Şimdi Ara

Mağazadaki Parfüm ile İnternetteki Parfüm Arasındaki Farklar (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
433
Cevap
22
Favori
72.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 yil raf omru tamam fakat bazi eski parfumler var 1.klas. 500 eurodan fazla para istiyorlar ebay da. Bu nasil oluyor?
  • Arkadaşlar gittigidiyordan bir satıcıya mesaj attım soğuk damga kodu yolladı. 8 Mayıs 2015 çıkıyor tarih. Satıcı da olumlu yorumlar almış bir satıcı. Sizce orijinallik konusunda bir sıkıntı çıkar mı? Gittigidiyor, n11 gibi sitelerden alışveriş yapan var mı? Güvenebilir miyiz acaba parfüm bakımından.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kurumsal sitelerden bandrollü ve faturalı ürünleri güvenle alabilirsiniz.

Mağaza ve internet fiyat farkı ithal edilme şeklinden kaynaklanır, paralel ithal eden şirketin maliyeti azdır sebebide..

Resmi disibiritör büyük bir binada çok personel ile çalışır, her marka için müdür, asistan v.b çalılanlar vardır, eğitim müdürleri, mağazalarda uzman çalıştırırlar ve tüm bunlaların giderleri maliyete maliyette fiyata yansır, paralel getiren firmalar daha az maliyetle sattığı için ucuz fiyat politikası uygularlar.

Yani güvenilir, kurumsal yerden, internet yada mağaza, faturalı aldığınız sürece sorun yok bedavaya fazla ücret ödemeyin..

• quote:

Orijinalden alıntı: FunkedUp

Peki tester parfüm satanlar hakkındaki düşünceler nelerdir sahibinden, sanal pazar vs. sitelerde satiyorlar profilleri ise %95 olumlu yorumla dolu.

bazı parfümlerin tester'larının çıkmadığını biliyorum.
    parfüm işiyle uğraşan bir abim söylemişti.
  • Ben cesaret edemiyorum internet üzerinden parfüm almaya, güvenilir ve gerçekten orijinal parfüm satan bir site var mı bildiğiniz?

Alıp da memnun kalan arkadaşlar varsa??
  • İnternet üzeerinden sipariş verdiğimizde gelen parfümün EDP mi EDT mi olduğunu nasıl anlarız acaba ?
  • Biliyormusunuz bilmiyorum, sizlere nacizane tavsiyem. Parfümlerinizi karanlık bir ortamda muhafaza edin. Herhangi bir dolabın içinde olabilir. Böylelikle ömrünü, kalitesini uzatmış olursunuz. Hiç düşündünüz mü bazı parfümlerin şişesi neden siyah olur, işte sebebleri yukarda belirttiğim nedenlerdendir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi insom -- 23 Aralık 2015; 22:17:37 >
  • pyrzkzy kullanıcısına yanıt
    Seçtiğiniz parfümün edt mi edp mi olduğunu internetten araştırarak bulabilirsiniz. Her ürünün edp ve edt versiyonu yoktur. Özellikle erkek parfümler için çok sınırlı sayıda edp parfüm vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: insom

Biliyormusunuz bilmiyorum, sizlere nacizane tavsiyem. Parfümlerinizi karanlık bir ortamda muhafaza edin. Herhangi bir dolabın içinde olabilir. Böylelikle ömrünü, kalitesini uzatmış olursunuz. Hiç düşündünüz mü bazı parfümlerin şişesi neden siyah olur, işte sebebleri yukarda belirttiğim nedenlerdendir.

doğru bir noktaya parmak basmışsınız. Az ışık alan yerde tercihen kutusunda saklarsanız daha uzun ömürlü olur. Serin bir ortamda saklarsanız da bu ömrü uzatabilirsiniz. Parfümünüzü aşırı soğuk ve aşırı sıcak ortamlardan uzak tutmanızda fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bberkyildiz -- 24 Aralık 2015; 0:02:21 >
  • Arkadaşlar ben de internette satılan parfümlerin bayat, eski üretim tarihli olduğunu okuduğum ve bunu tecrübe ettiğim için şüpheyle yaklaşıyordum. Geçen yıl Kliksa'dan Prada Amber (kadın) almıştım. Lot numarası paketin dışında yoktu veya ben göremedim. Ürünü açtık. Lot numarasını şişenin altında görüp kontrol edince 8 yıl önce üretildiğini gördüm. Kokusu zaten ekşiydi, bayat olduğu barizdi. Parfüm daha önceden bildiğim bir ürün. İade için gönderdim kabul etmediler, tekrar gönderdim yine olmadı sanırım, ama yılmadım. En sonunda Kliksa'nın CEO'suna Twitter'dan mesaj yolladım. Kısa bir süre sonra beni genel müdürlükten aradılar ve ürünü inceleme için göndermemi istediler. Bir süre geçtikten sonra kartın hesap özetini incelerken parayı iade ettiklerini gördüm. Hiçbir söylemeden parayı iade etmişler. Geçen gün ise N11'deki sisipo adlı satıcıya Vakko Infiniti'nin üretim tarihini/lot numarasını sordum. Cevap olarak 02.2014 tarihi geldi. Bunun üzerine, şüphe duymakta haklıymışım, internetten asla parfüm almayacağım deyip Vakko'nun internet sitesinden parfümün siparişini verdim. Dün geldi. İnternetten üretim tarihini kontrol etmeme bile gerek kalmadı çünkü diğer parfümlerin aksine üretim ve son kullanma tarihleri açık şekilde kutunun yanında yazıyor. Üretim tarihi 02.2014; N11'dekinin aynısı... Hiç açmadan gerisin geriye kutuya koydum ve iade etmeye karar verdim. Vakko'ya N11'dekinin tam iki katı para ödedim. Biri kargo dahil 95, diğeri 190 lira... Hiç boşu boşuna para vermeyin derim. Tek yapmamız gereken lot numaralarını kontrol etmek. Parfümlerin raf ömrü (ürün açılmadan rafta bekleyebileceği süre) 5 yıl ama üretimden sonraki ilk 1 yıl etkin şekilde kullanılabildiğini, daha sonra -raf ömrü tükenmemiş olsa bile- kalıcılıklarını yitirdiğini okudum. Bunu da göz önünde bulundurun, yeni üretim tarihli ürünleri alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trallesli antemius -- 8 Ocak 2016; 1:22:22 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar selamlar

