Şimdi Ara

MSI GT780DXR'yi yatagimin ustune koyunca ses cikiyor sizce ne yapmaliyim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar dun pcdepo'dan MSI GT780DXR aldim. Simdilik bir sorun yok gibi yalniz aleti yatagimin ustune indirdigim zaman fanlardan olsa gerek rahatsiz edici ses geliyor.(vinnnn diye ses asiri cikmiyor ama yine de rahatsiz ediyor) hafiften havaya kaldirdigimda ses kayboluyor sizce ne yapmaliyim ?
    Ayrica sadece explorer acikken dahi ara sira sogutucu fanlar araya giriyor. 3-5saniye donup geri duruyor. Sizce bu durumlar karsinda ne yapmaliyim ??

• Ucuz yastıklı soğutuculardan al bitane zaten soutma amacından cok yumusak zemınlerde ıse yarayan bısey ;)))
  • Msi GT780DXR güçlü bir makina olsa gerek bu yüzden çok güç harcıyor ve buda + ısı demek bu yüzdende soğutma sistemi büyük bir önem taşıyor. Notebook fanlarıda hava boşluklarından üfledikleri havayı alt tarafdan çekiyor. Yatağının üstüne koyduğunda fan havayı çekemediği için bu tarz bir ses çıkartıyor olabilir.
  • Laptop'un yataga gomuldugu icin yeterli havayi alamiyor, o yuzden iyi hava dolasimi olmuyor.
  • Arkadaslar haklisiniz ama bu vinn diye ses cikaracak anlamina gelmez ki. Teknik servisi aradim onlarda ayni seyi soyledi acikcasi bu da benim icime sinmedi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.