Şimdi Ara

n11 sahtekarlara destek veriyor (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
331
Cevap
6
Favori
25.802
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
228 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En iyisi gittigidiyordur hic sorun yasamadim he sorun yasayan yokmudur vardir elbet ama tercihimi hep gittigidiyordan yana kullanirim şahsen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galiba her şey satıcıda bitiyor. Bende defalarca ürün aldım ve bir kere sorun yaşadığımda cidden yardımcı oldular. Satıcı ürünü eksik göndermişti hemen n11 canlı yardıma ilettim bir gün sonra eksik ürünümü gönderdiler
  • hacı1992 kullanıcısına yanıt
    Merhaba hacı1992,

Konu ile ilgili sizinle görüşmek ve yardımcı olmak isteriz. İrtibat bilginizi, PM olarak iletmeniz halinde ilgili ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

n11.com
  • n11 N kullanıcısına yanıt
    Birisi şuna sövsün

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • halen n11' in pazaryeri olduğunu ve farklı satıcıların ürün sattığını bilmeyenler var.

N11 de ürün satan satıcı aynı zamanda gittigidiyor ve hepsiburada.com da dükkan açıyor, ürün satıyor.

Satıcı gerçekten kötü ise zaten platformdan çıkartıyorlar.

N11'in forumda yazılanlara cevap veriyor olması da önemli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkesebendencay H kullanıcısına yanıt
    cevapların copy/paste olması da çok önemli.
    sanki robot cevap yazıyor.

konudaki n11 cevaplarına bakarsanız. sadece kullanıcı ismi değişik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: herkesebendencay

halen n11' in pazaryeri olduğunu ve farklı satıcıların ürün sattığını bilmeyenler var.

N11 de ürün satan satıcı aynı zamanda gittigidiyor ve hepsiburada.com da dükkan açıyor, ürün satıyor.

Satıcı gerçekten kötü ise zaten platformdan çıkartıyorlar.

N11'in forumda yazılanlara cevap veriyor olması da önemli.

Blok.

• n11 N kullanıcısına yanıt
    Naber güzelim,bi ara kahve içmeye gidelim mi?

• Şimdi bakıyorum burada kötü yorum yapanlar var eyvallah sorun yok

Ama buradan kötüleyenlerin büyük bir bölümü yarın ucuz bir şey görüldüğünde yine n11'den alışveriş yapacaklar, bu kesin..!

Dilimizde tüy bitti bu tür sitelerden bedava bile ürün verilse almayın diye.!

Bende sorun yaşadım, adamların umurlarında değil..Bir günde üyeliğimi sildim ve artık bunlarla işim bitti

Firma yetkilileri burada sadece satışları yükseltmek için gösteri yapıyorlar.

Yarın n11 politikası değişince burada bir tane kopyala yapıştır cümlelerle iş yapan yetkili bile bulamayacaksınız..

Onun için kendinizi yormayın, tamam eleştirin sonuna kadar ama bunlara verilecek en güzel cevap

üyeliğinizi silmek ve alışveriş yapmamak.
  • Başlığı açan arkadaşın aynısı sayılacak bir durumda benim başıma geldi aldığım ürüne olumsuz yorum yaptım satıcı ürünü kaldırdı başka bir ilan açtı ve benim yorumumumda silinmiş oldu n11 e bunu bildirdim hiç birşey yapmadılar

• n11den şu ana kadar telefon kılıfı, elektrik supurgesi için filtre ve Logitech g230 kulaklık [Adekstore mağazası] aldım yani yaptığım en ciddi alışverişler bunlardı ve sorun yaşamamıştım. Ve n11deki "urun yorumları" özelliği GGde yok mesela bu yuzden de n11 i daha çok beğeniyor gibiydim ama bu forumdaki son zamanlarda yukselen negatif yorumlardan sonra iyice çekinmeye başladım sanırım bir daha bir şey alırken n11 i en sona bırakacağım seçenek olarak ya da oradan hiç almayacağım. Hiç olmadı en azından dikkatli olmaya çalışacağım. Allah korusun...
  • o zaman herkes bu mağazadan yükte ağır pahada hafif ürün alıp teslim almadan iade yapalım. mağaza bakalım ne kadar dayanabilecek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba GaZeL85,

