Şimdi Ara

Mercedes Citan Satışa sunulmuş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
0
Favori
26.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mercedes Hafif ticari aracı Citan 53.000 TL lik fiyatla satışa sunulmuş. 1.5 90 hp 200 Nm motorlu versiyon. Donanım olarak oldukça zengin. En önemli rakibi Vw Caddy den biraz yüksek.

İşte fiyatı

Donanım

Teknik özellikler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FTSE100 -- 2 Kasım 2012; 13:30:07 >

• Aynı donanıma sahip ( ESP dahil ) kangoo dan 10bin TL fazla. Ülke içinde prestij meraklısı markalar hariç pek iş yapmaz gibi. Ancak başka ülkelerde güzel satış yapacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaptorFX

Aynı donanıma sahip ( ESP dahil ) kangoo dan 10bin TL fazla. Ülke içinde prestij meraklısı markalar hariç pek iş yapmaz gibi. Ancak başka ülkelerde güzel satış yapacaktır.
    bence türkiyede istediği satış rakamına ulaşamaz rakiplerine göre az satılır türkiye piyasasında fiyatı 45 bin yada 40 bin gibi bir miktarda tutsaydı mercedes o zaman rakipleriyle dişe diş giderdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaptorFX

Aynı donanıma sahip ( ESP dahil ) kangoo dan 10bin TL fazla. Ülke içinde prestij meraklısı markalar hariç pek iş yapmaz gibi. Ancak başka ülkelerde güzel satış yapacaktır.
    Ben tam tersine kangodan daha fazla satacağını düşünüyorum. Tabiki zaman gösterecek ama 50bine mercedes biniyorum demek isteyen çok olacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: aahmety

Ben tam tersine kangodan daha fazla satacağını düşünüyorum. Tabiki zaman gösterecek ama 50bine mercedes biniyorum demek isteyen çok olacaktır

hocam dediğiniz gibi mercedes olduğu için muhakkak alan olacaktır çünkü ayrı bi havası olur aracın ama bana göre sadece amblemde kalmış bir hava
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakantrk

quote:

hocam dediğiniz gibi mercedes olduğu için muhakkak alan olacaktır çünkü ayrı bi havası olur aracın ama bana göre sadece amblemde kalmış bir hava

Alıntıları Göster
    amg paketi falan yok muydu , yıldızı yeterciler alır A Class konusunda gördük fanatikliğin boyutlarını ...

• quote:

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: FTSE100

Alıntıları Göster
    Anladım ki bir çok insanın kafasında soru işareti var. Yıllardır Vw Volt Ve Mercedes Sprinter aynı platformda üretiliyor ve Mercedes bir miktar daha pahalı olmasına rağmen dünya genelinde oldukça fazla tercih ediliyor. Kangoo ve Citan hemen hemen aynı araçlar elbette markanın getirdiği sürüşte olsun kalite de olsun farklılıklar olacaktır ve olmalıdır da Mercedes 126 yıllık başarılı imajı olan bir çok yeniliğe imza atmış dünyada kendini kanıtlamış marka. Mutlaka bu araçta kendi farklılıklarını ortaya koyacaktır.İşlerim yoğun olmasa bir ara mercedes bayine gidip citan ı inceliyeceğim. Setra Ve mercedes Travego, tourismo hemen hemen dış görünüş motor vs olarak aynı, O zaman travego varken neden setra satılıyor. Malı görmeden konuşmamak gerekir.Elbette bu araçtan E serisi kalitesi beklemiyorum.

• quote:

Alıntıları Göster
    Dün fuarda inceledim inanın mercedes olduğuna inanamadım üstüne basa basa söylüyorum mercedesin imajında büyük bir zedelenme oluşturdu bende..

İç mekan olarak, kalite olarak caddy citanın yanında mercedes kalır..

• quote:

Orijinalden alıntı: FTSE100

Anladım ki bir çok insanın kafasında soru işareti var. Yıllardır Vw Volt Ve Mercedes Sprinter aynı platformda üretiliyor ve Mercedes bir miktar daha pahalı olmasına rağmen dünya genelinde oldukça fazla tercih ediliyor. Kangoo ve Citan hemen hemen aynı araçlar elbette markanın getirdiği sürüşte olsun kalite de olsun farklılıklar olacaktır ve olmalıdır da Mercedes 126 yıllık başarılı imajı olan bir çok yeniliğe imza atmış dünyada kendini kanıtlamış marka. Mutlaka bu araçta kendi farklılıklarını ortaya koyacaktır.İşlerim yoğun olmasa bir ara mercedes bayine gidip citan ı inceliyeceğim. Setra Ve mercedes Travego, tourismo hemen hemen dış görünüş motor vs olarak aynı, O zaman travego varken neden setra satılıyor. Malı görmeden konuşmamak gerekir.Elbette bu araçtan E serisi kalitesi beklemiyorum.

