Şimdi Ara

Mercedes VİTO Hakkında Bilgisi Olanlar LÜTFEN YARDIÖ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Direk konuya gireyim. Vito'ları 2. el aldıgımızda 35 civarına bulabiliyoruz. satarkende bu fiyatlara satabiliyoruz. Eğer sıfır alıp satarsak çok zarar yapıyor. ama ikinci eli zaten 35 civarı olduğundan alıp bi sene sonra satsak, yine çok zarar etmeyiz gibi duruyor. Bu sebeple bi vito almayı düşünüyorum. 2. el almaya çalışacağım. Vitoyu nasıl bilirsiniz ? Bana Vito Mixto (yarım camlı van) 5+1 koltuklu olanlardan lazım. piyasada pek yok gibi. Bunların yakıtı, sevisi falan nasıldır ? Parçası bulunur mu ? Bilgisi olanlar yardımcı olsun lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: kaptan.23

Merhaba arkadaşlar. Direk konuya gireyim. Vito'ları 2. el aldıgımızda 35 civarına bulabiliyoruz. satarkende bu fiyatlara satabiliyoruz. Eğer sıfır alıp satarsak çok zarar yapıyor. ama ikinci eli zaten 35 civarı olduğundan alıp bi sene sonra satsak, yine çok zarar etmeyiz gibi duruyor. Bu sebeple bi vito almayı düşünüyorum. 2. el almaya çalışacağım. Vitoyu nasıl bilirsiniz ? Bana Vito Mixto (yarım camlı van) 5+1 koltuklu olanlardan lazım. piyasada pek yok gibi. Bunların yakıtı, sevisi falan nasıldır ? Parçası bulunur mu ? Bilgisi olanlar yardımcı olsun lütfen

Bende araştırıyorum bir kaç haftadır parça sıkıntısı yok yakıt diğerlerinden biraz yüksek gibi diyorlar kalitede yıldız kalite diyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba,

Kaç model Vito almayı düşünüyorsunuz ve hangi şehirdesiniz, parça konusunda bilgi amacıyla soruyorum ?
  • bu arada alakasız olacak ama başlık süper olmuşö :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: chewee

bu arada alakasız olacak ama başlık süper olmuşö :D

Benim de dikkatimi çekti çaktırmaö

Transporter la aynı sayılır her açıdan. Biraz fazla yakıt harcıyor sadece.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.