Şimdi Ara

Müthiş Program SHAZAM burada....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.zshare.net/download/20040428d025902/

iphone nunuza şarkıyı 30 sn. dinletiyorsunuz..internetten hemen şarkıyla ilgili bilgileri geliyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jack1905 -- 6 Ekim 2008; 22:41:33 >

• Shazamla ilgili yüzlerce konu mevcut...
  • quote:

Orjinalden alıntı: canozgur

Shazamla ilgili yüzlerce konu mevcut...

sağlam link veren varmı formda arartırdın bir sonuç alamadığım için paylaşmak istedim..
    vurdumduymaz kardeşim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: jack1905

quote:

sağlam link veren varmı formda arartırdın bir sonuç alamadığım için paylaşmak istedim..
    vurdumduymaz kardeşim..

Eğer US Appstore hesabınız varsa zaten Appstore içinde free olarak bulabilirsiniz ama hesabı alırken bulunduğunuz şehri türkiye olarak seçerseniz Shazam'a malesef Appstore üzerinden ulaşamıyorsunuz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sylargray

quote:

quote:

vurdumduymaz kardeşim..

Eğer US Appstore hesabınız varsa zaten Appstore içinde free olarak bulabilirsiniz ama hesabı alırken bulunduğunuz şehri türkiye olarak seçerseniz Shazam'a malesef Appstore üzerinden ulaşamıyorsunuz.

bunun içim yapyım zaten.............

• Teşekkürler dostum, emeğine sağlık...

link ölmüş, yenilemen gerekiyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynskzgl -- 6 Ekim 2008; 23:53:49 >
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: sylargray

quote:

quote:

vurdumduymaz kardeşim..

bunun içim yapyım zaten.............

Tamam dostum ben sana birşey demedim zaten. Bulamayan arkadaşlar için bilgi vereyim dedim. Paylaşımın için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sylargray -- 7 Ekim 2008; 1:05:08 >

• denemek lazım
  • kaçıncı shazam konusudur bu ya
  • dun safariden indirdim appstore acmaya izin vermedi su meshur uyariyi verdi neyse simdi yazamiyacam aklimda kalmadi dedim appstoredan free bir sey indireyim sorun cozulur diye indirdim indrdgm programi aciyor shazami acmiyor herhalde tr appstoreda shazam olmadigi icin kabul etmedi dusunuyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.