Şimdi Ara

MSI NX 6600GT Sorunu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    *512+256 333mhz ram
    *fx 5200 ekran kartı
    *anakart Gigabyte 8S648 RZC
    sistemime MSI NX 6600GT ekran kartı ile 512 ram daha aldım.İkisinide güzelce taktım sistemede format attıktan sonra winwosu açtım herşey gayet güzel.PES6 yükledim onuda açtım gene herşey gayet güzel.Ama daha bi maç tamamlayamadan 5-10 dakika içinde ekran kapanıyor,bilgisayar çalışmaya devam ediyor resetlemiyor kendini sadece ekran kapanıyor.230W'lık bi power supply var.Benim tahminim power supply'dan kaynaklanıyor gibi problem.Ama tam emin olamadım.Yardımcı olurmusunuz?

• büyük ihtimalle powerdan arkadaşında tanıdıgın kimselerde gercek 300 watt yada 350 watt ama gercek power varsa onların bılgısayarında dene bende leadtek 6600 gt var bır sorun yok ama benım kı gercek 300 watt
  • quote:

Orjinalden alıntı: teeKin

büyük ihtimalle powerdan arkadaşında tanıdıgın kimselerde gercek 300 watt yada 350 watt ama gercek power varsa onların bılgısayarında dene bende leadtek 6600 gt var bır sorun yok ama benım kı gercek 300 watt

Aynı kartı kullandım.Tam yükte feel 550 w bile yetmiyordum.Saglam bir 350 w lazım veya almısken ss 500w tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.