Şimdi Ara

Marmara ve Ankara Tıp arasında kaldım yardım edermisiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
2
Favori
442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • egitim olsun sehirler olsun ogrenci icin yasam sartlari ve zorluklar acisindan yardimci olursaniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoRuK.aTg -- 29 Haziran 2014; 15:46:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• egitimler olsun sehirler ve ogrenci icin yasam sartlari zorluklar ve sosyal ortam acisindan degerlendirirmisiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: MoRuK.aTg

egitim olsun sehirler olsun ogrenci icin yasam sartlari ve zorluklar acisindan yardimci olursaniz ?

Hangi ilde yaşıyos

• Gaziantep

• tabi ki istanbul
  • ankara tıp bence. eğitimi çok çok daha iyi. Türkçe olması da bi avantaj.

• hangi konularda biraz acarsan daha iyi olur hangi acidan daha iyi ist soayal,egitim v.s

• Ankara icin gecmesi en zor tip diyorlar ama?

• quote:

Orijinalden alıntı: MoRuK.aTg

egitim olsun sehirler olsun ogrenci icin yasam sartlari ve zorluklar acisindan yardimci olursaniz ?

Tam olarak aynı durumdayız sanırım. Soruşturduğum herkes şehir olarak düşünüyosan marmara , eğitim olarak ankara diyor. Yani aslında senin üniversiteden beklentilerine kalmış bi durum :)
  • valla simdi marmarayı geçtim ankara ve gazi arasında gidip geliyorum
  • bak ben gazide okuyan arkadaşıma sordum, dedi ki gazi de iyi bir yer ama puanı ankaraya yetiyorsa önce orayı yazsın dedi. bu arada ben ankarada okuyorum bizim okulda da var baya gaziantepten gelen bence sen de gelebilirsin ben memnunum okuldan
  • dostum sadece arkadaşlarımdan duyduğumu yazıyorum yanlışsa affola ama Ankara Tıp için çok zor diyorlar.tamam her tıp zor önünde efsanevi zorlukta bir sınav(tus) var ama Ankara Tıp'ın zorluk derecesinde yeri ayrı diyorlar :D
  • Hocam hazırlığı geçemezsem 1 senem gitsin istemiyorum yani riske edecek bir artısı yani hayati derler ya var mı Ankara tıp için?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.