Şimdi Ara

NAVİTECH NAVİGASYON CİHAZI KULLANICILARI (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
428
Cevap
15
Favori
131.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Slm Ark.Netten Navigasyon cihazı aldım.İgo8 ve İgo Primo ile rahat çalışıyor.Ancak Naviextras sitesinden güncelleme yapmak istediğimde cihazın marka modeli soruluyor.Hiçbir yerinde marka model yazısı yok.Marka modelini nasıl öğrenirim.Tşk.
  • Kutusunda yazar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Slm.Kutusu var.Faturasını kaybettim.Kutusunda GPS PIANET NAVİGATİON yazıyor.Başka marka belirten birşey yok.Naviextras da marka bölümüne bunu yazdığımda 3 adet var ama benim makina yok.Başka ne yapabilirim.?????
  • Burası Navitech konusu ve muhtemelen korsan olarak gelmiş bir ürün almışsınız

• arkadaşlar vr 533 sesi cıkmıyor ve konuşmuyor ses ayarlarıda normal neden olabilr
  • sederol S kullanıcısına yanıt
    FM Transmitter açık kalmış olabilir mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Navitech navigasyonun hangi modelini tavsiye edersiniz arkadaşlar. 7 Inc olan model iyimidir Teşekkürler

• arkadaşlar çok acele yardım lütfen,
    navitech araç içi navigasyon cihazımız var nx serisi. hem cihazı güncellemek hem de haritaları güncellemek istiyoruz ama cihazı sökmemiz mi gerekiyor pc ye bağlamak için. ya da nasıl yaparız ? Bu naviextras toolboxu kurduk sd kartı kart okuyucu ile pc ye bağladık hiç işe yaramadı. illa cihazı arabadan söküp pc ye mi bağlamamız gerekiyor bu güncellemelr için? eğer öyleyse cihazı sökünce nasıl çalıştıracağız lütfen yardım
  • Navitech VR-M552w modelinin kullanım kılavuzunu nereden bulabilirim? İnternet sitelerinde bulamadım.
  • nekeba N kullanıcısına yanıt
    Cihazınızın kutusundan çıkar basılı kitapcık şeklinde.
  • dusan D kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

SD kartı bigisayarınıza bağlayıp Toolbox ile yapmalısınız; cihazın sökülmesi gerekmiyor.

Bilgisayarınız SD katı görüyorsa, Toolbox ile de görür. Görmüyorsa, güvenlik yazılımlarının engellemesi size engel olur.

Gerçi sorunuzu sorduğunuz uzun bir zaman olmuş, görmedim mesajınızı. Gelişme yönünde bilgi verirmisiniz.

Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Cihazınızın kutusundan çıkar basılı kitapcık şeklinde.

Kutudan çıkan kitapçığın bilgisayar ortamındaki hali lazım. Galiba internette yok.
  • Navitech VR-544 navigasyon cihazı aldım. Başarsoft harita güncellemek ömür boyu bedava mı 5 yıl mı?

Navitech VR-544 TMC özelliği trafik sapmalarını sesli olarak söylemiyor. Ekrandan görüp kendim teklifi kabul ediyorum. Trafik sıkışıklığında alternatif rota teklifini sesli olarak bildirmesi nasıl yapılır?

Navitech VR-544 cihazında ekran görüntüsü nasıl alınır?

Navitech VR-544 cihazı için en güncel radar, trafik ışıkları vs uyarı dosyaları nereden bulunur?

Navitech VR-544 cihazında koordinat ve posta kodu girerek rota belirleme var mı?

Haritayı güncellediğim halde Başarsoft 2013.10 haritası. Yeni harita ne zaman gelecek? Bilen varsa bilgi verirse sevinirim.
  • bakirli.mb B kullanıcısına yanıt
    (bakirli.mb @ 3 ay önce) Arkadaşlar bi sorum olacak: Ben bu Navitech VR-544 Primo 5inc Yeni Nesil TMS li olan cihazı almayı düşünüyorum. Ama emin değilim bilen ya da kullanan var mı aramızda? Yorumlarsanız sevinirim.

