Şimdi Ara

max 5000 tl araç tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
4.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşalr öğrenciyim aynı zamanda çalışıyorum 5000 tl limitli bütçem var araç tavsiyelerini ve sebeplerini yani + ve - lerini yazarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

• Seat İbiza Düşünürmüsün tam öğrenci arabası
  • şu aracın sahibiyle irtibata geç istersen turbosu takılı olmayan bir fransız flash 5 istiyordu

max 5000 tl araç tavsiyesi
  • peugeot 205 olabilir arkadaşımda vardı 6 kişi binmiştik (1.1 motor muydu daha da mı azdı hatırlamıyorum :) ) keyifli bir araçtı ama frenler kitlenmişti kaza yapmıştı dikkatli sürceksen öneririm kutu gibi araba pestilin çıkar çarparsan :D

• Lada Samara.
  • samara favorit reno9 sahın dortlusunden en temız olanını al. ortak + ları parcalarının ucuz ve satısının kolay olması
  • arkadaşlar REnault Flash için ne düşünüyosunuz
  • Flash iyi bir seçim olabilir.
    Kalkışları gayet seri olan Flash durmayı bilmez ve yol tutuşu namına hiç birşey yoktur. Sadece Flash değil Broadway, Fairway o serideki tüm araçlar için geçerlidir bu.
    Parçası ucuzdur lpg'de az yakar temizini bulursanız sizi kolay kolay üzmez fakat yorgun bir Flash'la sanayide sık görüştüğünüz arkadaşlarınız olabilir. Flash yerine R9 Broadway'de olabilir

Alternatif olarak Peugeot 205 olabilir. Bi kere cadde de gördüm karton araba gibiydi ama işini görür rahatlıkla.
  • Dostum peugeot 205 için parça tuzlulugu ve bulunmayışı gibi bazı sıkıntılar var bide piyasalarının kötü olmasına ramen flash sanki 205 den daha iyi gibi orta halli bi flash alsak biraz toplamayla adam olurmu yoksa randuman vermezmi
  • 5000 tl alacağın araba sana bayağı masraf çıkarır bence birazda biriktir seneye al 12-13 bine daha sağlam arabalar bulursun

ama illa ayağım yerden kesilsin istiyorsan eğer öğrencisinde al bir motorsiklet 3-4 bin tl ye sıfır honda alırsın.

hem o alacağın arabalara lpg yetiştiremessin çok yakarlar..motor o araçların 4 te 1 ini yakar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkan99 -- 20 Ocak 2012; 3:28:04 >
  • Hurdalığa bakabilirsin.
  • @Eneswego
    biraz daha seviyeli yorumlar yapabilirsin burda ciddi bir şekilde forumdaki bilgili arkadaşlardan bilgi paylaşımında bulunmalarını istiyoruz sen kalkmışşın hurdalıga bak diyon gereksiz fikirlerini kendine sakla ...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.