Şimdi Ara

n11 sahtekarlara destek veriyor (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
331
Cevap
6
Favori
25.802
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
228 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • N11'de bir ürün almadan önce mağazanın tüm yorumlarını okuyun.Kargo problemleri hariç sahte,kusurlu ürün yorumları var ise sakın almayın.

Bu kadar iğrenç mağaza derecelendirmesi olamaz bir istatistikçi olarak söylüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam farura kesmiyir. Bunu yorumda yaziyorsun. Ve sonra yorumun siliniyor. Cunku bu tarz seyler yaznak yasakmis, musteri hizmetleri oyle soyluyor. Evet fatura kesmemek serbest fakat bunu dile getirmek yasak.

Ticaret Ahlaki Araniyor. Bulana 11 tane kupon odulu var.

• linke ulaşılmıyor ürünü mü silmişler?

bu arada n11 sadece müşteriye değil firmalara da aynı tavırlarda, sürekli dövecek gibi mailler atıyorlar azarlıyorlar, buranın ağası benim modundalar.
  • MüdavimBey kullanıcısına yanıt
    Burada TÜRK olmak olmamak mesele değil,eski bir esnaf olarak,üzülerek arkadaşı onaylıyorum,ülkeyi yönetenler vatandaşı korumayı beceremiyorsa,düzgün esnaf ezilip yok ediliyorsa,ne yazık ki ülkenden alışveriş yapmak pek akıllıca olmuyor,bir kaç ay evvel ttelekom çalışanına söylediğim gibi siz ölün yokolun umurumda değil sizin aptallığınızın cezasını ben çekiyorsam,derdimi anlatırken hala ukala bir şekilde hatanın bende olduğunu düşünüyorsanız yok olun,elimden gelse günlük ekmeğimi bile amazondan alırım,ben para ödüyorum,elime geçen 3 kuruşuda buradaki AT HIRSIZLARINA kaptırmak istemiyorum.
  • ben n11den bir telefon kılıfı almıştım , telefon bozulduğu için garantiye yolladim.Kılftan vazgeçtim kargoyu almadan iade yollattim , siparişi iptal edip nedenini yazdım ama sipariş ne yaptıysam iptal olmadı.İadeyi kabul etmediler , para da ürün de satıcıya gitti.Defalarca kargonun ürün satıcısına iade döndüğünü ispatladım ama ger dönüş olmadı.O günden bu yana n11den alışveriş yapmam.

• Hb sitesinde benzer sorunla karşılaştım. Onlar da yurt içi kargoyla anlaşmalı. Bir ay uğraştıktan sonra hesabima para yattı.

• 1 yıldır n11 den çöp bile almıyorum bu yüzden. Alacağım mağaza gg de var ise direk gg den alıyorum. Yoksa bile yinede n11 den almıyorum. En azından gg onay verene kadar her türlü tüketicinin yanında. N11 tırt.
  • 6000 lira değerinde bir laptop alacaktım korkuttunuz beni referansları iyi bir kullanıcıdan alsam sıkıntı çıkarır mı acaba
  • Che Guevara. kullanıcısına yanıt
    6000 lira verip internetten laptop almam, giderim mağazaya test ederim kullanırım içime siner öyle alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: junis

6000 lira verip internetten laptop almam, giderim mağazaya test ederim kullanırım içime siner öyle alırım.

Hocam o fiyata alınabilecek en iyisini alacağım mağazada minimum +400 lira köserler

• N11 saticilarinin cogu zaten amazondan getirtiyor adam

Utanmadan birde urunu amazon kolisiyle gonderiyor yalandan el ile fatura olusturuyor yani insani salak yerine koymanin bu kadari. Denetim sifir tuketicinin yaninda degil saticinin yaninda olan bir anlayis istemiyoruz. Gecenlerde hepsiburadadan saticisi farkli olan bir firmadan saat aldim bana tamamen farkli ve sahte urun geldi ne yorumum yayinlandi ne birsey hepsiburadada var bu tarz seyler saticisi sadece hepsi olandan alin tecrubemide aktarmak istedim. Gittigidiyor bence biraz daha iyi bu konularda hepsiburadayi suclamiyorum fakat satisci firmalari cok kotu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Che Guevara.

quote:

Hocam o fiyata alınabilecek en iyisini alacağım mağazada minimum +400 lira köserler

6000 lira az para değil, ne idüğü belirsiz ikinci sınıf mağazalardan satıcılardan o paraya laptop almak mantıklı gelmiyor, belki biraz fiyatı düşük olabilir ama güvenmemek lazım, bu tür mağazalar kısmi arızalı kusurlu malları fabrikalardan çok daha düşük fiyata alıp piyasa fiyatından da biraz düşüğe sıfır niyetine satıyorlar.

6000 liraya da ne masasütü toplanırdı ama. :D

• Akbaba89 kullanıcısına yanıt
    Sürat kargo ile anlaşma yapıp satıcıya en uygun fiyat veren ve müşterileri mağdur eden 10 gün kargomu şubede bekleten ve binanın içine atıp giden kargo firmasıyla çalışan n11 neden sorumlu olmayacakmış ?

