Şimdi Ara

mavi ekran

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ekran kartım asus geforce 8500gt yaklaşık3 saat önce bilgisayardan tv ye görüntü aktararak film izliyodum tvdeki görüntü birden gitti niye gitti diye pc yi kurcalarken pc reset attı ve açılışta mavi ekrana düştü güvenli kipte açınca pc açılıyor notmal olarak açılmıyor ekran kartı drayvırını güvenli kipte kaldrınca normal açılıyor pc otomatik drayvır yükleyince ilk kapanım açılmada tekrar mavi ekrana düşüyor yani ekran kartımın drayvırı yüklüyken pc mavi ekrana düşüyor drayvır yoksa açılıyor ekran kartını çıkarıp temizleyip taktım son drayvırı indirip yükledim ne yapsan olmadı donanımsal bir arıza olmuş olabilirmi ekran kartı gittmi yoksa

• bi siralar bendede oldu bende 8600gt vardi ama galiba karti takarken biseyler oldu sürücü bile yükleyemiyordum biosa falan girince hep cizgiler cikiyodu ekranda ama galiba senin ki öyle birsey degil..
    ben format atip sürücüleri temizden bi kurmani öneririm..
    belki sürücü cakismasi olabilir buna benzer hatalari bende nvidianin sitesinden sürücü yükledigimde aliyordum..
  • sisteme format attım bu kez xp kurdum daha önce vista kuruluydu pc normal açıldı ama ekran kartı drayvırını kurunca bu kez mavi ekran gelmedi ama ekran çizgilerle doldu windows açılmadan önce

güvenli modda açıp drayvırı kaldırınca açılıyor ama ekran kartını tanıtınca ilk kapatıp açmada gidiyo ne yapabilrim
  • arkadaşlar yokmu başına gelip çözen kart değişmeyelim bu krizde sizce sorun ne olabilir
  • format atılmasına ragmen sorun aynı ise kartta problem var belliki.garantisi varsa servise verin.
  • söyle bir durum daha var kartin fani yavas dönüyorsa onun icinde cizgiler cikiyor olabilir riva tuner kurup fan hizini 100% yap bakalim dahada yoksa kartda bir sorun var..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.