Şimdi Ara

Mini Cooper S hakkindaki gorusleriniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhaba bir iki ay icerisinde hem benim hemde esimin kullanabilecegi bir arac alma fikrindeyim.

Esim mini cooper hayrani ben ise cooper olmusken S olmasinin taraftariyim. Arac hafta sonu araci olacagindan yakiti pek umursamiyorum fakat benzinin litresinin 5 tl oldugu bir ulkede bu da pek mumkun olmuyor.

Hangi arkadasima sorduysam performansi iyi fakat yakit ekonomisinin asiri kotu oldugunu soyluyorlar.

En azindan burada kullanici olan arkadaslariminda fikrine danismak istedim.

Yardımlarınız icin her birinize simdiden tesekkur ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• fabrika verisi şehiriçi 8,5 litre, biraz performanslı,biraz sıkışık trafikte 11-12 litre yakıyor. 10 litrenin altına inmek için çok dikkatli kullanmak lazım.

alternatif olarak ds3 bakabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neilblack -- 24 Eylül 2013; 15:42:05 >
  • Tasaruf degil performans araci elbette fakat performansina degecek bir yakitmi yoksa gercekten gereksizmi o kafami karistiriyor.
    Nihayetinde aracin albenisi var donanimsal ozellikleride orta sinif bir spor arac icin yerli yerinde. O kadar kafa karistiran yorumlar aldim ki kararimi netlestiremedim.

• Mito qv veya DS3'de düşünülebilir.
  • Mito QV...

Mini'den vazgeçip almıştım ancak şimdi iyiki almışım diyorum tavsiye ederim...;)
  • marlboro insanı kullanıcısına yanıt
    Hafta sonu kullanilacak maks 100 km oda cok gezersem surekli gaz basmam ama hani basacagin durumlarda elbet olacaktır :)

• bencn17 B kullanıcısına yanıt
    Hicte fena fikir degil tavsiye icin tsk

• Amacin sadece haftasonlari GAZLAMAK ise Polo GTI da tercihlerin arasina girebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: enqin34

Arkadaslar merhaba bir iki ay icerisinde hem benim hemde esimin kullanabilecegi bir arac alma fikrindeyim.

Esim mini cooper hayrani ben ise cooper olmusken S olmasinin taraftariyim. Arac hafta sonu araci olacagindan yakiti pek umursamiyorum fakat benzinin litresinin 5 tl oldugu bir ulkede bu da pek mumkun olmuyor.

Hangi arkadasima sorduysam performansi iyi fakat yakit ekonomisinin asiri kotu oldugunu soyluyorlar.

yakıt tüketimi açısından en fazla 2 lt fark olurki o da agresif kullanımda
    umarım eşiniz araç kullanımı konusunda cooper s kullanacak kadar tecrübelidir 184 ps 1160 kg ile birleşince oldukça seri bir araç çıkıyor ortaya dikkat etmek lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: WeskaGan

Amacin sadece haftasonlari GAZLAMAK ise Polo GTI da tercihlerin arasina girebilir.

Tam olarak oyle degil olacaksa tam olsun tarafindayim biraz

• quote:

Orijinalden alıntı: SAİM.

quote:

Arkadaslar merhaba bir iki ay icerisinde hem benim hemde esimin kullanabilecegi bir arac alma fikrindeyim.

yakıt tüketimi açısından en fazla 2 lt fark olurki o da agresif kullanımda
    umarım eşiniz araç kullanımı konusunda cooper s kullanacak kadar tecrübelidir 184 ps 1160 kg ile birleşince oldukça seri bir araç çıkıyor ortaya dikkat etmek lazım

Yok abi bi bayan gaza ne kadar basmaya cesaret edebilirki onun icin motor degil aslinda arabanin mini olmasi onemli yanlizca ama tabi tecrübesi var yani araci elinden kaciracak kadar acemi degil cok sukur :)

• Mini Cooper S çok iyi diye biliyorum bir tanıdıkta var çok iyi kaçıyor araba fakat yakıtta üzer hafta sonları için 100 lira yakıt'a değer diye düşünüyorum sonuçta keyfi olacak birşeyse
  • quote:

quote:

Amacin sadece haftasonlari GAZLAMAK ise Polo GTI da tercihlerin arasina girebilir.

Fiyat olarak cooper s e gore daha uygun oldugu icin seceneklerinizin arasina girebilir ama mini cooperin havasini vermez , sadece performans odakli bir arac

• a4 2.0tdi 177ps kullanıyorum, Kurtköy'den Boğaziçi köprüsüne kadar birlikte geldik ama bir türlü yakalayamadım. Yer yer 230-235km çıktım ama yine yetişemedim. S performansı bence çok iyi, bildiğin ok gibi giden bir araç ama gel gör benzin fiyatları.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Fiyat olarak cooper s e gore daha uygun oldugu icin seceneklerinizin arasina girebilir ama mini cooperin havasini vermez , sadece performans odakli bir arac

Anladım cok tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: Alfredo

a4 2.0tdi 177ps kullanıyorum, Kurtköy'den Boğaziçi köprüsüne kadar birlikte geldik ama bir türlü yakalayamadım. Yer yer 230-235km çıktım ama yine yetişemedim. S performansı bence çok iyi, bildiğin ok gibi giden bir araç ama gel gör benzin fiyatları.

Evet bende oyle düşünüyorum hani cooper alacagim belli ama duzunu almaktansa s ini alirim yakit konusunda atla deve degildir herhalde fabrika verileri cok alakasiz degil birbirinden ama istanbul trafigi ve yollari hesaba katilmamistir tabiki :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.