Şimdi Ara

Mage Kullananlar Bakabilirmi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Mage sizce nasıl bir karakter.diğer charlara göre avantajlı yanlar.savaş ve cz deki yeri.lvl kasması np kasması nasıl.

Mage kasıcamda merak ettim şuanlık lvl 47mage yaptım ve premium var

• 60 lwl olanada kadar mage kasmak sıkıntıdır ama 60 damn sonra kasması en kolay char diyebilirim np bakımındanda pusu ve nowa town partylerinde deli gib np kasarsın tek pek bişey yapamazsın cz de tabi saglam itemlerin olursa o ayrı bi konu
  • quote:

Orijinalden alıntı: _MiRZa_

60 lwl olanada kadar mage kasmak sıkıntıdır ama 60 damn sonra kasması en kolay char diyebilirim np bakımındanda pusu ve nowa town partylerinde deli gib np kasarsın tek pek bişey yapamazsın cz de tabi saglam itemlerin olursa o ayrı bi konu
    mage kullanmadım ama kullan arkadaş çok gördüm(44 magem var oyüzden kullamadım sayıyom)
    walla savaşlarda warder ve keperlerin kesilmesinde baya büyük rol oynuyolar
    çok hızlı kasarlar(diğer carlara göre)
    cz de de teke tek bişey yapazlar asas warrıro srt priette karşı
    mage mage kalırsa bilmem
    ama çok sağlam magelerde var tabi
    ama orta halli bi mage cz defazla duramaz
  • MAGEİ sadece toplu kesimlerde kullanabilirsin tek başına fazla bişi yapamassın we unutma butun takılarını hp al am en guçlu mage diebiliriz çunku skılleri dierlerinden daa çok wuruo
  • quote:

Orijinalden alıntı: zebani3131

MAGEİ sadece toplu kesimlerde kullanabilirsin tek başına fazla bişi yapamassın we unutma butun takılarını hp al am en guçlu mage diebiliriz çunku skılleri dierlerinden daa çok wuruo
    mage çok kolay kasılan bir karalterdir,
    60 tan sonra czde pusu party yada nova town yparsan toplu manyak np alabilirsin,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pr3vladat

60 tan sonra czde pusu party yada nova town yparsan toplu manyak np alabilirsin,

Alıntıları Göster
    mage bi savaşın bel kemiğidir eğer bi mage partysindeysen warriorların keeperi kesmesi için nova partiyle kapıdan çıknı indirirsin bölece keeperi keserler novatown partyleriyle çk ii np kasasrsın czde teke tek bişi yapamassın.çünkü senin tek vuruşta alırlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Pr3vladat

Alıntıları Göster
    Ben 60 a kadar kastm 60 a kadar çok zevkliydi kasması harpy dönmesi o xpleri görünce seviniodm 60 oldktan sonra cz de de nowa yagdırması çok güsel ama tek başına bi hiçsin olympia da saw die bi clan wardı adamlar full mage di cz de birlikte kasarken birlikte sawaşta flan nyse adamlar çok iyiydi senn de öle bişiler yapman lazm 0000000 ın moviesinde bile 8v1 dedigi yerde zor kurtuluyor çünkü mageler birlikte oldukları zaman güçlü olurlar pusuya yattıgın zaman o pusuda yagan nowalarla kimse bas edemez çünkü mageler asagı yukarı standart vurur herkese en az 500 damage i pillarla atar eger uniqlerinde sağlamsa ölmezsin ve thorn un hp aborsed özelligi spellerinin continous damage i mage e ayrı bir güçtür 56 spelliyle çok asasini çok wrru (60 üstü) aldıgımı bilirim ve eger flame + light olrsan [cz de bunu tavsiye edrim kasarken ice + light favorimdir] stun özelligiyle priestları ve 60 altı rogueleri önce stun sonra 56 spelliyle çok kolay ezebilirsin.Mage insana czde dedigim gibi full mage party bulmadan çok sıkıcı gelr çünkü mage de item kasması çok zordur yapabilecegin en iyi şey aoe harpy partilerinde md aoe crimson wing falcon vs partilerinde shell bot vs aoe golemlerde de chitinler ib raptor düşürmektir tabi bu da yine full mage arklarla ve clanıyla olacak bişydir full mage olunca yapılabilecek en iyi şyi saten blood clanı göstermiş. Sana tavsiyem iyi item bulman o da yoksa full mage güsel bi clan bulmandır yoksa mage oynaması çok sıkıcıdır

