Şimdi Ara

MSI GeForce RTX 4070 VENTUS 2X E - 20.717 TL - Vatan Bilgisayar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18
Cevap
1
Favori
1.820
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir suredir 4060 ekran karti arastiriken denk geldim ve kendim de siparis verdim bence iyi fiyat:

www.vatanbilgisayar.com
    MSI GeForce RTX 4070 VENTUS 2X E 12G OC GDDR6X 192Bit DLSS 3 Ekran Kartı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
    https://www.vatanbilgisayar.com/msi-geforcertx-4070-ventus-2x-e-12g-oc-gddr6x-192bit-dlss-3-ekran-karti.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi juba09 -- 28 Eylül 2024; 19:12:7 >

• 2 fanlı modeli soğutmak zor

• dogrudur fakat 3 fanli modeller de 28 bin tl uzerinde gorunuyor. daha iyi sogutacak diye 8000 tl vermek makul gelmedi bana. genel olarak cok guclu fan yerine o kadar fark verdikten sonra bir ust modele cikmayi tercih ederim. eger iyi firsat denk gelse 3 fanli modeller de dusunulebilir.

• Birkaç ay sonra 5000 serisi çıkacak. 5060 modeli bile şu an 4070 ti seviyesinde olur, bundan dolayı biraz daha beklemek mantıklı geliyor acelesi olmayanlar için

• Görüp sipariş vermeyi düşünen olursa diye yazayım. 2X E değil 2X modeli geldi. İstanbuldaki şubelere gidip değişim isteyeceğim yoksa büyük ihtimalle iade talebinde bulunacağım.

duzeltme: ekran karti kutusunda 2x yaziyor ve thermal pad yok fakat ekran kartinin arkasindaki yapiskanda 2x e yaziyor ve anladigim kadariyla yurtdisinda da benzer urun alanlar olmus bu yuzden iade etmekten vazgectim. bu fiyata 4070 yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi juba09 -- 28 Eylül 2024; 19:13:43 >
  • juba09 kullanıcısına yanıt

Hocam kart %100 yük altındayken gpu, vram ve hotspot sıcaklıklarının ekran görünütüsünü paylaşır mısınız?

Bende de palit 4070s dual 2x var 80-84 dereceyi zorluyor custom fan curve vs yapmazsam

• goku2 kullanıcısına yanıt

isterse 4090 gücünde olsun 8 gb vramle geldikten sonra ne işe yarar

• goku2 kullanıcısına yanıt

"5060 modeli bile şu an 4070 ti seviyesinde olur"

Gümledim. 4060, 3060 ti geçemiyor ama 5060, 4070 ti geçecek aynen...

• Super olanı bu fiyattan versinler o zaman sıcak fırsat derim
  • MSI 4070 gaming x ve ventus 3x bunlar naneli kartlar

www.reddit.com
    Reddit - Dive into anything
    https://www.reddit.com/r/nvidia/s/KSyNUBSlut
  • lecnotr kullanıcısına yanıt

"naneli kart" diye absürd bir tabir daha.

• özket kullanıcısına yanıt

Naneli = for ventus it is missing contact between 3 vrm chips and radiator. Another msi card gaming x is missing 1 vrm chip contact. So I would skip them as in guru3d review you can see flir camera capturing 94c in that vrm part.

Türkçesi kişisel ısıtıcı ihtiyacınız varsa buyrun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lecnotr -- 30 Eylül 2024; 23:50:14 >
  • lecnotr kullanıcısına yanıt

Tişikkirlir sipırmın.

• Cloud__Strife C kullanıcısına yanıt

hangi uygulama ile test ettiniz? islemciyi degistirmedim 1600x var dar bogaz yaptigi icin ekran karti cok az kullaniliyor. henuz sadece islemciye overclock yapip prime 95 ve AIDA64 Extreme ile islemci testleri yaptim.

mesaj atamadigim icin yazdim. urun de tukenmis konu tasinabilir.

• juba09 kullanıcısına yanıt
    Farkındasınızdır ancak bir anca önce işlemciyi upgrade etmeniz gerekiyor. Kampanya vs ile bir am5 sistem tatlı gelir gibi
  • tesekkurler normalde 4060 alip gecektim ama fiyat iyi gelince 3 fanli pahali bir 4060 yerine ustune biraz ekleyip 4070 alayim dedim. 1600x e overclock yapip ne kadar darbogaz oluyor test ediyorum. am4 en ust duzey 5000 serisi bir islemci ile mi degistirsem yoksa anakart + am5 islemci mi alsam kararsizim. bu sene 5800xt 5900xt gibi yeni islemciler cikmasi kararsiz birakti.

• palit dual 4060ti söküp palit dual 4070 super taktım 60 70 derece oyunlarda. kasa soğutması önemli demek ki 6 fanlı benim kasa.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.