Şimdi Ara

Metal Gear Online

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar burda MGO ile ilgili mevzuları konuşalım diyorum. Aradım forumda bulamadım net bi başlık.

Bu MGO da kaç harita var?
    Yeni başladım görüp görebildiğim 4 harita etrafında dönüyo hadise.
    Level ilerledikce yeni mapler açılıyo mu?

• Toplam 5 harita var, ücretli expansion pack'ler ile yeni haritalar geliyor ama Konami'nin sitesi Türkiye'den kredi kartı numaralarını kabul etmediği için expansion'ları satın alamıyorsun.
  • 5 harita wr we MGS Online a o kdr alştm ki bütün gün oynuorm isteen wrsa oynayalım beraber...

PSN:cemsnt89
  • Oynayalim , hatta bi takım kuralim,
    Dileyen eklesin. Yada bi clan olayına girelim.

PSN, MGO:QuexJem
  • Olabilir cidden clan isi, psn ekle ayarlayalm bi ara..
  • Benide alın clan'a
    PSN: cicokyo
  • klanıma gelin MGO Türkiye klanı
    Türk bayrağını gururla taşıyın clan da
  • o klanda kimse yok be kardeşim.
    Niye öyle.

ve birde bu mgo da kimse mi headset kullanmiyo anlamadım.
    yada oyundan headset kullanmak için bi ayar mı gerekiyo. bilen varsa söylesin.
    kulakta headset kuru kuru duruyo.
  • quex oluşum yok çünkü MGO da oynayanda yok gibi
    headset i direkt tanır bu arada
  • arkadaşlar mgo da start game dediğim zaman ''this ps3 system's free character is already in use by another game id. yazısı çıkıyor bende ps3 e quik format attım ve konami id ve game id lerimi silip yeniden bir id oluşturdum oynu tekrar yükledim ama sorun hala değişmedi ne yapmam gerekiyor bilgisi olan varsa sevinirim teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: omeroke

arkadaşlar mgo da start game dediğim zaman ''this ps3 system's free character is already in use by another game id. yazısı çıkıyor bende ps3 e quik format attım ve konami id ve game id lerimi silip yeniden bir id oluşturdum oynu tekrar yükledim ama sorun hala değişmedi ne yapmam gerekiyor bilgisi olan varsa sevinirim teşekkürler..

yeniden karakter satın alman gerekiyor çünkü konami sadece bir defa bedava karakter yaratma izni veriyor ama eğer eski yarattığın karakter kullanılabilir durumdaysa onu kullan
  • Thx teşekkürler.Peki Daha önce yarattığım karakter nereye gitti ve kullanaılabilir olduğunu nasıl öğrenicem??.oyunu son sürümüne upgrade ettikten sonra böle bi saçmalık oluştu.zaten eşşek yükü para veriyoruz oyunlara bide böle enteresan şeyler :(
  • Merhabalar,

Ben de MGO online oynamak istiyorum ama bu ID'lerle ilgili kafama takılan birşey var, herhangi bir bölgeden (buradan ve Amerika'dan mesela) aldığım bir MGS oyunu ile her bölgede online oynayabilir miyim? Birde saçma bir soru olabilir ama elimdeki MGS ile henüz bir Konami ID almadım, oyunda online kısmına girdiğimde bir update olduğu mesajı geldi ve bir sözleşmeyi kabul edip güncellemeyi yaptım ancak bir Konami ID henüz oluşturmadım çünkü elimdeki MGS4'ü (Türkiye'den aldığım PAL) bir arkadaşa verip kendime Amerika'dan yeni bir MGS4 almayı düşünüyorum, o nedenle Konami ID alma işini bekletttim. Şimdi sorum bu durumda Amerika'dan alacağım MGS4 online kısmında oyun oynamak istersem sizin bahsettiğiniz tarzda kullanımda olan bir ID olduğuna dair bir hata çıkarmı? Ben çıkmayacağını düşünüyorum ama elimdeki MGS4'ü arkadaşa ona göre karar vereyim.

Teşekkürler.

• Merhaba beyler, ben karakter sesini değiştireceğim fakat online shop'a girdiğimde nedense konami id'yi ve şifresini doğru girmeme rağmen kabul etmiyor. Nedendir?
    Bu arada forumunuz cok güzel daha önce zamanım olsa üye olacaktım cok sevdim burayı . Hala oynayan varsa
    MGO id : Whiplash1905
  • Oyunda hala oyuncu var mı ?Yani yeterli sayıda?
  • Yani yeterli sayı tam olarak nedir bilmiyorum fakat bir tane türk clanında 150 kisi falan vardı sanırım. Bu arada eğer oynarsak benim metal gear online işi berbat oldu çünkü cd bizim değilmiş
  • oyun pro oyunu olduğundan (Sadece headshot a dayalı) çok sarmadı kimseyi ama kesin 500 kişi bulacaksın o an, oynamana yeterli sayıdır.
  • Birşey soracağım ben mgs 4 almak yerine sadece mgo alabiliyor muyum? bi ara cıkmıstı öyle birşey de ondan dolayı dedim. Hala satılıyor mu MGO veya nerden bulabilirim?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.