Şimdi Ara

Mağazadaki Parfüm ile İnternetteki Parfüm Arasındaki Farklar (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
433
Cevap
22
Favori
72.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    toniq biraz daha fresh'idir diyebilirim. Kalıcılıkları birbirlerine çok yakındır. Ama aqva daha kalıcıdır, toniq'e göre.

Lidyana.com bir kozmetik sitesi değildir. Daha önce hiç alışveril yapmadığım için bir şey söyleyemeyeceğim. Fakat benim genel kanım indirim sitelerinden ziyade sadece kozmetik ürünleri satan sitelerden alışveriş yapılmasından yana. Özellikle hızlı tüketim kategorisinde yani son kullanma tarihi olan ürünlerde bu tür indirim sitelerine pek güvenemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AshtonKutcher

Öncelikle Merhaba.Yaşım 21.Öğrenciyim.Öğrenci kredisiyle geçindiğim için max 100 liraya parfüm almak istiyorum.Bu konuda sizden yardım istiyorum.Konunun kıssadan hissesi
    fiyat/performans ürünü arıyorum:)

Öncelikle aramadığım kokudan bahsedeyim.Ağır,insanın midesini bulandıran,bildiğiniz dolmuş kokusu tarzı kokular.Herkesin kullandığı kokular.

Aradığım koku tarzına gelirsek;Beni fazla ön plana atmasın ama kokumdan az da olsa burada olduğum anlaşılsın.Keskin olmasın
    3 4 saat kalıcılıgı olsun bana yeter.Aromalı olsun.Kokladığım zaman zevk alayım veya hoşlanıyım.
    Bu zamana kadar açık parfüm aldım.Orjinal parfümün orjinalliğini anladıgım icin bu saatten sonra orjinal alıcağım.

Alabileceğim parfümleri sıralayım size hocam.Yorum yaparsanız,parfüm önerirseniz çok iyi olur
    Fiyatlarını ve resimlerinide koyacağım ki birçok kişi fikir sahibi olsun.

1-Guy Laroche Drakkar Noir 94,90TL//İt's always sunny inphiladelphia adlı dizideki eleman orada kullanıyordu:)Baya övmüştü parfümü.Bazı kişilerde bu parfüme dede parfümü diyor

Mağazadaki Parfüm ile İnternetteki Parfüm Arasındaki Farklar

2-Calvin Klein Eternity for Men Summer 2010 99,90TL

3-Bvlgari Man Edt 100 Ml 114TL

4-Bvlgari Aqva Edt 100 Ml 117TL

5-Loris Azzaro Silver Black 69,90TL

6- Loris Azzaro Chrome 89,80TL

7-Burberry Classic for Men 98,90TL

@BYcaps

Hocam cevap alamadık soruya?undefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FunkedUp -- 8 Mayıs 2014; 15:49:52 >

• FunkedUp kullanıcısına yanıt
    öncelikle geciken cevap için kusura bakmayın.

drakkar noir ya sev ya terket tarzı bir parfümdür koklamadan almamanızı tavsiye ederim ve birazda ağır kaçabiliri sizin istediğinze göre,

CK eternity summer 2010'un kullanıcısı bi hayli azdır. koklamadım ama tavsiyede edemicem.

Bvlgari Man bana sorarsanız rahatsız etmeyen çok hoş kadifemsi yumuşak bir kokusu vardır, fakat kalıcılık berbat. Sıktıktan 15 dk sonra etkisini kaybediyor diyebilirim.

azzaro silver black'de kalıcılı iyi olan bir parfüm ayrıca sizin isteklerinize göre ağır kaçabilir.

burberry london'da kullanıcısı sayısının bi hayli fazla olmasından ve artık baymasından dolayı tavsiye etmiyorum.

bu seçeneklerden birini alacaksanız ben size bvlgari aqva veya azzaro chrome'u öneririm. Bunlarında dışında ise size uygun olarak Versace Eau Fraiche'i koklamanızı tavsiye ederim.
  • dehşeet bir konu olmuş, emeğinize sağlık.
  • Technics kullanıcısına yanıt
    rica ederiz işinize yaradıysa ne mutlu bana.
  • Arkadaşlar 2 gün önce bellamoladan bvlgari aqva aldım.Dün elime gecti bugun denedim %100 memnunum sabah sıktım 8de saat 16.00 da eve geldim koku duruyordu hala. Güvenerek alışveriş yapabilirsiniz. İsterseniz ss atabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam bu internette satılan orjinal tester vb. ürünler hakknda ne düşünüyorsunuz acaba?
    bir de celebrity parfümlerinin de sahtesi ya da ikinci kalite dediğiniz gibi ürünleri yapılıyomudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: orcdnz

