Şimdi Ara

minton mp3 player bozuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mp3 çalarımı açıyorum power on yazdıktan sonra kapanıyor ben bir tuşa basmadan tekrar açılıyor bu döngü halinde devam ediyor.
    modelini bilmiyorum daha sonra ekleyeceğim
    problem önceden içinde çok fazla müzik varken oluyordu(sonuna kadar doldurduğumda sd kartı) müziklerin hepsini sildiğimde böyle bir problemle karşılaşmıyordum ama şimdi içinde müzik olmadığında da yapmaya başladı
    yardımlarınız için teşekkürler şimdiden

ekleme: modeli mmp-3002 miş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emecercelik -- 17 Haziran 2008; 12:04:28 >

• hacı ilk bi biçimlendir yapmadıysan...o olmassa yazılımını güncelle...agıtın üstüne gel sağa tık özellikler gelişmiş sürücüyü güncellendir..
    eğer bunu yapamassan DOĞUBANK 5YTL her türlü yaparlar
  • BEYLER ALLAH MİNTONUN BELASINI VERSİN EVKURUN'DA BELASINI VERSİN BEN GİTTİM GEÇEN SENE MMP-3036 ALDIM EN AZ 5 KERE GARANTİYE VERDİM SONRA GARATİYE 6. KEZ VERDİĞİM GÜN GELDİ MİNTON SERVİSİ ÜRÜN ALMIYOMUŞ ALLAH'IN BELASINI VERSİN .EVKUR GİDİYOM SÖYLÜYOM ALIN VERİN GARANTİM VAR DAHA BİR YIL ŞEREFSİZLER ALMIYOLAR ORAYA GİDİP EN AZ 3 KERE KÜFÜR ETTİM ................SONUÇ OLARAK MİNTON GİBİ Bİ PAZAR MARKASINDAN UZAK DURUN ................... EVKUR UN YANINNNNDAN BİLE GEÇMEYYYYYİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİN.
  • biçimlendirme yaptım 90 şarkı falan attım içine açtı ancak şarkılar arasında geçiş yaparken tekrar yaptı dediğim olayı
  • o olay genelde oluyo mp3 lerde ama minton biraz daha sinir bozucu ...
  • Minton zaten çbk bozulur
  • Donanımsal bir arıza da olabilir.. genellikle işlemci chip'in ayaklarında temazssızlık oluyor.. Garanti bitmediyse servise götür.. olmazsa değiştiriyorlar
    En iyisi bu gibi global olmayan markaları almamak lazım..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.