Konu ile ilgili sizinle görüşmek ve yardımcı olmak isteriz. İrtibat bilginizi, PM olarak iletmeniz halinde ilgili ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

n11.com
  • Bu yüzden artık n11'den alışveriş yapmıyorum. Gittigidiyor'dan ise sadece tanınmış mağazalardan alışveriş yapıyorum.
  • Bu arada ben olumsuz yorumların silinmesi konusunda HB nin de bunu şiddetle yaptığını belirtmek istiyorum.
  • Daha beterini yasadim ben de. Bu defa sahte playstation kolu yuzunden. Adamlar seri eksiliyordu. Bugun yorum yaziyorum, iki gun sonra 30 eksi oy almis yorumum. Ki bu n11'de pek gorulebilecek bir sey degil. Iki gun sonra da yorumu sildiriyorlardi. Tam 4 kez ayni seyi yasadim. Yorum yaz, 30-40 eksi oy al ve yorumun silinsin. Dongu bu sekildeydi. Buyuk olasilikla o urundeki yorumlar da fake idi. Dusunsene adam o kadar issiz ki. 30 hesap acmis, musteri yorumunu eksiliyor. Ve N11 bu ahlaksiz ve dolandirici adamlari bile bile kolluyor.

Bir keresinde de yine fotograftakiyle alakasiz bir urun gonderen magazaya yorum biraktim. Ertesi gun bi baktim. Beni Twitter'dan bulmuslar. Kultablasi beni dolandirdi diye etiketlemisler bir de. Yumurta hesap ve N11'i elestirmis bir de. Herkesin yorumunu yayinliyorlar diye yakinmis. Beni de mahkemeye verecekmis.

Ipini koparan magaza aciyor. Ama sorun bu degil. Sorun N11'in bunlari korumasi.

Amazon, Ebay, Etsy nere bunlar nere? Bu siteler musteriyi koruyor ve buradaki saticilar bu yuzden musteriyi memnun etmek icin kirk takla atiyor. Oyle yorum silme, musteriyi tehdit etmek filan olacak ha. Aninda sutlarlar adami.

Artik uc kagitcilari odullenfiren su sistemi terk edin. Cok mu zor bir sey istiyorum?

• Frozzy45 kullanıcısına yanıt
    Evet o da yapiyor. Onu biraz da olsa anlayabiliyorum. Sonucta kendileri mal satiyor. Ama bu N11'e ne oluyor? Kotu hizmet veren karsiligini bulmali. Ayni nane Yemeksepeti'nde de var.

Ulkecek kafa yapimizdan kaynaklaniyor. Begenmemek, memnuniyetsizligini dile getirmek vatandas icin bir hak degil cunku.

Et kotuydu, kediye verdik o bile yemedi attik. Seklinde bir yorumu sakincali bulup yayinlamiyorlar mesela.

• quote:

Orijinalden alıntı: n11

Merhaba GaZeL85,

n11.com

Mesaj yazmak içinmi yazıyorsunuz bunu ben zaten görüştüm sizinle aynı rezilliği tekrar yaşamak istemiyorum ilgileniyoruz rolü yapmanıza gerek yok herkes neyin ne olduğunun farkında sizde farkındasınız bunu yazan eleman her kimse artık bunu ilet lütfen üslerine kasmayın buraya gelipte ilgili rolü yapmayın daha gıcık oluyoruz

• Frozzy45 kullanıcısına yanıt
    Evet urune yorum birakmak iyi. Bu tarz mudahaleler olmasa bile yine sorun var. Mesela adam bir sene corap satiyor. Sonra ilanin adini degistiriyor. Telefon ilani olarak giriyor. Dolayisiyla eski yorumlar oldugu gibi duruyor. Sen baska bir urune atilmis yoruma guvenerek alip yanilabiliyorsun. Tabii corap telefon alakasiz, yorumlardan belli olur. Fakat ayni kategoriden urunler olunca ne yapacaksin?

• quote:

Orijinalden alıntı: n11

Merhaba EcZaNeT,

n11.com

sizinle telden 2-3 defa iletişime geçtim ve satıcı firmayı savundunuz..bende üyeliğimi kapatma talebinde bulundum sonuç olarak sizde kapattınız .. tartışılacak bi durum kalmadı yanii.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.