kız arkadaşıma doğum günü için paco rabanne olympea almak istiyorum hb , trendyol , morhipo ve sevil , tekin acar , boyner arasında 80 ml şişede yaklaşık 100 tl oynuyor parfümde yeni çıkmış bir parfüm hediye olduğundan dolayı dandik çıkar diye korkuyorum sizce ne yapmalıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bymaviay

Arkadaşlar selamlar

kız arkadaşıma doğum günü için paco rabanne olympea almak istiyorum hb , trendyol , morhipo ve sevil , tekin acar , boyner arasında 80 ml şişede yaklaşık 100 tl oynuyor parfümde yeni çıkmış bir parfüm hediye olduğundan dolayı dandik çıkar diye korkuyorum sizce ne yapmalıyım ?

hediye olacak ise riske girmemenizi tavsiye ederim ve mağazadan almanızı isterim. Onun dışında n11'den güvenilir satıcılardan satınalabilirsiniz.
  • Hepsiburadada invictus 220 boynerde 300 arada az para yok parfüm ne kadar farkeder acaba üretim tarihi felanmi cokmu eskidir napsam nerden kararsız kaldım en son boynerden one million almıştım bu kadar fiyat farkı olunca insan İnternete kayıyor tavsiyelerinizi bekliyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Desert Rat

Hepsiburadada invictus 220 boynerde 300 arada az para yok parfüm ne kadar farkeder acaba üretim tarihi felanmi cokmu eskidir napsam nerden kararsız kaldım en son boynerden one million almıştım bu kadar fiyat farkı olunca insan İnternete kayıyor tavsiyelerinizi bekliyorum :)

hiçbir yerin garantisini vermem takdir edersiniz ki mümkün değil. Ama n11 deki güvenilir satıcılardan almanız daha sağlıklı olur. Ayrıca parfümün bozuk çıkması gibi durumda iade süreçleri daha rahat hepsiburada'ya göre.
  • Varmı hocam önerebileceğiniz güvenilir satıcılar?

• quote:

Orijinalden alıntı: Desert Rat

Varmı hocam önerebileceğiniz güvenilir satıcılar?

bayerkozmetik
    uzayexclusive
    shockcosmetic
    dibibu
    ...
    bunun gibi birkaç satıcı daha var güvenilir olan bunlar arasında tercih yapabilirsiniz.
  • Teşekkür ettim 150ml 250 TL boynerde 100 ml 300 TL bilemiyorum içim rahat etmeyecek tam boynere kösülcez gene sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: fbhakanb

Merhaba arkadaşlar, internette parfüm araştırırken "Yves Saint Laurent La Nuit De L'Homme EDT 100 ml " isminde bir parfüm önerildi. bu parfüm hakkında baktım hiç olumsuz bir görüş yok, o yüzden bu parfümü denemek istiyorum. Daha önce Bvgari Aqua, Armani GİO ve Calvin Clein İntense Euphoria parfümlerini kullandım.

Benim sormak istediğim birincisi; bu parfümü tavsiye edermisiniz, İkincisi internette iyiparfüm.com adlı bir site var, orda orijinal kutulu ve tester parfüm (Kutusuz) olarak satıldığını gördüm. Bu siteden alışveriş yapan var mı, site güvenilir mi, güvenilirse testeri alınır mı? Teşekkürler

Bu parfümü çok övüyorlar nedense.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Modagram üzerinden bu parfümü aldım ama orjinalliğinden şüpheliyim. Mağazada denediğim daha kalıcıydı ve vanilya kokusu daha baskındı. Batch kodundan üretimi Mart 2015 çıktı. Sizce orjinal midir?
     Mağazadaki Parfüm ile İnternetteki Parfüm Arasındaki Farklar Mağazadaki Parfüm ile İnternetteki Parfüm Arasındaki Farklar Mağazadaki Parfüm ile İnternetteki Parfüm Arasındaki Farklar

• Hocam iyi günler Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Blanc Edt.175ml hakkinda yorum alabilirmiyin acaba?

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.