Şimdi Ara

MAGE YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben Yeni bir Mage Actim Stat Pointleri nasil dagitiyim? bunun hakkinda hic bir bilgim yok
    birde defans düşük olsada olur ama iyi hasar vermek istiyorum..

• Defans dan ödün verip damage abanmak istiyorum diyorsan.Statlarda Full Mp Skillerde Full Flame ver.

Statlardan artanı HP ye , skillerden artanı Lighting e verirsen , biraz daha avantajlı olursun.

Edit : Yukardaki stat pointlerle ilgili bilgileri,Karus oldugunu varsayarak verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Volkan. -- 22 Haziran 2006; 3:22:18 >
  • eğer paper mage olcam diosan 72 int gerisi full mp die biliom ama eger pet olcaksan 2 int 1 mp gitmelisin
  • paper olacaksan cotton robe +8 üstlük 62 int ister. kadın karakter açarsan hiç inte vermen gerekmez direk full mpye abanırsın yok erkek açıcam dersem başlarken 60 int ile başlar (yanlış hatırlamıosam) 2 inte geri kalanları mp vererek açarsın karakterini. sonra her lvl atladığında mp. eline de wood staff +8 veya wizard staff +8 flame damage basılmış tutarsın. skill mutlaka flame ver, yanına ice verirsen tek başına yaratık kesmen kolaylaşır ama lr verirsen deru ve apos partilerinde lr skilin 24ü bulduktan sonra parti bulabilirsin.
  • sen diyosun çok damage vercem defans az olcak
    stat pointlerini tamamen mp ye vereceksin sonra lvl 64 filan olursan eger o civarlarda 255 olacak magic power ve başka bişeye vermen gerekecek o zmn hp ye ver derim ya da int ver sen bilirsin
    skill pointleri ise bence flame- glacier şeklinde ver ikinci tercih lightening de olabilir 50 lr acılıyo lightening skill pointlerin 24 25 mi ne oldu mu arkadaşın dedigi gibi deruvish ve apostle partylerine girersin böyle olur yani eline wizard +8 alırsın +8 hp set giyersin en basit olanından npclerde satılandan takıların da kasarken harpyde filan mp olsun czde filan hp giy tabi unique takarım para var dersen ne ala o zmn wizard +9 ya da lycaon +7 - +8 bulmaya çalış derim böyle yani ama senin istedigin bu mage turu en sık rastlanan tipten ve insan açıkcası görmekten sıkılıyo yine de sen bilrisin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.