Şimdi Ara

Nasil calismaliyim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar belki taniyaniniz vardir beni 81k dan 35 e cekmistim 2015 de bu sene tekrardan hazirlanicam sinava ve bilgilerimi unuttugumu yarim yamalak hatirladigimi farkettim oysa gecen sene iyiydim bu sene nasil calismaya baslamaliyim simdiden ? Az az calisip bilgilerimi taze tutmak istiyorum nasil bi yol onerirsiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• .

• Sınava 2017 de mi gireceksiniz hocam anlamadım ?
  • Merhabax kullanıcısına yanıt
    2017 de de giricem bu senede giricem ama bilgilerimi taze tutmak istiyorum gecen sene iyiydim bu sene biraz unutmus gibiyim nasil bi yol izlemeliyim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Den4es

2017 de de giricem bu senede giricem ama bilgilerimi taze tutmak istiyorum gecen sene iyiydim bu sene biraz unutmus gibiyim nasil bi yol izlemeliyim ?

Hocam ben 12'yim ben de mezuna kaldım gibi gözüküyor Kendimce tavsiye vereyim siz şu an konuları tekrar edin 2'şer 3'er.birde turlama tekniği yapın(Turlama tekniği nedir ? Cevap:Her konudan 2'şer üçer baştan sona test çözmektir bunu ilk önce kolay bir testten başlayın her dersten bu dediğimi yapın konuları hatırlayıp hatırlamadığınızı test edin) Sonra da konuları(YGS-LYS) en erken zaman da bitirmeye bakın 12'de deneme çözersiniz.Ben biraz kafama ne geldiyse yazdım kendi tecrübelerimle daha bilgili arkadaşlar yardım edecektir iyi akşamlar.

• Merhabax kullanıcısına yanıt
    Sagolasin kardesim dedigin gibi baslangici yapayim zaten gerisini getiririm kendimi oturtamiyorum dersin basina inan univ kazaninca sorumluluk kayboluyo rahat oluyo insan 😀 tesekkurler tekrardan

• quote:

Sagolasin kardesim dedigin gibi baslangici yapayim zaten gerisini getiririm kendimi oturtamiyorum dersin basina inan univ kazaninca sorumluluk kayboluyo rahat oluyo insan 😀 tesekkurler tekrardan

Evde çalışamıyorsanız kütüphanede çalışın vaktiniz aşırı verimli geçer oh mis.Vaktiniz boşa gitmez emin olun karlı çıkarısınız .hayırlı akşamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merhabax

quote:

Evde çalışamıyorsanız kütüphanede çalışın vaktiniz aşırı verimli geçer oh mis.Vaktiniz boşa gitmez emin olun karlı çıkarısınız .hayırlı akşamlar

o zaman üniversitenin kütüphanesine gider çalışırım hem yakında

• Uppp

• .

• Allah'ın 1 kulu yok mu cevap verecek ....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.