Şimdi Ara

Maserati gran turismo mu Porsche 911 mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Haftasonları takılmalık bir araç bakıyorum bütçem ortalama 1 milyon. İkisi de ömürlük kült arabalar bi yanda v8 atmosferik ferrarinin revize edilmiş motoru ve mükemmel agresif dizaynıyla gt öbür yanda müthiş sürüş dinamiğiyle kendini her alanda kanıtlamış, bütçemle daha yüksek model ve teknolojik versiyonları alınabilen 911. Sizce hangisini tercih etmeliyim? Annemin çok yakın bir arkadaşı temiz 911 satıyor 2013 model 1.3milyona tanıdık bir galericide de 2009 model gt varmış 1milyona... fikirleriniz nedir

• 2013 911 alır geçerdim.
  • Fiat Egea alın geçin hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: talhadogdu

Fiat Egea alın geçin hocam

• Ben olsam 718 Cayman alırdım
  • Ekmek banabiliyoz mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FurkanEmir411

Ben olsam 718 Cayman alırdım

Caymana sığmıyorum arkadaşımda vardı denedim içine girene kadar yoruldum boy 192

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deezylilpump -- 12 Ocak 2021; 23:3:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deezylilpump

Caymana sığmıyorum arkadaşımda vardı denedim içine girene kadar yoruldum boy 192

Alıntıları Göster

Uzun boy spor arabada sıkıntı maalesef, Challanger da alabiliyorsunuz 0 km bence değerlendirebilirsiniz.

• Maseratinin arızası çok olur yaşından ötürü servisi de pek yok ayrıca içi fazla demode ve teknolojilerden yoksun , iki seçenek arasından 911 tabiki . 911ler genelde ömürlük oluyor gibi sanki ne yaparsan yap araç diri kalıyor . Ben olsam mustang alırdım o ayrı tabi  

• doğan slx 96 - 97 yuksek torpido bakın. Çürük olmasın yeter.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.