Şimdi Ara

Maneste Böyle Bir Asas??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler maneste char kasıyorum alacağım itemler

Dual +7 Cold-Hearted Dagger
    2x +7 Chitin
    2x +8 FP
    Chitin +7 DD(13)
    2x Rogue Earning
    +1 Priest Pendant

Yüzükleride bulabilirsem 2x +0 ROL niyeyse maneste pazarda hiç göremedim.

Böyle bir charla yapabilirmiyim?

• Dual +7 Cold Dagger değil de Shard +7 Cold Dagger yap.Rol pahalı olduğu için pazarda yoktur muhtemelen.Bir de chitin +7 dd 15
  • Dual Chd+7 takmak cok mantiksiz. En az dual +7 dw takmak kadar mantiksiz hemde.

Chd+7 alacagina md +8 al bence. +1 pp alacagina wp+0 al. Dual re alacagina gorev kupelerini kullan o parayla pad ve pauldron chitin +8 almaya calis. Yuzukleri de dual rol yapabilirsen saglam olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y!g!T -- 27 Aralık 2008; 17:54:59 >
  • chd yerine +8 md dual al beltide yapabilirsen ske gerisi boş ama skeyi alamassan rogue earning yerine bence dex 16 dual al
  • chd hem de dual kullanırsan hp ve manan çok düşer. Özellikle de manan yalan olur sıkı minor combo için bence bi assasın en az 2k manası olması lazım yoksa içtiğin soul potun bi kısmı yalan oluyor
  • Ben tek el chd kullandım memnun kalmadım sen dual diyorsun :) dual shard takmanı tavsiye ederim
  • Kesinlikle re ye para verme +0 oldukça hemen hemen görev küpesi gibi...
  • dual chd takan asas en çok güldüğüm karakter tipidir . . .
  • quote:

Orjinalden alıntı: Come_ClaRity93

dual chd takan asas en çok güldüğüm karakter tipidir . . .

dual dw takmıştım çok karizma duruyo :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: Come_ClaRity93

dual chd takan asas en çok güldüğüm karakter tipidir . . .

tek takanında bi farkı yok
  • md +8 +7 dw
  • Chd ye Hec Gerek yok Atagı düsük. dual Cleaver +9 taksan daha ii(attack power: 102) olur.
    ben basabilirsem sword breaker i +10(attack power: 109) a bascam.adamlar wood stafı +10 basabiliyosak onuda basarız.bence denemeli.
    Atak ne kadar ii olursa o kadar ii olur. +9 fp set al bence adamlara 2 at yeter.
    ws yapacam diyosan defans yap.3x +9fp , 2x +8 veya +7 chitin. tak. bence en önemlisi atak.
    amulet of dextery felan tak. dual +1 rol tak. o da olmadı dual +3 kekuri tak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Y!g!T

Dual Chd+7 takmak cok mantiksiz. En az dual +7 dw takmak kadar mantiksiz hemde.

Chd+7 alacagina md +8 al bence. +1 pp alacagina wp+0 al. Dual re alacagina gorev kupelerini kullan o parayla pad ve pauldron chitin +8 almaya calis. Yuzukleri de dual rol yapabilirsen saglam olur.

+1903
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.