Şimdi Ara

n11 sahtekarlara destek veriyor (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
331
Cevap
6
Favori
25.802
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
228 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Vict0ry

yazık 2 3 tane ergen burda büyük firmayı kötülüyor. Firma size karşı dava açsa sonuna kadar haklı.

Konu sahibine demiyorum yanlış anlaşılmasın o mağdur olmuş ayrı mesele.

Ne diyorsun sen n11 çalışanı mısın gelmiş burada sorun yaşayan ve mağdur edilen insanlara karşı çıkıyorsun.

Dava açacak yüreği varsa açsın kaybedecektir.

Tüketici her zaman haklıdır.

Ayrıca şunuda belirtmek isterim ki N11 sadece aracıdır yane satıcı değildir bu sebeple N11 aradaki görevi üstlenir bir çok anayasa hukukunda ifade özgürlüğü vardır yane bir ürün kötü , bozuk , yada sorunlu bir geçmiş yaşadıysanız bunu paylaşabiliriz.

Bu sebeple yorum yapılabilir ve paylaşılabilir sorun şurada seviyenizi koruyarak konuşmak gerekir eğer hakaret kısmına girerse tabikide firma kendini savunarak mahkemeye başvurabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: matador_mirkhan

quote:

Orijinalden alıntı: zetzetto

N11'den sahte olduğundan şüphelendiğim halde merak edip lacoste polo t-shirt almıştım , alır almaz sahte olduğunu anladım ve iade ettim.
    Şimdi sorun şurada başlıyor, birincisi iade ettiğim için o ürüne yada mağazaya yorum yapamıyorum yani başkalarının da sahte mal alıp mağdur olmasını engellememe fırsat vermiyor, ikinciside; defalarca canlı yardım, e-mail ile bildirmeme rağmen hatta belki telefon ile bile görüştüm yanlış hatırlamıyorsam , mağzaya hiçbirşey yapmadılar ve yıllarca sahte lacoste ürün satmaya devam etti bu mağaza, halbuki insanlar n11'in %100 Orjinal ürün garantisi logosuna güvenerek oradan alışveriş yapıyorlar, böylece n11 doğrudan bu işten sorumlu oluyor ve sahte ürün satıcısı kadar suça ortak oluyor.

Aynen hocam bende almıştım ve mağdur oldum elimde patladı..özellikle limon outlet ve backdoorium diye 2 mağaza var. Danışıklı dövüşen birbirini tanıyan yardımcı olan ama müşteri şikayeti olunca tanımazdan gelen 2 çakmacı firma. N11 in tek yaptığı memnun değilseniz iade sürecindeyse iade edin demesidir. N11'de nede olsa Doğuş grubunun bi parçası,şaşırtmadı yani.

Evet aynen , sanırım benim aldığım firmanın adı en-moda idi ama gelen faturada backdoorium yada limon yazıyordu, yani ikiside aynı firmaydı büyük ihtimalle. Ancak dikkat ettiğim şu oldu faturada lacoste kelimesi geçmiyordu , polo yaka t-shirt gibi bir ibare vardı, zaten bundan da sahte sattıkları anlaşılıyor. Ama şu var sattıkları sahteler gerçeğine çok yakın görünümde idi, bende birçok orjinal olmasına rağmen detaylı inceleyene kadar emin olamadım ama görünüm her ne kadar benzesede kalitesinin alakası yok. Fiyatlarıda hiç azımsanmayacak fiyatlardı, yani ben orjinal olanını outlet mağzalardan zaten 10-20 tl üstüne alabiliyorken neredeyse aynı fiyatlara sahtesini satıyordu. Sağolsun N11'de bunlara çanak tuttu yıllarca.

• Müşterisinin dolandırılmasına göz yuman kuruluş batmaya mahkumdur.boykot edin cwzasını çeksinler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüketicinin eleştiri hakkı var kanunda çok bilmişin biri dava falan lafları etmiş zaar bi dünyadan habersiz 😂😂

• Çakma ürünleri tespit etmek kolay, % 100 orijinal diyorsa kesin çakma, tecrübeyle sabit. Daha orijinal batarya satıldığını görmedim, hep Çin çöpü

• Ben gittigidiyor'da şuan alışveriş bile yapamıyorum kartım geçmiyor

Al birini vur ötekine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KonT BuraquLa -- 14 Temmuz 2017; 18:2:4 >
  • almadan önce mağazayı araştırman lazım değil miydi?
  • Turkiye'de ticaretin yolu serefiszlikten gecer. Peki bu nasil olur?

Urunu satana kadar afedersiniz g.tunuzu yalarlar. Sattiktan sonra basiniza arkadasin anlattigi gibi 1001 turlu olayin gelme ihtimali %99.9'dur. Yasalar da tuketiciyi savunur gibi gorunse de bu serefsiz kesimin adiliklerini devam ettirmeleri hususunda caydirici olmadigi icin, bu olay surmeye devam edecektir.

Serefsizligin, hirsizligin ve dolandiriciligin akillilik ve hatta "ticari zeka" olarak kabul edildigi bir ulkede yasiyoruz malesef.

