Şimdi Ara

Msn daha ust modeli Yüklü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Laptopuma msn 9,0 yükledim ama multi o sürümde çalışmadı bende daha alt modellerden birini yüklemeyi denedim (- fakat şimdide bilgisayarınızda daha üst modeliyüklü onu kaldırın diyor bilgisayarı aradım taradım msn filan yok makinamda deneti masasında ekle kaldıra baktım odada görülmüyor ardından ilk yüklediğim msn 9 setepuyla tekrar yüklemeyi denedim ozmanda dosyalra zaten sisteminizde war uyarısı alıyorum tammamda nerde bu msn :( ne ki bu şindi bi fikri olan wrami laptop bu asus n51 v serisi

wista yüklü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azzaroo -- 11 Ağustos 2009; 12:05:32 >

• anladığım kadarıyla msni kaldıramadın aşağıdakileri yaparsan belki çözüm bulursun

msn simgesini silmediysen ona sağ tıkla (sildiysen C: nin içinde program dosyaları x86 klasörünün içinde windows live var ordan gir intsal klasörüne)
    özellikler de ordan dosya konumu de
    şidmi açılan pencereden bir geri gel 3 klasör olması lazım geri geldiğinde
    birinin adı install ona gir ordan en üstte windows simgeli dosyayı aç (ismini hatırlamıyorum)
    ordan çıkar zaten
  • portable olanını dene
  • portable ve x86 yı bulabilsek sorun çözülçek de onları bulamıyorum aynı sorun bende var ben amsn kullanıyorum S
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.