Şimdi Ara

Mercedes Citan Satışa sunulmuş (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
0
Favori
26.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Canlı canlı görmek lazım ama MB ticari kalitesinde olmadığı aşikar.
  • Ondan sonra mb fanboylari gelip bmw ye laf atmiyormu? siz once bilmem su segmentte araba gosterin bmw den falan filan
  • VW Caddy Sportline 2.0TDI DSG alacağıma bunu alırım daha iyi.Yıldızı yeter neyin kafasını yaşıyorsunuz siz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecay

VW Caddy Sportline 2.0TDI DSG alacağıma bunu alırım daha iyi.Yıldızı yeter neyin kafasını yaşıyorsunuz siz.

yıldız yıldızdır .bence yollarda epey göreceğiz bundan sonra.
  • 2.0 TDİ 140ps + DSG caddy alırım 54bin tl 6 ileri SORUNSUZ yaglı DSG ile bakarım keyfime

Mercedes A class ve Cıtan la neden bmw nin önüne geçemedigini açıkça anlattı yakışmadı yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schneeflocke

babam çitan bakıyordu dedim reno motoru var o zaman salla gitsin dedi vazgeçti.

şimdi caddy bakıyoruz büyük ihtimal alıcagız, bakalım ne olucak zaten caddy daha güzel bir araç citan'dan...olmamış çitan...

Reno motoru kotü bir motor mu? Dci falan problemliyse bu yanlışdan dönmek lazım gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mchll

quote:

Orijinalden alıntı: Schneeflocke

babam çitan bakıyordu dedim reno motoru var o zaman salla gitsin dedi vazgeçti.

şimdi caddy bakıyoruz büyük ihtimal alıcagız, bakalım ne olucak zaten caddy daha güzel bir araç citan'dan...olmamış çitan...

Reno motoru kotü bir motor mu? Dci falan problemliyse bu yanlışdan dönmek lazım gelir

dci motor 100bin kilometre patlar diyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: un momento

Ondan sonra mb fanboylari gelip bmw ye laf atmiyormu? siz once bilmem su segmentte araba gosterin bmw den falan filan

• İç mekan facia. HErhalde mercedes şantiyede kullanılacak diye düşünmüş. Bizim ülkemizde ailelerin 1. tercihi bu araçlar. Gösteriş konfor sağlamlık herşey olmalı. Fiyat ta çok fazla. Logan yorumlarına katılmamak elde değil.

• bu araba adamı cıtar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aziz Kancar

2.0 TDİ 140ps + DSG caddy alırım 54bin tl 6 ileri SORUNSUZ yaglı DSG ile bakarım keyfime

Mercedes A class ve Cıtan la neden bmw nin önüne geçemedigini açıkça anlattı yakışmadı yani

Citan la Bmw ne alaka.

Bari Axor deseydin anti mersocu kardeşim.

• caddy varken dönüp bakılacak gibi değil.
  • Bunu alcak adam ticaretle ugrasiyordur yada malzeme tasiyordur. Bizim millette mersedese kiyip yük yüklemez :)) bide diğer markaların fiyatı daha makul

• quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

quote:

Orijinalden alıntı: un momento

Ondan sonra mb fanboylari gelip bmw ye laf atmiyormu? siz once bilmem su segmentte araba gosterin bmw den falan filan

• quote:

Orijinalden alıntı: freeman6161

90 hp motor,böyle bi kokpit,yandan arkadan kango.bakalım yıldızı yetecekmi

Mercedes Citan Satışa sunulmuş

iç mekan dacia terk.
  •  Mercedes Citan Satışa sunulmuş yeter eleştiren arkadaşlar dağılabilir ...
    hee birde kedi ciğer gif'i vardı değil mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi golfçü_ -- 2 Kasım 2012; 18:00:06 >

• insanlar galiba Mercedes deyince E serisi olacak diye sartlandiriyolar. Sonuc olarak bu arac ticari bir arac bu alanda degerlendirilmesini tavsiye ederim. Bu araclarin kullanim alani tozlu santiye yollari, sehir ici hafif yuklerin nakli. bu alanda degerlendirmek lazim parcalari uzun omurlu mu? isletme maliyetleri nasil diye sorani gormedim.

• MB kalitesini bu araçtan bekleyenlere gülüyorum dostlar.

Her MB başlığında ise, yok o paraya şunu alırım bunu alırım diyenlerde 3in1 alırsınız.Kaç kere yazdığınızı aldınız?

7 ileri otomatik koyucaklarsa alabilirim bu araçtan.

• bunun maalesef yıldızı yetmemiş
    caddy ve partneri çok begeniyorum bu sınıfta
  • quote:

Orijinalden alıntı: Warrıor Sako

bunun maalesef yıldızı yetmemiş
    caddy ve partneri çok begeniyorum bu sınıfta

+1905
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.