Bence NEXT YE-G 5065 al. Daha hızlı daha kaliteli ve müşteri hizmetleri daha iyi. Kısaltmaları okuması vs. daha güzel. (İkisi de Başarsoft harita kullanıyor) Ben Bir web sitesinden Garmin marka navigasyonu iade ettiğim için mecburen Navitech VR-544 aldım ama keşke NEXT YE-G 5065 alabilseydim. Garmini iade sebebim Navteq harita kullanması ve Garmin navigasyon yazılımının iyi olmamasıydı. Bence en iyi navigasyon yazılımı IGO ve en iyi harita Başarsoft. Navitech VR-544'le yol ayrımlarında 10 metre 20 metre var gibi uyarılara güvenip biraz hızlı gidince birkaç defa gireceğim yolu geçtim. Bu yüzden bu cihazı kullanırken aracı hızlı sürmeyin. Hava çok güneşli olursa Navitech VR-544 ekranı biraz az görünüyor ama çok da sorun olmuyor. Bluetoothla telefon görüşmesi yapma özelliğini hiç kullanmadığımdan nasıldır bilmiyorum. Sesli komutla hedef girme özelliğinde sadece adres söyleniyor, yavaş konuşmak ve düzgün bir telaffuz gerekiyor. Yol ayrımları tabela şeklinde gösteriliyor. Sokak adları sesli olarak söyleniyor. Fakat IGO bazen sesli yönlendirmede tuhaf şeyler söylüyor. Bazen sağa dönün demesi gerekirken SAĞDA KALIN, ve kıvrımlı yolda düz gidin demek için sağda dönüş olmadığı halde SAĞA DÖNÜN diyor. Döner kavşaklarda 3.YOLDAN SOLA DÖNÜN gibi komutlar biraz kafa karıştırıyor. Bence trafik özelliği (TMC) sadece yola çıktıktan sonra işe yarıyor. Çünkü trafik bilgisini radyo yayınıyla alan cihazlar rotayı ilk başta trafik durumuna göre belirlemiyor fakat yine de anayollarda işe yarıyor. (Kartal'dan Ümraniye'ye çok hızlı bir şekilde paralı yoldan gitmiştim. Dönüşte aynı şekilde Kartal'a TEM'den gidecek şekilde rota seçmiştim. Yolda cihazın önerdiği trafikten sapmaya uydum. Böylece E5'ten giderek TEM yolu köprü dönüş trafiğinden kurtularak hızlıca eve geldim. Aslında cep telefonlarındaki Yandex Navigasyon programı biraz daha gelişse navigasyon cihazlarına hiç gerek kalmaz. Çünkü trafik sıkışıklığı bilgilerini internetten otomatik aldığı için en baştan buna göre rota belirliyor. Bence Yandex Navigasyon Programı'nın sadece altı önemsiz eksiği var, 1. İnternet bağlantısı gerekiyor, 2. Alternatif rota belirleme vs. gibi özellikler yok. 3. Navteq harita kullanıyor. (Navteq harita biraz daha geç güncelleniyor çok fazla da sorunu yok aslında) 4. Sokak adlarını söylemiyor. 5. Poi'ler (okul, hastane, kafe vs. adresleri) biraz daha az. Son olarak Yandex Navigasyon'da radar, trafik ışıkları gibi bilgiler yok ama bunlar zaten çok da lazım olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartalİstanbul -- 22 Mayıs 2014; 23:52:57 >

• qx-m542 modelini bugün aldım anca gps seviyesi çok düşük ve istanbulda ikamet etmeme rağmen harita da ankara görünüyor acil yardımlarınızı rica ederim
  • caca07 kullanıcısına yanıt
    Açık alanda bağlanacaktır, ev içinde denemeyiniz. İlk bağlantı uzun sürer, sabırlı olmalısınız.
  • hocam bulunduğumuz noktayı kaydedip daha sonra oraya tekrar dönmek istediğimzde kolayca seçebilmek gibi bir fonksiyon var mı mevcutsa yardımcı olabilir misiniz
  • nekeba N kullanıcısına yanıt
    Navitech VR-M552W cihazının kutusundan chazdaki yazılımın çok alt versiyonlarına ait bir kılavuz çıkıyor. VR-M552W deki yazılımın kullanım kılavızı çıkmıyor. 100 sayfanın 90 sayfası eski yazılımlara ait sadece son sayfa bluetooth kullanımı ile ilgili.

Navitech firmasına hiç yakıştıramadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nsolmaz -- 11 Haziran 2014; 10:55:07 >
  • Ben de babama babalar günü hediyesi olarak Navitech VR-M552 modelini aldım HB den. Muhtemelen yarın elimde olacak. Teknik olarak QXV serisinden daha iyi anladığım kadarıyla. İlk navigasyon tecrübem olacak umarım aldığıma pişman etmez.
  • Selamlar,

Öncelikle cihazınız hayırlı olsun. Evet almış olduğunuz cihaz daha yüksek yazılım, daha geliştirilmiş özellikler içeren daha yeni bir cihazdır. Beklentilerinizi karşılayacaktır.

Saygılar
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.