağlamdır ayda zaten en fazla 30 tlyi geçer geçmez extra bişi olursa zaten ben dahi diğer arkadaşlar birbirine desteğe hazır adı üztünde kardeşlik kuruyoruz
    quote:

Orijinalden alıntı: yesilormancini

Slm arkadaşlar

33 yaş arada izmir arada istanbuldayım.

Elimden geldiğince ( infamus2 + diğer oyunlar farketmez, genellikle durumum normal ancak ekstra masraflarım çıkmadıkça) katılırım.

• @yesilormancini ; Bu forumda en güvendigim üyelerden biridir, temiz bi insandır Bu arada paran olmadıgı zamanlarda ben sana kefilim abi rahat ol yeter ki aramızda ol
  • dediğim gibi bilal para mara hikaye gerekirse oyunun parasını ben veririm yeterki güzel bi oluşum olsun
  • arkadaşlar bu arada oynamadım ama konsolussundeki inceleme kadarıyla outland i öneriririm tr psnde 17 tl civarındaydı bi bilgi :) yeni arcadelerden
  • Bu arada bana düşmez ama ;

Bilal arkadaşımla sanırım 3 defa psn kart aldık. Gayet güvenilirdir. Hiç bir şekilde sorun yaşamazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: REAL MADRID

@yesilormancini ; Bu forumda en güvendigim üyelerden biridir, temiz bi insandır Bu arada paran olmadıgı zamanlarda ben sana kefilim abi rahat ol yeter ki aramızda ol

Eyvallah Bilal. Aynı şekilde düşüncelerimiz.

Bu arada İstanbuldan üye olan varsa 25 haziranda İstanbulda olacağım. Toplantı yapılabilinir

• Bilal hocam user felan açılacak heralde. İşlemleri bize şöle kabaca bi anlat.

Bizde hazırlıklarımızı tamamlıyalım yavaş yavaş.

Bu arada yeşilormancini hoşgeldin aramıza.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eMRe_Dmrc -- 9 Haziran 2011; 20:33:35 >
  • abi dediğim gibi burası paylaşım grubu olacak bendiğer arkadaşlara kefilim ve sana bilalde kefil oldu maksat birbirimize güvenelim profilini biras açarsan seni daha iyi tanırız emre ve serkan arkadaşlarımda okeyledimi tamamdır ben tek başıma karar vermiyorum okey dersen psn ni yazarsın birbirimizi ekleriz hemen ayrıntılara geçebiliriz
    quote:

Bu arada bana düşmez ama ;

Bilal arkadaşımla sanırım 3 defa psn kart aldık. Gayet güvenilirdir. Hiç bir şekilde sorun yaşamazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maximum54

abi dediğim gibi burası paylaşım grubu olacak bendiğer arkadaşlara kefilim ve sana bilalde kefil oldu maksat birbirimize güvenelim profilini biras açarsan seni daha iyi tanırız emre ve serkan arkadaşlarımda okeyledimi tamamdır ben tek başıma karar vermiyorum okey dersen psn ni yazarsın birbirimizi ekleriz hemen ayrıntılara geçebiliriz
    quote:

profilimi açtım arkadaşım

kişisel bilgilerim kayıtlı değil. istiyorsan özelden ne istersen cevap vereyim.

• Acaba beni de ekler misiniz ? Yada yerimi revize edin.Büyük ihtimal bende başlarım katılacağım - tabii yer varsa -
  • kimse bişey yapmıyo arkadaşlar, useri açıyorum, oyunu alıyorum, herkese tek tek farklı şifrelerle paylaşım yapıyorum siz de yeni bi user açıp benim verdigim ID ve şifreyi o usere girip download ediyosunuz
  • hocam grup doldu malesef

quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

Acaba beni de ekler misiniz ? Yada yerimi revize edin.Büyük ihtimal bende başlarım katılacağım - tabii yer varsa -
  • quote:

Orijinalden alıntı: REAL MADRID

kimse bişey yapmıyo arkadaşlar, useri açıyorum, oyunu alıyorum, herkese tek tek farklı şifrelerle paylaşım yapıyorum siz de yeni bi user açıp benim verdigim ID ve şifreyi o usere girip download ediyosunuz

Tmm hocam sorun yok o zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eMRe_Dmrc -- 9 Haziran 2011; 20:42:29 >
  • Maximum gecen mesaj attığın oluşumsa bende katılabilirim,yaş 25 benim tam sınır:) Diğer gruptaki arkadaşlardan real madridle bir kaç alışverişim olmuştu.Uygun olursa PM bekliyorum
  • hocam adını bilsek yeter hitap amacıyla bide psn adresini yazdınmı tamamdır.. arkadaşlar grup tamamdır birbirimizin psn adreslerini ekliyelim vatana millete hayırlı ve daimi olsun herkez konuda fikirlerini paylaşabilir sıkıntı çıkacağını zannetmiyorum sözü bilale arkadaşa bırakıyorum
    quote:

Orijinalden alıntı: yesi

quote:

abi dediğim gibi burası paylaşım grubu olacak bendiğer arkadaşlara kefilim ve sana bilalde kefil oldu maksat birbirimize güvenelim profilini biras açarsan seni daha iyi tanırız emre ve serkan arkadaşlarımda okeyledimi tamamdır ben tek başıma karar vermiyorum okey dersen psn ni yazarsın birbirimizi ekleriz hemen ayrıntılara geçebiliriz
    quote:

• quote:

hocam adını bilsek yeter hitap amacıyla bide psn adresini yazdınmı tamamdır.. arkadaşlar grup tamamdır birbirimizin psn adreslerini ekliyelim vatana millete hayırlı ve daimi olsun herkez konuda fikirlerini paylaşabilir sıkıntı çıkacağını zannetmiyorum sözü bilale arkadaşa bırakıyorum
    quote:

Orijinalden alıntı: yesi

quote:

quote:

PSN leri şimdi ekliyecegım. Yeşilormancini abiminde ismini ve psn sini ögreneyım öyle ekliyeyim. Söz sende bilal hocam. Rehber sensin bundan sonra.

• hacı bir oyunluk bi oluşum değil bi sana ulaşmak istedim ama hiç hirmedin foruma
    quote:

Orijinalden alıntı: Geralt the Witcher

Maximum gecen mesaj attığın oluşumsa bende katılabilirim,yaş 25 benim tam sınır:) Diğer gruptaki arkadaşlardan real madridle bir kaç alışverişim olmuştu.Uygun olursa PM bekliyorum
  • ismim aytunç
    33
    izmir

Janissary_aq psn (J ) büyük harfle aq ise adım ve soyadımın ilk 2 harfi
  • tmm şimdi ekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.