Arkadaşlar 2 gün önce bellamoladan bvlgari aqva aldım.Dün elime gecti bugun denedim %100 memnunum sabah sıktım 8de saat 16.00 da eve geldim koku duruyordu hala. Güvenerek alışveriş yapabilirsiniz. İsterseniz ss atabilirim.

kokunun sıktığın yerde kalması normal de, yaklaşmadan yani biraz uzaktan farkedilebiliyor mu veyahut çevrendekiler farketti mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadems

hocam bu internette satılan orjinal tester vb. ürünler hakknda ne düşünüyorsunuz acaba?
    bir de celebrity parfümlerinin de sahtesi ya da ikinci kalite dediğiniz gibi ürünleri yapılıyomudur?

kesinlikle güvenmediğiniz birinden biyerden, tester almayın bu şekilde çok sahte satış yapan insan var

tester parfüm elbette alınabilir ama güvenilir kişilerden
  • quote:

Orijinalden alıntı: atroce

quote:

Orijinalden alıntı: orcdnz

Arkadaşlar 2 gün önce bellamoladan bvlgari aqva aldım.Dün elime gecti bugun denedim %100 memnunum sabah sıktım 8de saat 16.00 da eve geldim koku duruyordu hala. Güvenerek alışveriş yapabilirsiniz. İsterseniz ss atabilirim.

kokunun sıktığın yerde kalması normal de, yaklaşmadan yani biraz uzaktan farkedilebiliyor mu veyahut çevrendekiler farketti mi

Kesinlikle

• Bella mola 2010 parfümünü satıyor bilginize, eşim kargo gelir gelmez faturayı attığı için iade de edemedik

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • nkaradeniz kullanıcısına yanıt
    Keşke faturayı atmasaydınız. Hangi parfümdü acaba?
  • Elizabeth arden pretty, fiyatı çok uygundu bir bit yeniği olduğunu anlamalıydım daha önce defalarca cheapsmells den alışverişim olduğu, bu bella mola da onun uzantısı olduğu için şüphelenmemiştim ama inanmamak gerikiyormuş

bellamola'ya durumu bildirdiniz mi? Belki yardımcı olurlar tarihinin geçtiğini öğrenirlerse.
  • arkadaşlar merhaba ablam sevil parfümde çalışıyor ve mizu vb gibi sitedekiler'in geliş yeri almanya, ingiltere felanmı yani yaramaz.. sevildeki parfümlerin hepsi fransadan geliyor. ve size bi şey itiraf edim çalışanlar sadece paco rabanne markasının modellerini kullanıyor. tom ford black ordid midir nedir işte bi koklayın onu bayan kokusu normalde erkek diye satılıyor işte 400 kağıt'a....
  • Bildirdim, hatta çözüm bulamazsanız forumlarda ve şikayet sitelerinde bu durumdan bahsedeceğim dedim ama tık yok, zaten adamlar sözümüz bölümünde tazelik vadetmemişler orijinal ve stoklarda olan ürünlerden bahsetmişler, sonuç çıkmadı anlayacağınız. Belki bir kez daha alış veriş yaparım yine aynısı olursa kesinlikle bulaşmam tekrar. Siz alır veriş yaptınız mı siz de eski ürün vs çıkmadı mı?

Ben defalarca alışveriş yaptım. Hiç sorunla karşılaşmadım. Geçenlerde bir arkadaşın batch kod numarası hatalıydı tarih yanlış gösteriyordu. Belkide son kullanma tarihi geçmemişti ama ona rağmen değiştirdiler ürünü. Faturanız olsaydı büyük ihtimal yardımcı olurlardı. Ben daha önce 2 defa mail attım direk size arayarak dönüş yapıyorlar müşteri hizmetleri olarak çok üstünler diğer şirketlere göre. Sizin şanssızlığınıza olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bberkyildiz -- 26 Mayıs 2014; 9:02:51 >
  • 212 men almak istiyorum yaz için nerden almami onerirsini? İnternette çoğu yerde 170 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: mariavs88

arkadaşlar merhaba ablam sevil parfümde çalışıyor ve mizu vb gibi sitedekiler'in geliş yeri almanya, ingiltere felanmı yani yaramaz.. sevildeki parfümlerin hepsi fransadan geliyor. ve size bi şey itiraf edim çalışanlar sadece paco rabanne markasının modellerini kullanıyor. tom ford black ordid midir nedir işte bi koklayın onu bayan kokusu normalde erkek diye satılıyor işte 400 kağıt'a....

dediğiniz gibi mağazanın kendi çalışanı o parfümü kullanıyorsa mutlaka bir nedeni vardır.

bu durumda tester ürün lerinde fazla olduğu piyasada artık orjinal parfümde bulmak zorlaştı.

yani buluyorsunuz ücreti fazla geliyor dediniz gibi fransa dan geliyorsa denenebilir.
  • TheGreyOne T kullanıcısına yanıt
    bellamola veya mizu'dan alabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.