Şimdi Ara

MEGANE'MI -- ASTRA'MI !! Lütfen Tartışmaya Katılın !! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
0
Favori
11.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • megan sedanın tipini seviyorum ama malzeme kalitesi pek hoşuma gitmiyor,bide o kaputu kaldırıp teli dayıryorsun ya.. noluyooo dedim toros mu bu..insan bi süspansiyon fln koyarü
    bencede opel
  • bence astra nede olsa o bi alman

bu işten enn iyi anlayan almanlardır örnek merso
  • autoshow da bile diyordu motor çekmiyor diye(astra için) ben olsam megane derim.hazır makyajlandıda iki gün sonra astrada makyajlanır..
  • Astrayla megan mukayese edilmez..Astrayı illa bir renaultla mukayese edeceksen Laguna ile etmelisin..
  • Tabiki Opel Astra
  • quote:

Orjinalden alıntı: troy mcclure

Astrayla megan mukayese edilmez..Astrayı illa bir renaultla mukayese edeceksen Laguna ile etmelisin..

renault lagunayla&opel vectra kapışır
    karıştırmayalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: omero06

quote:

Astrayla megan mukayese edilmez..Astrayı illa bir renaultla mukayese edeceksen Laguna ile etmelisin..

renault lagunayla&opel vectra kapışır
    karıştırmayalım

sen boşver onlar corsa'yla vel satis'i bile kapıştırırlar ve corsa daha iyi çıkar
  • astra-megane arasında çok bi ağırlık farkı varmıki?astra 90bg çekmeyecek de megan 80 bg çekecekmi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: shamsheytani

astra-megane arasında çok bi ağırlık farkı varmıki?astra 90bg çekmeyecek de megan 80 bg çekecekmi?

ağırlık farkı yok ama megane'da iyi çekiyor
  • quote:

senin araba sınıflarından haberin yok galiba
    soruya gelince megan tartışmasız daha iyi ikisini de test ettim şuanda da
    100 bg dci var
  • Astra hb megane sedan dan daha iyi yol tutar öyle mi...
    quote:

Orjinalden alıntı: gorele2000

Megane daha iyi yol tutar diyene kadar idare ediyordu. Fakat işte yol tutuş konusuna gelince bu işten pek anlamadığını gösteriverdin...
    quote:

Orjinalden alıntı: muratugras

GM in 1.3 cdti motoru 70 ps versiyonunda bayağı tuttu ama 90 da ne olur bilemiyorum çünkü verebileceği en son gücü veriyor ve bu yüzden arıza yapma riski daha fazla, yakıtına suyuna çok ve çok dikkat etmek gerekir. Renaultun 1.5 dCi si ise tartışılmaz. Konfor olarak ikiside iyidir ama megane daha iyi yol tutar. İkinci el olarak da megane daha çabuk satılır çünkü piyasada 10 megane dCi varsa 1 astra cdti90 var. İkisinden birini seç diyorsanız megane derim

• şanzıman meselesi
    quote:

Orjinalden alıntı: shamsheytani

astra-megane arasında çok bi ağırlık farkı varmıki?astra 90bg çekmeyecek de megan 80 bg çekecekmi?
  • astra
  • quote:

GM in 1.3 cdti motoru 70 ps versiyonunda bayağı tuttu ama 90 da ne olur bilemiyorum çünkü verebileceği en son gücü veriyor ve bu yüzden arıza yapma riski daha fazla, yakıtına suyuna çok ve çok dikkat etmek gerekir. Renaultun 1.5 dCi si ise tartışılmaz. Konfor olarak ikiside iyidir ama megane daha iyi yol tutar. İkinci el olarak da megane daha çabuk satılır çünkü piyasada 10 megane dCi varsa 1 astra cdti90 var. İkisinden birini seç diyorsanız megane derim

Şu türk mantığını bir kenara bırakamadık artık.. Ne olmuş 1248cc ise? Ona bakarsan BMW motoru 3.0lt 272hp, turbodizel verebilceği max. güç bu mu sence? BMW motoru zorlanır mı kibar mı sürmek gerekir?? Bak araştır bulcaksın 1.3 litre motorun ECOSpeedster'da kullanılan versiyonu 112hp ve 230nm'dir! Araçla da rekor kırılmış, motor limitlerine kdr zorlanmıştır, sonrasında da önce 70 daha sonra 75 ve 90hp olmak üzere 3 farklı versiyonu olmuştur, verebilceği max güç ayakları hikayedir kısaca..

• quote:

Astra hb megane sedan dan daha iyi yol tutar öyle mi...
    quote:

Orjinalden alıntı: gorele2000

Megane daha iyi yol tutar diyene kadar idare ediyordu. Fakat işte yol tutuş konusuna gelince bu işten pek anlamadığını gösteriverdin...
    quote:

evet aynen öyle... astra hatcback megane sedan dan daha iyi yol tutar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alysentr -- 17 Haziran 2006; 10:16:01 >

• astranın laguna ile mukayese edilmesi için önce sınıf atlaması lazım..
    quote:

• astrayı da ve meganeII yi de test ettim meganeII kesinlikle daha yumuşak süspansiyonuyla ve sessiz sürüşüyle bi gömlek üstün astradan..daha keyifli sürüşü..
  • ÇIKIN ASFALT YOLA BİR MEGANE'NİN CAMLARINI KAPATIP GİDİN, BİRDE OPEL ASTRANIN CAMLARINI KAPATIP GİDİN.. BAK BAKALIM HANGİSİ DAHA FAZLA LASTİK SESİ VERİYOR İÇERİYE...

DENE VE GÖR !!! MEGANEDE UGULTUDAN DURAMAZSIN
  • megane kullanıyorum ama gönlüm astrada tabiki astra

astranın sedanı ne zaman gelecek bilgisi olan varmı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Deluxe1

ÇIKIN ASFALT YOLA BİR MEGANE'NİN CAMLARINI KAPATIP GİDİN, BİRDE OPEL ASTRANIN CAMLARINI KAPATIP GİDİN.. BAK BAKALIM HANGİSİ DAHA FAZLA LASTİK SESİ VERİYOR İÇERİYE...

DENE VE GÖR !!! MEGANEDE UGULTUDAN DURAMAZSIN

ne magane ne de astra sahibiyim ne de herhangi bi fanatikliğim var.. objektif olalım lütfen meganeII hb de ya da sedanda dci larda bozuk asfaltta dahi ne motor sesi ne de lastik sesi gelmez kabine.. ama astra da ve özelliklede golfV te dinlersin uğultuyu..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.