Şimdi Ara

Meganemi, Caddymi??? ACIIIL arkadaslar...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Slm arkadaslar, bizim hoca yeni araba almak istiyor ve ben ona size yardimci olurum dedim. Simdi kendisi Megane düsünüyor ama vw caddydede gözü var. Benim bildigime göre bu ticari arac caddy ve caddy ile ayni sinif araclar testlerde sag sola savrulup devriliyorlar eger direksiyonu cok sag sol yaparsan(diyelim kaza olursa). Kendisi aile arabasi istiyor caddyi uygun görüyor ama bence caddy uymaz, bagaji ama büyük onu sevdi. Meganein ama bagaji kücük ama o bana göre daha iyi aile arabasi olur.
    Hocamin aracta istedigi seyler:
    Az yakacak (Benzin/lpg), ama emin degiliz
    Deri koltuk (meganede deri koltuk mevcutmu kendisi sordu ben yok diye biliyorum)
    Ve 1 yilin üzerinde olmayacak yasi (2.el tabi)
    Konforada önem veriyor en iyisinden olmasi gerekmiyor ama genede en azindan elektrikli vs. olsun istiyor..
    Bu iki arac hakkinda bana bilgi verebilirmisiniz? Veya baska daha uygun araclar varmi?
    Bide bunlari 20000 ytl civari bulmak mümkünü(1 yasinda olacagi icin, ama kmsi cok fazla yükses olmasin)...

• quote:

Orjinalden alıntı: Muri90

Slm arkadaslar, bizim hoca yeni araba almak istiyor ve ben ona size yardimci olurum dedim. Simdi kendisi Megane düsünüyor ama vw caddydede gözü var. Benim bildigime göre bu ticari arac caddy ve caddy ile ayni sinif araclar testlerde sag sola savrulup devriliyorlar eger direksiyonu cok sag sol yaparsan(diyelim kaza olursa). Kendisi aile arabasi istiyor caddyi uygun görüyor ama bence caddy uymaz, bagaji ama büyük onu sevdi. Meganein ama bagaji kücük ama o bana göre daha iyi aile arabasi olur.
    Hocamin aracta istedigi seyler:
    Az yakacak (Benzin/lpg), ama emin degiliz
    Deri koltuk (meganede deri koltuk mevcutmu kendisi sordu ben yok diye biliyorum)
    Ve 1 yilin üzerinde olmayacak yasi (2.el tabi)
    Konforada önem veriyor en iyisinden olmasi gerekmiyor ama genede en azindan elektrikli vs. olsun istiyor..
    Bu iki arac hakkinda bana bilgi verebilirmisiniz? Veya baska daha uygun araclar varmi?
    Bide bunlari 20000 ytl civari bulmak mümkünü(1 yasinda olacagi icin, ama kmsi cok fazla yükses olmasin)...

ya hocam sana söle diim bnde meganeII 2006 dynamıc var makyajsız yanı ama snn arkadaşın makyajlı alcaksa kosa kosa alsın derım bagajı kucuk demısın sınfındakı jetta ve oktavıa ile birlikte en buyuk bagajdır 520 ltre s600 un 500 ltre olduu dusunulurse bnce cok ıı bı rakam artı koltukları yarım bej derı cd cahnger var ısıtmalı surucu koltuu var arka ve arka yan camlarda perdelık var merceklı far var vıraja gırdıınde saga sola doner hız sabıtleyıcı yagmur far parksensoru var 4 cam otomatık vs vss yanı esp harıc bıcok sey var esp yok dıe yol tutusundada problem olur sanmaın bn cok varıja gırdım gırdıım gıbıde cıktım yanı cok asırı zorlamazsanız kontrol edılıo ama cok zorlarsanız sızın yetenegınıze kalmıs bn olsam meganII prıvelge pack. exe +pack tekno. artı govde rengı tampon ve yan cıtalar ı alır keyfıme bakarım saygılar
    not:bu yazdıım ozellıkler prıvelege baz versıon ozellıklerıdır

• bunların hepsini 20.000 ytl ye bulmak imkansız ötesi
  • quote:

Orjinalden alıntı: slayerxp

bunların hepsini 20.000 ytl ye bulmak imkansız ötesi

aynen bu paraya ne caddy nede yeni kasa megane alabilirsiniz sadece bulabilirseniz 2003-2004 hatchback megane otantik 1.4 denk gelebilir....
  • caddy lere nerdeyse sıfırının fiyatını çekiyorlar ikinci elde zaten aksesuar bilmem ne ayagına.yol tutuşu o kadarda kötü mü orasını bilmiyorum ama direksiyonu sağ sol yapmayla devrileceğini sanmam.
  • megane privilagelerde deri koltuk var fiyatıda 43 bin ytl ,20 bine pertini bulabilirsiniz ancak.
  • istekleri ile o araca ayıracağı bütçe yetmez .bence ya artırabiliyorsa bütçeyi arttırsın yada model ,kalite,isteklerinden vaz geçsin.
  • ama bence caddy uymaz, bagaji ama büyük onu sevdi. Meganein ama bagaji kücük ama o bana göre daha iyi aile arabasi olur.

şu cümleyi anlayan beri gelsin. Düzgün yazın şunu sinir etmeyin adamı.
  • hmisir valla baya zorlandım bende. orada bizim aklımızı karıştırmak istemiş belli
  • Orjinalden alıntı: hmisir

ama bence caddy uymaz, bagaji ama büyük onu sevdi. Meganein ama bagaji kücük ama o bana göre daha iyi aile arabasi olur.

[/qu

bilmece gibi olmuş gelde burda anlatılmak isteneni anla işin yoksa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolf_HKN -- 16 Eylül 2007; 12:29:24 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: hmisir

ama bence caddy uymaz, bagaji ama büyük onu sevdi. Meganein ama bagaji kücük ama o bana göre daha iyi aile arabasi olur.

adamın aklını karışlıyor bu cümle,
  • Pardon arkadaslar ama dün aksam konuyu acarken acelem vardi. Demek istedigim su: Caddynin büyük bagaji var ama aile arabasi olarak megane daha uygun görünüyor..Bütce 20000den fazla, megane privelegede deri koltuk var diyorsunuz, belki fazla yakarmi acaba. Motoru 100bg altinda olmasin..Ama 1 yilin üstündede olmasin arabanin yasi. Bu arada baska arabalar varmi daha uygun olan. (az yakan, 1 yillik en fazla ve deri koltuk, konforda orta durumda) Bütce 20.000 YTL'den fazla.Yanlis yazmisim o gün siz 40.000e kadar olan uygun arabayi derseniz sevinirim. Tekrar pardon, saygilar..
  • bizim komşuda caddy var benim arabayı görünce hayran kalıyor özellikle caddy nin ses yalıtımının iyi olmamasından şikayetçi ayrca megane daha konforlu caddy biraz ticariye kaçıyor
  • şu araçta istediği tüm özellik mevcut
    http://www.araba.com/794631.html
  • 20.000YTL ye imkansız gibi bişey hele ki 1 yaşında imkansız
  • 20 milyara bulman imkansız bence 2.elde sansını dene
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.