Şimdi Ara

master tercihim hakında fikir almak istiyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    ben market malzemelerimi taşımak amacıyla kapalı kasa bir araç arıyorum araştırmalarım sonucu renault masterın iyi bir araç olduğu fikrine vardım fakat sizinde fikrinizi almak istedim.
    öncelikle renault master tercih edilebilecek bir araç mıdır yani aldıktan sonra sıkıntı çıkartırmı ve eğer iyi bir araba ise hangi modeli piyasada en çok tutulanıdır.
    100 beygiri var 120 beygir 6 viteslisi var 10 metreküp var 12,6 metre küp var hangisini tavsiye edersiniz
    bana yardımcı olursanız sevinirim.
    benim düşüncem 10 metreküp olanlardan almak yönünde 100 beygir ve 120 beygir olanları var hangisi daha tercih edilir acaba
    teşekkürler ilginize

• Merhaba kardeş bizim 2 tane masterımız var çok memnunuz valla yakıt bakımından olsun seriliğinden olsun gerçekten çok iyi araç tavsiye ederim 2007 model master 280.000 kmde hiç bi sorun yok Allaha şükür diğeri ise 2008 model oda 80.000 kmde 120 beygir 12 metreküp çok memnunuz yani almanı tavsiye ederim. hee bide trafic var renonun oda o araçda iyi büyük yük taşımayacaksan traficde ideal başka soruların olursa cevaplarım...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.