Şimdi Ara

MSı p4m900m3-f Ses Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu aralar aksilikler peşimi bırakmıyor. Laptopun harddiski bozuldu şimdide daha fena bir sorun var. Şimdi olaya baştan giriyorum geçenlerde yeni bir bilgisayara driver yükleyecektim bende driver solution 2012 indirdim ve o bilgisayara atmadan önce kendi bilgisayarımda kullandım ses sürücüsü güncelledim ve tahminimce olan ondan sonra oldu. bu olay 3-4 gün önce oldu ve ben 3-4 gündür ses açmıyordum. Bilgisayarın sesini ev sinema sistemine bağlıyorum çoğu zaman. Dün bilgisayarı bağladım ses sistemine ses gelmedi ilk başta kabloları değiştirdim çıt yok. Bilgisayarda müzik çalıyor internet üstünden açıyorum ama sağ alttan ses kısmına gelip karıştıra tıklayınca tık yok. Neyse drıverları sildim tekrar yükledim yok ondan sonra birkaç kere daha denedim bu seferde ses donanımı ya pcı aygıtı diye çıkıyor driver yüklenmiyor yada bilinmeyen aygıt yazıyor. Driver indirdim kuruyorum ama yinede yok acil yardım lütfenn...

Sistem :

P4 3.0 HT

2 Gb Ram

Msı P4M900M3-F Anakart

MSI ATI HD 6570 1 Gb Ekran Kartı

MSı p4m900m3-f Ses Sorunu

• Driver olarak bunu indirip kurdun değil mi? http://download1.msi.com/files/downloads/dvr_exe/realtek_hd_all_mb.zip
  • Evet hocam kurdum fakat bir işe yaramadı yine
  • Yardım edecek Yokmu ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.