Şimdi Ara

Mezun olacagim sene askerlik geliyor...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar öncelikle merhaba ben ilkögretimden mezun oldugumda 2008 yiliydi ve elimde olmayan sebeplerden ve ailevi nedenlerden dolayi egitime 2 sene ara vermek zorunda kaldim.Bu 2 seneden sonra liseye açiktan devam etmek istedim ve basladim 18 yasini doldurmadigim için 3. dönem sinavlarina giremiyorum 2013 te insallah girecegim ama 2014 te açik liseden mezun olabilecegim açik lisedeyken askerligi tecil ettiremiyormusuz ben 2013 Aralik ayinda 19 yasini doldurmus olacagim.Eger yardimci olan birileri olursa çok mutlu olurum.Cepten baglandigim için yazim hatalari ve türkçe karakterlerden dolayi kusura bakmayin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musti1326 -- 16 Ocak 2012; 12:55:35 >

• Yardimci olabilecek kimse yokmu arkadaslar ? :(
  • Arkadaşım zaten koşulsuzda askerliği tecil ettirebiliyorsun 2 yıl sanırım senin duruma yakın durumda olan arkadaşlarım var onlar öyle yapacaklarını söylediler.
  • Cevabiniz için tesekkürler bi sorum daha olacak bu kosulsuz askerlik icin lise diplomasi veya baska bi sey gereklimi ? Simdiden tesekkürler.
    Ya sanirim kosulsuz tecil için lise mezunu olmak gerekiyormus.Biri yardimci olabilir mi arkadaslar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musti1326 -- 17 Ocak 2012; 15:28:44 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.