Git adam gibi kargo firmalarıyla anlaşma yap tüketicileri mağdur eden firmalar ile göndermesinler PTT kargo ve aras kargo neden yok.

http://urun.n11.com/tasinabilir-sarj-cihazi/ee-power-bar-2600-mah-powerbank-tasinabilir-sarj-orijinal-urun-P131038624

Ürünü satın aldım 11 gün sonunda mng kargo getirebildi şubeden sonuç olarak şunu söylüyorum ürün kalitesiz şarj depolama cihazı olduğu için bir tarafınızda dururken patlayabilir kablosu dandik bir ürün.

Üründe 2600 Mah yazıyor nedense İphone 5s cihazımın zaten gücü 1560 Mah sadece %50'sine kadar dolduruyor.

Şimdi ben bu ürünü iade etsem ne olacak etmesem ne olacak bir dünya uğraşacağım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Che Guevara.

quote:

6000 lira az para değil, ne idüğü belirsiz ikinci sınıf mağazalardan satıcılardan o paraya laptop almak mantıklı gelmiyor, belki biraz fiyatı düşük olabilir ama güvenmemek lazım, bu tür mağazalar kısmi arızalı kusurlu malları fabrikalardan çok daha düşük fiyata alıp piyasa fiyatından da biraz düşüğe sıfır niyetine satıyorlar.

6000 liraya da ne masasütü toplanırdı ama. :D

Hocam referansları çok iyi satıcının istersen link atayım özelden. Cidden güzel toplanırdı ama malum ev üniversite derken taşımak lazım :D

• Hocam bir dünya şikayet etmiştim n11 mağazanın ürününe sipariş ettiğim kullanıcıda görünmesine rağmen başka kullanıcılarda hiç bir şekilde görünmüyor.

Anlayacağınız N11 Satıcı yanında olduğu sürece her zaman kaybedecektir ve batacaktır emin olabilirsiniz.
  • N11 i ben unutmuştum. Forumda gordum hatırladım.

En son altı ay önce falan girdim sanırım

• Gittigidiyor da iade ettiğim ürünün , parasını alamadım. Satıcı üzerine yattı. Gittigidiyor ise, ben aracıyım git derdini yasal yollarla ara dedi. Bu satıcı hakkında yorum ve puanlamayı sistemsel sorun nedeni ile yapamadım. Bunun için fiş açtım ve 2 aydır hala incelemede.

Yani gittigidiyor resmen dolandırıcılar için bir bulunmaz bir ortam.

• Herşey para bu memlekette, ne bir etik var ne namus ne şeref işin içinde para varsa hepsi yok oluyor.

Hepsiburada.com dan ürün aldım zamanında satıcı fatura göndermemiş 1hafta oldu ses soluk yok, bende konuyu bunlara yazdım bana kalkmış satıcının telefonunu veriyorlar iletişim kurun göndermezse diye yahu ben ürünü senden aldım diyorum ısrarla onu ara ben aracıyım diyor.

Allahtan aldığım ürün elektronik falan değil bıçak seti aldım bilindik markanın vel hasıl adamlar göndermedi fatura falan maliye ye şikayet etçem bende faturasız alışveriş yapıyor diye.

Etsem ne olcak minareyi çalan kılıfını hazırlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: smartms

Gittigidiyor da iade ettiğim ürünün , parasını alamadım. Satıcı üzerine yattı. Gittigidiyor ise, ben aracıyım git derdini yasal yollarla ara dedi. Bu satıcı hakkında yorum ve puanlamayı sistemsel sorun nedeni ile yapamadım. Bunun için fiş açtım ve 2 aydır hala incelemede.

Teknoseyir sitesinde bir ürün aldık 15 kişi kadar fiyat ucuz idi ölücülük yaptık.

Satıcı göndermesi olumsuz yorum verdik öeğer 15 gün bekliyormuş yayınlanmak için. Vuran vuruyor yani sözde eBay ve eBay ki ilk kural alıcı koruması ama gg onu değiştirmiş satıcı koruması yapmış satıcı hariç herkes haksız

• quote:

Orijinalden alıntı: hazarcep

quote:

Orijinalden alıntı: smartms

Gittigidiyor da iade ettiğim ürünün , parasını alamadım. Satıcı üzerine yattı. Gittigidiyor ise, ben aracıyım git derdini yasal yollarla ara dedi. Bu satıcı hakkında yorum ve puanlamayı sistemsel sorun nedeni ile yapamadım. Bunun için fiş açtım ve 2 aydır hala incelemede.

Teknoseyir sitesinde bir ürün aldık 15 kişi kadar fiyat ucuz idi ölücülük yaptık.

Satıcı göndermesi olumsuz yorum verdik öeğer 15 gün bekliyormuş yayınlanmak için. Vuran vuruyor yani sözde eBay ve eBay ki ilk kural alıcı koruması ama gg onu değiştirmiş satıcı koruması yapmış satıcı hariç herkes haksız

Gitti gidiyor ile satıcılar bu konuda tam bir bence işbirliği içinde. Satıcılar olumsuz yorumların yayınlanmadığını bildiği için rahatça alıcıyı bitme derdindeler. Gittigidiyor ise her satıştan sonra Komisyonu cebine indirdi için bu durumdan gayet memnun. Zaten gitti gidiyor yorumlarında okuyunca tüm satıcılarn hepsi neredeyse %95 müşteri memnuniyetine sahip.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.