Şimdi Ara

Monster degisim teklifi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar herkese, yaklasik 5 yillik icinde GTX 1060 bulunan monster laptopumu ekranda olusan glitch ve fan surtunme sesi nedeniyle servise biraktim. Servis bana 3650 lira masraf cikartti, ekran paneli ve fanlar degisecek dedi. Tamam deyip parayi odedim. Sonra tekrar aradilar, ekran paneli stoklarda kalmamis, bana teklif olarak sunlari sundular.

Arizali laptopunuzu alip size 4000 lira verebiliriz.

Uzerine 1100 lira daha verirseniz size 1650 Ti modeli verebiliriz.

Uzerine 2500 lira daha verirseniz size RTX 2060 modelden verebiliriz.

Yeni laptoplar sifirmis ama garantileri yokmus. Bir de bunu size ozel teklif olarak sunuyoruz, sizi sevdik tarzi seyler soylediler. Siz bizi aramayin biz sizi arariz tarzi bir teklifte bulundular. Sanki yasaya gore baska bir hakkim varmis da onu ortbas etmek icin anlasma teklif ediyorlarmis gibi geldi.

Ayrica eski datalarinizi da yeni bilgisayara kopyalariz dediler. Bunu da cok istemiyorum cunku icinde neler vardi hatirlamiyorum. Eski laptop da onlarda kalacak. Siz ne diyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rohirrim -- 17 Aralık 2021; 13:46:21 >

• Bence Rtx 2060 yeni bilgisayar için +6100 lira bu şartlarda değer. Garanti de bitmiş.

• Ürünün kullanım ömrü boyunca yedek parça tedarik etmek zorundalar, tedarik edemezlerse ne oluyor onu bilmiyorum bir araştırın bence.

Ekleme: Bu arada ürün için para iadesi yapmak zorunda olabilirler yasaya göre. Kendi ödediğiniz tutarı ilk başta bir geri alın da ondan sonra hesabınızı yapın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CyberXTR -- 18 Aralık 2021; 9:23:15 >
  • direk teklifi kabul et sıfır pc yi al yazman hata

pclerın kaç paraya fırladıgından haberın var mı hocam

ağustosta 15 e aldıgım pc suan 25 bin lira :/
  • RTX 2060 laptop, durumu düşününce baya uygun bence.
    Yine de böyle teklif sunmaları garip geldi. Servise ürün yollayıp size ürününüz yerine şu kadar para verelim demeleri falan. Normalde fatura bedeli iade ediliyor sonuçta.
    Belki çalışanın işgüzarlığı olabilir. Siz bizi aramayın demesi falan da garip.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.