• quote:

Orijinalden alıntı: CeLLo_1905

Ben 60 a kadar kastm 60 a kadar çok zevkliydi kasması harpy dönmesi o xpleri görünce seviniodm 60 oldktan sonra cz de de nowa yagdırması çok güsel ama tek başına bi hiçsin olympia da saw die bi clan wardı adamlar full mage di cz de birlikte kasarken birlikte sawaşta flan nyse adamlar çok iyiydi senn de öle bişiler yapman lazm 0000000 ın moviesinde bile 8v1 dedigi yerde zor kurtuluyor çünkü mageler birlikte oldukları zaman güçlü olurlar pusuya yattıgın zaman o pusuda yagan nowalarla kimse bas edemez çünkü mageler asagı yukarı standart vurur herkese en az 500 damage i pillarla atar eger uniqlerinde sağlamsa ölmezsin ve thorn un hp aborsed özelligi spellerinin continous damage i mage e ayrı bir güçtür 56 spelliyle çok asasini çok wrru (60 üstü) aldıgımı bilirim ve eger flame + light olrsan [cz de bunu tavsiye edrim kasarken ice + light favorimdir] stun özelligiyle priestları ve 60 altı rogueleri önce stun sonra 56 spelliyle çok kolay ezebilirsin.Mage insana czde dedigim gibi full mage party bulmadan çok sıkıcı gelr çünkü mage de item kasması çok zordur yapabilecegin en iyi şey aoe harpy partilerinde md aoe crimson wing falcon vs partilerinde shell bot vs aoe golemlerde de chitinler ib raptor düşürmektir tabi bu da yine full mage arklarla ve clanıyla olacak bişydir full mage olunca yapılabilecek en iyi şyi saten blood clanı göstermiş. Sana tavsiyem iyi item bulman o da yoksa full mage güsel bi clan bulmandır yoksa mage oynaması çok sıkıcıdır

Alıntıları Göster
    yaw mage ii guzelde 60a kadar inferno blizard falan.biraz zor oluyo.amaaaa 60 tan sonra cok manyak oluyo.hem exp hem pk

• quote:

Orijinalden alıntı: FrEsTaYLe

yaw mage ii guzelde 60a kadar inferno blizard falan.biraz zor oluyo.amaaaa 60 tan sonra cok manyak oluyo.hem exp hem pk

Alıntıları Göster
    bende bir mage hastasıyım 60 okduktan sonra cok rahat işin war diyebilrim sana ben 55 lwlde soyuldum(mage)

• quote:

Orijinalden alıntı: FrEsTaYLe

Alıntıları Göster
    ah keşke bi 60 mış magem olsa

• quote:

Orijinalden alıntı: HitMeBaby

Alıntıları Göster
    ama ben gene warrıor aç derim git boss kes adam kes
  • quote:

Alıntıları Göster
    ben mage yim lvl 58 cok zevk li dir cok kolay kasılır nerdeyse her partye girer savaşlarda alan attı için uzaktan milleti yatırısın bp wairor we rogueler gibi kendini ortada yırtmassın nowa town larla np coşturusun
    bizim akadaş da lvl 63 mageydi bi clana girsdi clan direk grade atladıtabi ki yüzyüze kapıoşamaz

• quote:

ama ben gene warrıor aç derim git boss kes adam kes

Alıntıları Göster
    mage olmak bir avantajdır.
    lwl ve np kasması kolaydır.
    itemleri ucuzdur.
    magesiz savas kazanılmaz.
    sen o mageyi 60 yap o zman daha da fazla tat alırsın.
    ama 60 olmadan cz ye gitme b işine yaramaz..