Alıntıları Göster
    Fuar da sergilenen Citan.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakantrk

quote:

Alıntıları Göster
    90 hp motor,böyle bi kokpit,yandan arkadan kango.bakalım yıldızı yetecekmi

• quote:

Orijinalden alıntı: DH-ALEMDAR

Dün fuarda inceledim inanın mercedes olduğuna inanamadım üstüne basa basa söylüyorum mercedesin imajında büyük bir zedelenme oluşturdu bende..

İç mekan olarak, kalite olarak caddy citanın yanında mercedes kalır..

caddy nin gözünü seveyim mercedes bence fiyatları düşürmeli satar satmaz demiyorum fakat rakipleri kadar fazla araç satamaz
  • Yil olmus 2012 hala Mercedes binek modelleriyle ticarileri ayni kefeye koyan var.

Durun o zaman biraz daha Mercedes imajinin cizilmesine yardim ediyim. Yillardir belediye otobusu uretiyor Mercedes haberiniz yok.

Sehir ici icin yapilan aractan distronic+, deri doseme, super yumusak plastik, navigasyon, ledli bi-xenon... bekleniyordu. Hata yaptilar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaman06

Yil olmus 2012 hala Mercedes binek modelleriyle ticarileri ayni kefeye koyan var.

Durun o zaman biraz daha Mercedes imajinin cizilmesine yardim ediyim. Yillardir belediye otobusu uretiyor Mercedes haberiniz yok.

Sehir ici icin yapilan aractan distronic+, deri doseme, super yumusak plastik, navigasyon, ledli bi-xenon... bekleniyordu. Hata yaptilar :)
    babam çitan bakıyordu dedim reno motoru var o zaman salla gitsin dedi vazgeçti.

şimdi caddy bakıyoruz büyük ihtimal alıcagız, bakalım ne olucak zaten caddy daha güzel bir araç citan'dan...olmamış çitan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schneeflocke

şimdi caddy bakıyoruz büyük ihtimal alıcagız, bakalım ne olucak zaten caddy daha güzel bir araç citan'dan...olmamış çitan...

Alıntıları Göster
    Ben bu araca mercedes diyemem kardeşim.Logo dışında hiçbir şey mercedes değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaman06

Yil olmus 2012 hala Mercedes binek modelleriyle ticarileri ayni kefeye koyan var.

Kesinlikle tek bir fanatikliğim yok ama caddy daha güzel be
  • quote:

Orijinalden alıntı: Respect_vti

Kesinlikle tek bir fanatikliğim yok ama caddy daha güzel be

Alıntıları Göster
    mercedes bence bu sınıfa girmeyecekti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schneeflocke

Alıntıları Göster
    Araç da kangoo yu çağrıştıran bir şeyler var ama çözemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michael Wittmann

mercedes bence bu sınıfa girmeyecekti.

Alıntıları Göster
    Bu ne yahu .Kamera şakası olmalı.Her ne olursa olsun Mercedes gibi bir otomotiv devine böyle rezalet bir araç hiç yakışmamış.İçini bırak Caddy'i Dacia Logan ile kıyaslamak daha doğru olur .Caddy'nin karşısında Citan'ın gıdım şansı yok.Tutmayacaktır bu araç.Tek tük görürüz yollarda.Yine de bir inceleyelim aracı yarın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LanciaDeltacı -- 2 Kasım 2012; 14:37:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: LanciaDeltacı

Bu ne yahu .Kamera şakası olmalı.Her ne olursa olsun Mercedes gibi bir otomotiv devine böyle rezalet bir araç hiç yakışmamış.İçini bırak Caddy'i Dacia Logan ile kıyaslamak daha doğru olur .Caddy'nin karşısında Citan'ın gıdım şansı yok.Tutmayacaktır bu araç.Tek tük görürüz yollarda.Yine de bir inceleyelim aracı yarın..

Alıntıları Göster
    53.000 TL'ye Kangoo pardon Citan'mı olurmuş

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.