Ama kendilerine "serefli, namuslu tuccar kimdir?" diye sorsaniz alanda bayrak tasiyanlarin yine kendileri oldugunu, bazi kendini bilmezlerden oturu isimlerinin lekelendigini soylerler.

Kulliyen yalandir. Bir sey satin alirken her turlu acidan dusunup oyle hareket etmek gerek. Daha ucuz diye aldiginiz bir seyin basiniza is acmasi kuvvetle ihtimaldir.

Yasalarin tuketiciyi her turlu kosulda ugrastirmadan ve zaman almadan koruyacak hale getirilmesi gerek. Yoksa bu devran boyle donmeye devam eder...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ata -- 14 Temmuz 2017; 18:21:35 >

• Bu konuda bu devirde hala daha sahtekarlıklar devam ediyor. Ben kendime ve kardeşime adidas marka ayakkabı sipariş ettim gelen ayakkabının adidas ile uzaktan yakından alakası yok! adasdas alacaksam pazardan alırım zaten zar zor iade ettim. Yorumları okuya okuya bir başka mağazadan aldım orjinal faturalı ondan problem olmadı. Benim tavsiyem kullanıcı yorumları çok fazla ve olumlu olanlardan alışveriş yapmanız
  • numlocktusu N kullanıcısına yanıt
    Hocam bazen şu olaylarla karşılaştım evimin iç çephesini ve tavan bölgesini boyamak üzere boya aradım ve istediğim boyayı buldum alçı tavan olduğu için her boyayı süremiyorum sipariş verdim her gün satıcıya iletmem halinde icraat yok en son aradım inşaat şirketi dönücez beyefendi ki dönmediler yarın tekrar aradım ürünü tedarik edemiyoruz dediler tamam dedim n11'e iade talebi açtım param iade edildi satıcı hakkında şikayet oluşturdum halen ürünleri gösterimde satış yapmıyor büyük ihtimalle insanların zamanını çalıyorlar.

Sinirlendim dışarıdan boyacıları felan gezdim internetteki ilanlardan 2 kat daha ucuza buldum.İstediğim markanın fabrikası benim yaşadığım şehirdeymiş fark buymuş bir dahada n11 kullanmayacağım benim için bitmiştir herkesede yaşadıklarımı anlatacağım.

Neden aliexpress , amazon , hepsiburada ve gittigidiyor'u felan kötülemiyorum çünkü problem yaşamadım yaşasamda anında tüketici tarafını korudukları için pek sorun yaşamıyorum.

• böyle bir şey varsa önüne geçilmeli +
  • N11' de Mağazamız bulunmaktadır. %100 mağaza performansı olarak her türlü sorunuza samimiyetle cevap verebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sidar2000

N11 mağazasının birinden kışlık termal çorap aldık.

Başlık su şekilde 2 tane termal çorap.

Bizde iki adet sandık.

Bir çift çorap gelince anladık dolandırıcılıkta çığır açmışlar. İki çift çorap yerine bir çift çorap aldık.

Faturası bile yoktu.

vay be ne değişik bir ticaret anlayışı...böylesini hiç duymamıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zetzetto

N11'den sahte olduğundan şüphelendiğim halde merak edip lacoste polo t-shirt almıştım , alır almaz sahte olduğunu anladım ve iade ettim.
    Şimdi sorun şurada başlıyor, birincisi iade ettiğim için o ürüne yada mağazaya yorum yapamıyorum yani başkalarının da sahte mal alıp mağdur olmasını engellememe fırsat vermiyor, ikinciside; defalarca canlı yardım, e-mail ile bildirmeme rağmen hatta belki telefon ile bile görüştüm yanlış hatırlamıyorsam , mağzaya hiçbirşey yapmadılar ve yıllarca sahte lacoste ürün satmaya devam etti bu mağaza, halbuki insanlar n11'in %100 Orjinal ürün garantisi logosuna güvenerek oradan alışveriş yapıyorlar, böylece n11 doğrudan bu işten sorumlu oluyor ve sahte ürün satıcısı kadar suça ortak oluyor.

Ürünün icindeki magazaya sor kismindan herkese acik seklinde yazarsan ürüne bakan insanlar magaza sor kismina gelince gorebilir, çözüm mü? Hayır ama bi nebze en azindan o kisma bakan insanlar görebilir.

• Ülkemizdeki çoğu alışveriş sitesi böyle.Kimisi kafasına göre renkte ürün gönderiyor kimisi aciklamaya %100 orjinal diyor 2. gün elinizde patlıyor.Kimi ürün resimdekiyle alakası olmuyor.Hatta bazı siteler varki yorum yazabilmek,şikayetlerini belirtebilmek için 40 takla atman gerekiyor.
  • N11 i boykot ediin abi böyle dolandırıcılık olmaz

• amazon gibi site varken kıçı kırık türk sitelerinden alışveriş yapanlar sonradan boşuna ağlamasınlar.
  • Madara Uchiha kullanıcısına yanıt
    Türk sitesi deyip aşağılamak da ayıp ama değil mi?
  • MüdavimBey kullanıcısına yanıt
    Yok değil neden olsun malzeme bu bu kadar kalite var söyleyince mi ayıp yoksa böyle olmaları mı ayıp neyin kafası??

• MüdavimBey kullanıcısına yanıt
    Uyarı ve tavsiye için teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.