Şimdi Ara

Masaüstü gelmiyor bir türlü !!!!!!!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • durduk yere ekran simgeleri buyudu kucultmeye çalişirken dahada büyü sonuç itibarı ile hoşgeldiniz yazısından sonra windows masa üstü glemiyor 3 kere format attim format atarken hic bir sıkıntı yok ekran var ama masa üstü tam gelecegi sirada siyah ekrana dönüyor masa üstü klavyenin ışıkları da sönüyor ramleri tek tek sokup tek tek denedim ekran kartını soktum onboard dan calistirmayi da denedim yine masa üstü gelmedi guvenli kipte yine gelmedi masa üstü nasil bir çözemedim kafayı yiyecegim

• Kasayı yan yatır
    Edit= Kendimi kaptırıp bir an konu dışında sandım hocam özür diliyorum, ama benim bir arkadaşım da aynı sorundan muzdaripken kasanın yan tarafını çıkarıp yan bir şekilde açtığında bilgisayar açılmıştı, sonradan sorunun işlemideki macunun bitmesi olduğunu öğrendik tabi. Macun bitmiş olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zymnax -- 12 Ekim 2013; 1:16:38 >
  • Macun bıttıyse eger sakız yapıstır, ekran duzgun bır sekılde gelırse sorun barız bır sekılde macundan kaynaklanıyordur.
  • bugun birde işlemciyi sökeyim anakart gitmtiş olsa format attirmaz die dusunuyorum psu olabilirmi aacaba diyecegim ama sorun birtek masa ustu gelmeye çalişirken yapıyor nedense usb ve diğer klavye mouse portlari da devre dışı kalıyor ilginç
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.