Şimdi Ara

Mercedes Citan Satışa sunulmuş (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
0
Favori
26.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dacia'ya olan saygım bi kat daha arttı.
  • Daha önceki hafif ticarisinden fazla satacağını sanmıyorum. Caddy Partner dururken bunu almak bu paraya almak saçma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schneeflocke

babam çitan bakıyordu dedim reno motoru var o zaman salla gitsin dedi vazgeçti.

şimdi caddy bakıyoruz büyük ihtimal alıcagız, bakalım ne olucak zaten caddy daha güzel bir araç citan'dan...olmamış çitan...

Ne yani şimdi dCi motor başarısız,dandik bir motor mu.

/>
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jamais Vu

quote:

şimdi caddy bakıyoruz büyük ihtimal alıcagız, bakalım ne olucak zaten caddy daha güzel bir araç citan'dan...olmamış çitan...

/>

dCi başarısız mı başarılı mı bilmem ama Citan bu fiyatla benim de gözümden düştü. 53.000 lira nedir yahu? Binek araba fiyatı.

• sunulmasa da olurmuş..
  • Bu ne kardeşim valla 55000 e gider dsg caddy alırım full bu ne laaaaaaaaaaaaaa. Mercedes neyin kafasını yaşıyosun sen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aziz Kancar

2.0 TDİ 140ps + DSG caddy alırım 54bin tl 6 ileri SORUNSUZ yaglı DSG ile bakarım keyfime

Mercedes A class ve Cıtan la neden bmw nin önüne geçemedigini açıkça anlattı yakışmadı yani

• quote:

Orijinalden alıntı: Lazarotti

MB kalitesini bu araçtan bekleyenlere gülüyorum dostlar.

Her MB başlığında ise, yok o paraya şunu alırım bunu alırım diyenlerde 3in1 alırsınız.Kaç kere yazdığınızı aldınız?

7 ileri otomatik koyucaklarsa alabilirim bu araçtan.

Kimse MB kalitesi beklemiyor ama adamlar bu araca MB FİYATI koymuş. Sen almak istiyosan durma git al paran bol galiba kardeş. Ayrıca piyasada bu fiyata bütün hafif ticarileri alabilirsin. Ayrıca bu aravın içinde ne tip var ne de donanım.Allah aşkına su cd çalara bir bak TATA dan almışlar sanki yazıktır ya bizim milleti salak yerine koyuyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: un momento

Ondan sonra mb fanboylari gelip bmw ye laf atmiyormu? siz once bilmem su segmentte araba gosterin bmw den falan filan

Aynen aynen.
  • bu işin kralı caddyyy...
  • araç iyi olabilir ben eleştirmiyorum ama şu var ki mercedesin bu sınıfa girmesi yakışmadı gerçekten yıldız çok komik durmuş ticari üzerinde otobüs yapsın , suv yapsın hatta minibüs te yapsın ama ticari olmamış bence merso ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: hicranyarası

bu işin kralı caddyyy...

bu işin kralı doblo hem ekomomik hemde parçası ucuz ve sağlam hemde gayet güzel caddy yükseltilmiş polodan başka bişeye benzemiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mchll

Araç da kangoo yu çağrıştıran bir şeyler var ama çözemedim

• quote:

quote:

/>

450.000 bin km'de c250 td aracımız vardı bir kere tık demeden gitti hep.

şuan 250.000 bin km'de vito var hiçbirşey demeden hala sorunsuz bir şekilde gidiyor. tek masraf çıkarmadı bize.

şimdi biz bu kadar sorunsuz motorlarla yıllarca gezdik durduk ailecek, reno'nun motorunu bilmem az yakması güzel olabilir ama önemli olan sorunsuzluk bir motorda ve güç.

mercedes'in kendi motorunda bunların hepsi vardı, reno pek başarılı değil dostum az yakmak için alınıcaksa alınır.

• quote:

quote:

quote:

/>

reno'nun motorunu bilmem

reno pek başarılı değil .

Tamam.

• Bence fiyatı normal ee ne kadar kötü olursa olsun Mercedes bu arkadaşlar 40.000TL olsa Kangoodan daha fazla satacak bu seferde heryerde bu araçtan görürüz.
    Bu fiyatla bile çok satacak gibime geliyor.
  • Şimdi benim anlayamadığım 2 nokta var. 1.bu aracın ruhsatı ne diye geçiyor.2. de motor mercedes'in değilmi? ve son olarakta 53bin tl ilk görücüye çıktığı için pahalı 46bin tl den fiyata sunabilirdi.
  • Mercedes ilk defa ticari araç yapmıyor, yapacaktır da. Fakat o konsol, kullanılan plastik hayal kırıklığına uğrattı. Yıldızı çıkarsak yine o fiyattan satılır mı? İşte orası tartışılır.
  • Bir yıldız kaydı.
  • Katalog fotoğrafından arabanın ön konsol plastik kalitesine yorum yapan forum üyeleri. Bravo, tebrikler.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.