Şimdi Ara

Masaüstümde Beyaz küçük kutu çıktı.[YARDIM!]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3-4 aydan beri busorunla uğraşıyorum ama bitürlü beceremedim.ekranın sol üst köşesinde beyaz bikutucuk var bazen pc kapatıp açtıgımda farklı bir yerde beliriyor. ekran kartı driverini güncelle dediler güncelledim yine olmadı başka öneriniz varmı arkadaşlar biel atın. sonuç aşağıda. Şimdiden Yardım edecek arkadaşlara teşekkür ederim.
    Sistemimi sorarsanız imzamda yazıyo.

Masaüstümde Beyaz küçük kutu çıktı.[YARDIM!]

• Öncelikle monitörü başka kasada deneyin ki sorunun nerde olduğu anlaşılsın. Yerdeğiştiriyorsa monitörde olmayabilir ama daha önce kasadan kaynaklanan bu tür sorunla karşılaşmadım.
  • monitorde sorun yok bende ilk ölü pixel zannettim ama değilmiş.
  • Belki bi klasördür. İçinde saklanmak istenilen dosyalar vardır.

Mümkün değil deme.
    Üzerine gel çift tıkla.
    Olmadı oklarla üzerine gelmeye çalış.
    O karakter kare şeklinde olan bi' karakterdir belki.
    Dene bence.
  • masaüstüne sağ tıklama yapıyorum menü çıkıyo ya (özellikler , sırala vs.) karenin üzerine gelip sağ tıkladığımda menü gelmiyor. bi takım orayı okumuyo gibi . ama ölü pixel değil.
  • Hocam bir tür virüs olabilir yada herhangi programın gizlemesi gibi olabilir o başlangıç programlarına bakarsan belki bulabilirsin.
  • masa üstünde sağ tık özellikler/duvar kağıdı/masaüstünü özelleştir/açılan pencerede web sitesi ismi varsa seçip sil tıkla etkisi olacakmı bakalım.
  • @MrTrmn
    msconfig'de herhangi zararlı bişey bulunmuyo.

@bdivrik
    websitesi yazmıyo kardes.
  • C:\Documents and Settings\All Users\Desktop
    C:\Documents and Settings\(kullanıcı adı)\Desktop
    Bu iki klasöre bakın,burda gözüküyorsa silebilirsiniz.
    Ayrıca tam ekran film vs. açtığınızda beyazlık kayboluyormu? buda önemli.
  • başka bir monitörle deneme şansınız varmı (sorunun kaynağı tam belli olacak)
  • üzerine bi pencere getirdiğimde ve ya film izlerken herhangi bi sorun yaşamıyorum kutucuk kayboluyor. bide görev çubugunun sonundaki masaüstünü göstere tıklıyorum,masa üstünü gösterirken kutucuk kayboluyor. ordaki bi dosyaya tıklıyorum yine geliyor.nod-32 ve ad-adware diye ikitane antivirüs antispyware koruyucularım var.bunlarda herhangi bir kötü yazılıma rastlamadım. başka bir antivirüs programımı denesem. önerileriniz varmı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.