• quote:

Orijinalden alıntı: HiTTHEMAGiC

mage olmak bir avantajdır.
    lwl ve np kasması kolaydır.
    itemleri ucuzdur.
    magesiz savas kazanılmaz.
    sen o mageyi 60 yap o zman daha da fazla tat alırsın.
    ama 60 olmadan cz ye gitme b işine yaramaz..

Alıntıları Göster
    bak 45 den sonra glacier+ lighting ve intci olki ölme ol 60 falan kolay kasarsın tamm yeter bu kadar lwl dersen np için flame dön eline al wizard +8 işte bu kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: fireleon33

bak 45 den sonra glacier+ lighting ve intci olki ölme ol 60 falan kolay kasarsın tamm yeter bu kadar lwl dersen np için flame dön eline al wizard +8 işte bu kadar.

Alıntıları Göster
    MAGE PAPER OLUR BAS +8 LERİ BİLMİYOSAN AL BAK BAKALIM NASI OLUYO ÖLÜYOMU ÖLMÜYOMU
    60 LVL KADAR LİGHT+FLAME &GLACİER FARKETMEZ AÇ 80 LR Yİ ÇIKMA APOS_DERU KAS
    60 DAN SONRA FLAME +İCE OL HARPY ONDAN SONRA KAS ARADA PARA YAP MASTER AÇTIR
    CANİNDA ARTSIN HEM CAN HEM VURUŞ MİSSSSS (+8 VİZARD I UNUTMA 60 DAN SONRA)

• quote:

Orijinalden alıntı: birol23

MAGE PAPER OLUR BAS +8 LERİ BİLMİYOSAN AL BAK BAKALIM NASI OLUYO ÖLÜYOMU ÖLMÜYOMU
    60 LVL KADAR LİGHT+FLAME &GLACİER FARKETMEZ AÇ 80 LR Yİ ÇIKMA APOS_DERU KAS
    60 DAN SONRA FLAME +İCE OL HARPY ONDAN SONRA KAS ARADA PARA YAP MASTER AÇTIR
    CANİNDA ARTSIN HEM CAN HEM VURUŞ MİSSSSS (+8 VİZARD I UNUTMA 60 DAN SONRA)

Alıntıları Göster
    en guzel karakter asasindir

• quote:

Orijinalden alıntı: burak1894

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: burak1894

Ne alaka şimdi

• quote:

Alıntıları Göster
    Mage oynamak bir sanattır..Tıpkı diğer charlarda oldugu gibi..

Mage bence en kolay lvl ve np ksan karakterdir,ama arkadas cevresi olmalıdır..Mage hiç bir zaman tek basına bir şey yapamaz..Saglam arkadasların olursa,1 max 2 haftada 60-62 olabilirsin..

Magein np ve ex partylerinde arkadas cevresi cok onemlidir,baska karakterler gibi sunu yapsamda olur,yapmasamda olur mantıgı bır magede olamaz..Mesela 55 assasin cz 'ye inebilir ama,bir mage 60+ ve itemları olmadan bir hiçtir (itemdan kastım öyle +7 hp set,+8 wizard falan değil..).Ama şunuda söyleyeyim,ben şimdiye kadar tum charlarla oynadım,hepsinden alacgım zevki aldım ama,hala olsada oynasam dedigim bir asas bir de magedir..

Sonuç olarak,magelere lazım olan,sürekli partiler ve itemdır..

Sonra deme keyfine

• quote:

Alıntıları Göster
    en güçlü karakter assaiandır kardeşim...

• quote:

Alıntıları Göster
    kasması en basit charlardan ben flm+lghtim np ve parti meselesi toplu halde süper ama tek bişi yapamassın o kötü
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.