Şimdi Ara

Max 2000tl Öneri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Iphone önerisi istemiyorum öncelikle belirtmek istiyorum...

Şuan sahip olduğum telefon n97'dir. Dokunmatiği çok kötü denemez ama sonuç olarak kötü.

En çok kullandığım telefon aktivitelerini ÖNCELİK bakımından sıralıcak olursam:

1) Performans (Hız ve dokunmatiği)
    2) İnternet ve facebook
    3) Fotoğraf ve video
    4) Uygulama zenginliği(Oyun ağırlıklı)
    5) Dış görünüş (şıklık,sadelik)

Kafamda blackberry torch var telefonu inceledim fakat şarjı olmadığı için dokunmatiğini test edemedim. BB düşünmemin sebebi n97 deki klavyeye çok alıştım ve klavyesiz telefona alışmam çok zor olucaktır, internet ve facebook açısından da oldukça kullanışlı bir telefon ama kamerası o fiyata ve o telefona yakışmayan bir seviyede ayrıca oyun ve uygulama bakımından bb oldukça fakir...

Samsung düşünmüyorum açıkcası kalite bakımından beğendiğim bir marka değil ama kullanmış ve problem yaşamayan arkadaşların tavsiyesini değerlendireceğim...
    Nokia asla düşünmüyorum.
    Iphone'u en başta belirttim.

Max 2000tl olmalıdır.

Not: Yeni çıkıcak olan telefonları bekleme imkanım yoktur.

• Albüm formatında açmışım konuyu yanlışlıkla k.bakmayın.
  • hocam sen 2000 lira vermeye odaklanmışsın ben sana benim p1i yi satayım
    ayrıca marka olarak da çok fazla kısıtlama koymuşsun... htc modellere bak derim... htc hd2-desire vs...
  • Nokia istemiyorsun Apple istemiyorsun Samsung istemiyorsun e o zaman hiçbir şey kalmıyor ki?

Android bir cihaz önermeyi sevmiyorum ama yeni çıkacak olan LG'nin çift çekirdekli Optimus 2X cihazı var onu tavsiye etmek zorunda kalıyorum. Yine Sony Ericsson'un yeni Android cihazı Arc var onu da bir araştır o zaman.

BlackBerry iş amaçlı bir cihazdır. Kullanım amaçlarına baktığımda onu uygun bulmadım.

Ekleme: Notunu yeni farkettim. Madem beklemek istemiyorsun önereceğim pek fazla bir cihaz yok. Android cihazlar var ama ben Android önermekten hoşlanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 13 Ocak 2011; 22:22:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

Nokia istemiyorsun Apple istemiyorsun Samsung istemiyorsun e o zaman hiçbir şey kalmıyor ki?

Android bir cihaz önermeyi sevmiyorum ama yeni çıkacak olan LG'nin çift çekirdekli Optimus 2X cihazı var onu tavsiye etmek zorunda kalıyorum. Yine Sony Ericsson'un yeni Android cihazı Arc var onu da bir araştır o zaman.

BlackBerry iş amaçlı bir cihazdır. Kullanım amaçlarına baktığımda onu uygun bulmadım.

Ekleme: Notunu yeni farkettim. Madem beklemek istemiyorsun önereceğim pek fazla bir cihaz yok. Android cihazlar var ama ben Android önermekten hoşlanmıyorum.

Hocam nokia istemiyorum çünkü çok yavaş geliyo bana telefonları.. Samsung olur tabide son çıkanlar hakkında pek fazla bilgim yok ama biraz kalitesiz geliyo bana tabi bu benim ön yargımdır...Samsung tavsiyelerinede açığım yani.

• sizin ilacınız htc
  • biraz daha bekleyin piyasa yeni cihazlar girmeye baslayacak
    sony ericsson arc guzel bir model
  • Htc desire hd
  • quote:

Orijinalden alıntı: hook1903

Htc desire hd

Onu almak istiyorum aslında ama androidturkiye.com'da satılıyo sanırım pek güvenli gelmedi vodafone getirse şu telefonu güzel olcak...
  • Nokia ve samsung istemiyorsan Sony xperia x10 tam san göre o zaman.Bana kalırsa da Android alınmaz ama el mecbur bu kalıyo sana kardeş.bana sakın adroid istemem deme htc önerenler olmuş ki onlarda android.ama winmobile alabilirsin bir de mesela madem android ve nokia istemiyorsun.winMobile için ne düşünürsün bilmem.
  • bence de xperia x10 en güzel tercih olur, beklersen de xperia arc iphone'dan daha üstün bence
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.